Fridge magnet wooden gears

М'якохід в новинах

 Діалог з громадами

Діалог з громадами

12 Жовтня 2011, 01:37 / Нове в роботі / Лісниче / М'якохід / Яланець

Питання взаємодії влади та громади завжди було та залишається актуальним. Відповідно до ст. 5 Конституції України «Єдиним джерелом влади є народ. Народ здійснює свою владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування», виконавчу владу в районах очолюють голови місцевих державних адміністрацій (ст. 118 Конституції України). Для ефективної взаємодії та... читати далі ...»

 Пишаємося і радіємо

Пишаємося і радіємо

12 Жовтня 2011, 01:24 / Відгуки / М'якохід

Нещодавно наша матуся Віра Дементіївна Куницька відсвяткувала свій день народження. І вся родина була здивована, бо у цей день для неї в будинку культури села М’якоходу організували творчу зустріч, як з ветераном праці культурнопросвітницької ниви, в минулому активною учасницею художньої самодіяльності, наставницею народного фольклорного колективу «Подружки», художнім керівником якого є М.С.... читати далі ...»


 102 повідомляє

102 повідомляє

25 Вересня 2011 р / Гаряча лінія / Бершадь / Баланівка / М'якохід

У власному господарстві покінчив життя самогубством через повішання гр. Д., 1950 р.н., з Бершаді. В М’якоході, в руслі річки Ялта, виявлено труп гр. К., 1940 р.н., без ознак насильницької смерті. В реанімаційне відділення було доставлено гр. М., який хотів покінчити життя самогубством через повішання. Лікарями проводяться всі необхідні заходи. За повідомленням жительки Баланівки гр. С., з її...

На знімку: команда легкоатлетів Флоринської територіальної громади, яка показала найкращі результати, разом з сільським головою С.П. Рожкевичем та вчителем фізкультури М.Ф. Кравчуком. Свято сили, здоров'я і гарту

Свято сили, здоров'я і гарту


На Бершