Fridge magnet wooden gears

У березні вітер несе хай надію, і щастя, і радість й добро!

 • Подобається0Не подобається
 • 5 Березня 2010 р

Дорогі, любі трудівниці Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП», чарівні жінки Баланівки, Бирлівки, П’ятківки, Глинського, с. Демидівки Тростянецького району!
Прийміть сердечні, теплі слова вітань з нагоди 8 Березня.
Хай життєвий шлях кожної жінки, матері, дружини, сестри, коханої буде щедро осяяний сонцем любові, а серце зігріте ласкою, турботою та увагою рідних. Прийміть низький уклін та щиру вдячність за материнську мудрість, за самовідданість і розуміння, за вашу ніжність і чуйність.
Дирекція товариства.

Дорогі, милі трудівниці, ветерани праці ТОВ «Агрофірма «Джулинка» сіл Джулинки та Берізок-Бершадських!
Дирекція, профком товариства щиро вітають вас із чудовим весняним святом – 8 Березня!
Зичимо здоров’я, благополуччя і радості, терпіння і ніжності, працьовитості і доброти. Бажаємо вам спокою, миру в родині, щоб щастя всміхалось при кожній годині. Тепла і поваги – від добрих людей, любові й щедрот – від рідних дітей!

Дорогі наші трудівниці СТОВ «Лан», ветерани праці, матері, дружини, сестри, донечки Маньківки, Крушинівки, Шумилова!
Від душі вітаємо вас із святом весни та краси! Добра вам, кохання і взаємоповаги, достатку та благополуччя на довгі роки. Щодня хай вам всміхається сонце у світлиці, і родяться діти щасливі й ласкаві. Хай щастя стрічається кожної миті, хай не минають добро вас і слава!
Дирекція СТОВ «Лан».

Добрих, чуйних трудівниць, жінок-ветеранів ТОВ «Устя», сіл Усті, Лугової, Великої Киріївки дирекція товариства щиро вітає з святом весни – 8 Березня.
Бажаємо вам нев’янучої краси, міцного здоров’я, щирого кохання. Хай перші весняні промені принесуть вам і вашим родинам благополуччя, надію. Радості вам, усмішок і гарного настрою. Будьте гарними в труді та щасливими в житті.

Дорогі, невтомні трудівниці та жінки-ветерани ТОВ «Осіївське», чарівні жінки Осіївської територіальної громади!
Від імені дирекції товариства прийміть найкращі слова вітань з нагоди Міжнародного жіночого дня.
Усі жінки, мов царівни, красиві, милі, дорогі. Щиро вітаємо вас усіх з чудовим святом. Нехай пломеніють від любові ваші серця, щасливих усмішок багато і ніжних слів вам без кінця.

Весняного настрою, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, шановні трудівниці, ветерани ТОВ «СвітанокАгросвіт», добрі, лагідні жінки Шляхової та Завітного, зиче вам в Міжнародний жіночий день дирекція товариства.
Теплий промінь березневий розбудив дзвінку весну. Ароматом квітів перших день святковий огорнув. Він вітання наші щирі передасть всім дамам милим, щоб жили в добрі та мирі, щоб здійснились їхні мрії, щоб коханими були, щоб у радості цвіли!

Долі ясної, діток веселих і щастя повнісіньку хату дирекція ПСП «Промінь» щиро бажає кожній трудівниці підриємства, жінкам-ветеранам та усім прекрасним дяківчанкам!
Нелегка доля випала для жінки: ростити хліб, дітей своїх ростити. Нехай же радість захлюпоче дзвінко, хай стане легше вам в цім світі жити. Нехай сини ростуть дубочками у хаті, а донечки – берізками здіймуться. Здорові будьте й на добро багаті, тепло і ласка в серці хай озвуться.

Дирекція та профспілковий комітет СТОВ «Удич» сердечно вітають любих, невтомних трудівниць і ветеранів праці товариства зі святом весни – 8 Березня.
Дорогі наші, прийміть із першими букетами весняних квітів найщиріші слова вдячності і поваги. Нехай ваші очі завжди випромінюють посмішку, серце зігрівається любов’ю близьких, а жіноча доля буде щедрою на радість, мудрість, повагу та любов!

Сердечно вітаю з Міжнародним жіночим днем тих, хто береже родинне вогнище, лагідних, милих, дорогих трудівниць і жінок-пайовиків ПСП «Відродження» с. Теофилівки.
Щоб доля була, як пісня, як даль веселкова, щоб сонце вас гріло, щоб небо синіло. Щоб радість ви мали від сина, від доні, щоб світ колисали ніжні долоні. Щоб наша ненька Україна міцніла, а в сім’ях оселилися добро, достаток і щастя.
Михайло КІНАШ, директор ПСП «Відродження».

Любі жінки П’ятківки та Глинського!
Щиро і сердечно вітаю вас із весняним святом – 8 Березня.
Нехай кожен день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій і оптимізму. Бажаю вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань.
Леонід СВИСТУН, директор ФГ «Славутич».

Прекрасних, любих, милих жінок Кошаринець сердечно вітаю з Міжнародним жіночим днем!
З першим променем сонця приходить ваше свято, нагадуючи про те, що жінка у світі найчарівніша і найпрекрасніша. Тільки однією своєю посмішкою вона вселяє віру та надію. Тож бажаю усім вам чарівності, закоханості, родинного затишку і злагоди у домівках.
Лідія ЮХИМЕНКО, Кошаринецький сільський голова.

Сердечно вітаю з першим чудовим весняним святом – 8 Березня – всіх подруг, матерів, сестер, коханих с. Тернівки.
Бажаю вам доброго здоров’я, гарного настрою, сімейного затишку та родинного тепла. Хай зігрівають душу вам красою весни тендітні підсніжники, і розливаються джерельною водою кохання й щастя гомінки струмки!
Михайло КУЗИК, Тернівський сільський голова.

Любі, милі, чарівні жінки Поташні!
Дозвольте у Міжнародний жіночий день ще раз висловити слова подяки, шани і любові.
Жінка – це берегиня домашнього щастя, це найдорожча і найсвятіша мати, це друг і порадник. Лише вона своєю красою врятує свят. Залишайтеся такими й надалі. Земний вам уклін!
Михайло РУДЬ, Поташнянський сільський голова.

Виконавчий комітет Тирлівської сільської ради щиро вітає всіх жінок села з Міжнародним жіночим днем.
Бажаємо світла ранкового, радості в хату, друзів багато не тільки у свято, цвіту над світом, плоду на вітах, щастя, здоров’я на многії літа! Хай пісня дзвінка виграє на вустах, хай смутку ніколи не буде в очах! Хай будуть з вами настрій і сила, хай доля ваша буде багата й щаслива!
Чарівні, милі жінки Флорино!
Прийміть сердечні вітання з нагоди весняного свята – 8 Березня!
Ви – краса і гордість, підтримка і натхнення, любов і мудрість. Усі найкращі слова і почуття даруємо вам. Бажаю вам бути найпрекраснішими у світі. Здоров’я, кохання, щастя, добробуту і радості у ваших оселях. Зі святом вас!
Василь НІКІТЧУК, Флоринський сільський голова.

Дорогі матері, дружини, сестри, доньки сіл Джулинки та Берізок-Бершадських!
Від усієї душі вітаю вас з Міжнародним жіночим днем!
Ви віддаєте ближнім усе найкраще, чим наділив людину Всевишній: тепло сердець і душевну ніжність, природну щирість і житейську мудрість, беззастережну відданість і любов. Радості і здоров’я вам, любі наші! Хай завжди у ваших серцях панує весна!
Петро ШВЕЦЬ, Джулинський сільський голова.

Виконком Баланівської сільської ради сердечно вітає всіх чарівних, милих дружин, донечок, матусь, сестер, коханих села із святом весни. Низький уклін і величезне спасибі за щедрість і красу душі, ніжність і любов. Бажаємо вам міцного здоров’я, постійної уваги з боку чоловіків, спокою, благополуччя, щастя в родинах. Хай кожен ранок посміхається до вас сонечком і квітами!

Найкращих у світі матерів, дружин, сестер і дочок с. Бирлівки щиро вітаємо з радісним святом весни, материнства та любові – 8 Березня!
Обереги добра та любові, милі, добрі, як цвіт чарівні. Будьте завжди красиві й здорові, усміхайтесь, як зорі ясні. Нехай радісно в світі живеться і літа не мережать чоло. Хай хлюпочуть у кожному серці щастя, радість, кохання, тепло!
Виконавчий комітет Бирлівської сільської ради.

Берегинь сімейного вогнища, лагідних, милих жінок Усті та Лугової сердечно вітаю зі святом материнства, весни – 8 Березня!
Хай в наймиліших, чарівних, коханих в серцях довіку радість розквіта. Снага й краса ніколи не зів’януть і повняться добром рясним літа. Довіку будьте милі і здорові, літа у даль хай швидко не летять, суцвіття щедрої любові хай чоловіки дарують все життя!
Валентин ТРАЧЕНКО, Устянський сільський голова.

Любі, милі, прекрасні жінки Красносілки!
Кожного року весна відкривається святом 8 Березня, яке ніколи не втрачає своєї ніжності та чистоти, бо за ним стоять наші матері, кохані, сестри, донечки. Хай ніколи не змовкає у ваших душах дзвінка нота молодості, поруч з вами завжди крокують Любов, Краса, Успіх, а Доля береже від усіляких негараздів.
Валентина БЕЛЯЄВА, Красносільський сільський голова.

Щиро вітаємо з Міжнародним жіночим днем незрівнянних, прекрасних жінок М’якоходу, Раківки та Чорної Греблі!
Бажаємо, щоб у кожній вашій родині були хліб і до хліба, щоб діти та онуки виростали добрими і слухняними, щасливими. Міцного вам здоров’я, добробуту. Нехай любов незгасно світить, хай сонце радісно сія, для вас – усі найкращі квіти та найласкавіші слова!
Виконком М’якохідської сільської ради.

Успіхів у праці, здоров’я, щастя, радості і кохання виконавчий комітет Лісниченської сільської ради шле славним, ніжним і прекрасним жінкам Лісничого та Вовчка з нагоди 8 Березня.
Голубих вам пролісків і мирного неба, І всього найкращого чого вам лише треба!
Хай любистком стеляться всі ваші дороги, Хай минають серця печалі та тривоги!

Дорогі і прекрасні жінки Михайлівки та Романівки!
Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради шле вам найкращі вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня.
Милі, на проліски схожі, ніжні мами, подруги, жінки! Хай вам весни приходять погожі, а під ноги рясніють квітки. Наберіться терпіння і сили, а від березня – чистих надій. З святом вас, дорогі і красиві, і здоров’я, і сонячних мрій!

Милі, кохані та дорогі дружини, матері, доньки с. Сумівки!
Щиро вітаю вас із святом весни, краси, квітів, надії – 8 Березня!
Хай буде святом кожен день вашого життя, серця переповнює любов, а очі світяться теплом весняного сонця. Якщо вже радості – то повну хату, якщо достатку – то повен ріг. Хай щасливими будуть жінки наші, хай мрії позбуваються усі!
Олександр ЛОБОДОВСЬКИЙ, Сумівський сільський голова.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 шлють сердечні, теплі слова вітань з нагоди днів народжень листоношам Олені Петрівні РУБІН (7.03) з с. Джулинки, Любові Дмитрівні ГОЛУБЕНКО (11.03) з с. Усті.
Від душі здоровим з святом урочистим, Хай над вами небо буде завжди чистим, Радісно на серці, і хліб на столі, Буде завжди лад на роботі і в сім’ї.

Шановні жінки-освітяни!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни – 8 Березня.
Хай добром та здоров’ям повертаються вам усі блага, якими ви наповнюєте навколишній світ! Будьте щасливими, радісними і такими ж неповторно прекрасними, якими ви є в наших очах.
Людмила ПОЧВІРНА, начальник відділу освіти РДА.
Микола МОРОЧИНСЬКИЙ, голова ради профкомів.

Педагогічний колектив і батьківський комітет Війтівської ЗОШ I-III ступенів щиро вітають з 40-річчям директора школи Володимира Миколайовича ДЖУЖУКА (8.03) Нехай сьогодні наші привітання У серці Вашому залишать добрий слід, Отож прийміть найкращі побажання Здоров’я й щастя на багато літ.
Хай кожен день приносить тільки щастя, Робота – насолоду і наснагу.
Бажаємо постійно відчувати Любов і ласку, шану і повагу.

Батьківський та учнівський колективи 11-А класу Джулинської ЗОШ I-III ступенів щиро вітають жіночий педагогічний колектив школи, а також класного керівника Ніну Миколаївну КОЗІЙЧУК та першу вчительку Валентину Петрівну СОПІЛЬНЯК зі святом весни, жіночої краси, сонячного тепла та людського добра.
Хай весни квітують у ваших серцях, добру і любові не буде кінця. Достатку вам зичимо і сонця ясного, крилатих надій та щастя земного. Живіть красиво, натхненно, багато і день зустрічайте, як радісне свято. Літа хай у вас не віднімуть краси, усім вам бажаєм з роси і води!

З нагоди 85-річчя шлемо найкращі слова вітань і побажань нашій дорогій матусі, бабусі, прабабусі Ніні Федорівні БУРЛАЦІ (10.03) з Михайлівки.
Наша славна і рідна!
З тобою нам завжди затишно й світло.
Від щирого серця всієї родини Вітаємо тебе з славним ювілеєм!
Ти гарна господиня і мати чудова, А скільки у серці твоєму любові!
Спасибі за ласку, за ніжні руки, Що вміють підтримувать словом і ділом.
Хай будуть здоров’я і сила, І буде родина з тобою щаслива.
Добро і мудрість у серці хай квітнуть, Щоб ювілей ще зустріти столітній.
З повагою та любов’ю діти, внуки, вся родина.

Колектив працівників Бершадської районної ради щиро і сердечно вітає з гарним ювілеєм Євдокію Петрівну ОРЛОВУ (7.03) Бажаємо Вам міцного здоров’я та натхнення, сімейного благополуччя, великого людського щастя, добра та довголіття. Щоб завжди на життєвому шляху Вас супроводжували успіх і удача, підтримка рідних та друзів.

Сердечно вітаємо з 8 Березня дорогу і шановну вчительку с. Шляхової Вікторію Яківну ГОНЧАР Вікторіє Яківно! Прийміть подяку щиру за те, що поряд з багатьма йдете. Ваш навчальний труд подібний миру, бо Ви його турботами живете. Ви подруга комусь, комусь – сестра, долаєте з кожним скруту і негоду, 55 років Ви несете нашому селу такі жадані пригорщі добра. До нашої душі знайдете стежину: цьому порадите, поговорити з тим, і допоможете в нелегку хвилину. Від усього серця Вам уклін.
Допоки серце в грудях пломеніє, Допоки чесне слово душу гріє, Людина сильна духом, не старіє, Роки й життя щадять таких людей!
Щоб кожен ранок росами всміхався, А вечір тиху втіху дарував, Щоб завжди все задумане збувалось, Не застилав очей із сліз туман.
Живіть, творіть, добро у світ несіть, а Мати Божа хай Вас благословить!
З повагою та шаною ваші вихованці 1960-1970 років Шляхівської середньої школи.

8 березня виповнюється 70 років нашій лагідній, турботливій, найкращій у світі матусі, бабусі, шановній свасі Ніні Пилипівні СКАЛЕЦЬКІЙ з Михайлівки.
Щиро вітаємо її з ювілеєм і Міжнародним жіночим днем – 8 Березня – та бажаємо всього найкращого.
В день Вашого, матусю, ювілею Ми Вас вітаємо сім’єю.
Здоров’я й щастя зичим не на рік – На все життя бажаєм щиро.
Щоб більше радощів траплялося земних, Щоб серце Ваше, мамо, не боліло, Щоб радісним і довгим був Ваш вік.
З добром, любов’ю, спокоєм і миром!
З повагою та любов’ю діти, онуки, сваха з Яланця.

Сердечно вітаю зі святом весни – 8 Березня – вихователя дошкільного навчального закладу «Малятко» м. Бершаді, шановну Ольгу Іванівну ШЕВЧУК та її дочку Олександру з Флорино.
Бажаю щастя і добра, стосунків гарних і тепла, щасливих днів, блаженних снів, надій великих, гарних мрій. Співать пісні, радіть весні, любити, жити, не хворіти. В житті нехай все буде, що потрібно, без чого не складається життя: любов, здоров'я, щастя, дружба та вічно юна, нестаріюча душа.
З повагою Олександр Васильович.

Найкращі, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди гарного ювілею та свята 8 Березня нашій лагідній, турботливій дружині, матусі, бабусі, шановній свасі Юлії Михайлівні ГАВАЖКО (7.03) з Джулинки.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба наша, низький наш уклін.
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, люба, на світі єдина, Коли ти смієшся – нам радісно всім.
Здоров'я міцного, щастя без краю Від щирого серця тобі ми бажаєм.
З любов’ю та шаною чоловік Григорій, син Григорій, дочка Таня, невістка Інна, онуки Настя, Женька, свати з Теплика.

Вітаємо з ювілеєм рідну, дорогу людину – Василя Івановича ДЕМЧУКА з Теофилівки.
Бажаємо здоров’я міцного – Без нього не милі ніякі діла, В здоров’ї – багатство і радість, І більшого щастя нема.
Бажаємо миру і світлої долі, Енергії, сил не втрачати ніколи.
Творчого вогнику, віри й наснаги, Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках життєвої ниви Бути завжди здоровим й щасливим!
З любов’ю рідні з Козятина і Москви.

Милу, любу, ніжну донечку, сестричку, онучку, племінницю Оленку Олегівну ЗЕЛЬГУ (6.03) з Бершаді сердечно вітаємо з 15-річчям Будь счастливой, будь любимой, Будь удачливой во всем, Чтобы все печали – мимо, Чтобы только радость в дом.
Чтобы солнце улыбалось, Были верные друзья, Все решалось, все сбывалось Навсегда: от «А» до «Я».
З любов’ю мама, папа, сестричка Оксанка, бабуся Ніна, дідусь Віталій, дядя Вова, тьотя Таня, братик Владик.

Сердечні, теплі слова вітань шлемо з нагоди 35-річчя дорогому, сину, турботливому, доброму чоловіку і батьку, любому брату, дядечку Володимиру Віталійовичу МАТВІЄНКУ (7.03) з Бершаді.
Мы в этот день прекрасный Весь мир Тебе дарим, «Так будь Ты очень счастлив – От сердца говорим.
Пусть жизнь Твоя течет рекою, Минуя камни и пороги, И пусть обходит стороной Тебя печали и тревоги».
Счастья, здоровья, долгих лет!
З любов’ю та повагою батько, мати, дружина Таня, син Владислав, сестра Ліля, брат Олег, племінниці Оксана, Оленка.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>"Золотий Олімп" обдарованої молоді</b><br />Педагоги Бершадщини вміло плекають юні інтелектуальні таланти. Яскраве підтвердження цьому – успіхи бершадських...
2 фото   
<b>Пам'ятний знак Герою у Джулинці</b><br />Днями у Джулинці відбулося відкриття пам’ятного знаку Герою України, підполковнику Костянтину Могилку. Знак...
2 фото   
<b>Юні таланти зі Сходу на Бершадщині</b><br />Інна Маршук – переселенка з міста Ясинуватої Донецької області – стала ученицею Баланівської ЗОШ з другого семестру,...
19 фото   
<b>М'ЯКОХІД</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Джулинка
Мединський Парфен Іванович Українець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.42.

З історії Бершаді
Роки соціалістичних перетворень були наповнені для трудівників Бершаді досягненнями у розвитку культури, охорони здоров'я. Про щасливе життя робітників, селян та службовців міста за радянських часів, їх трудові звершення розповідала районна газета «Соціалістичний шлях», що почала виходити з 1932 року. 1936 року в новому приміщенні відкрили бібліотеку. Молодь набувала знання в середній,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

У березні вітер несе хай надію, і щастя, і радість й добро! - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення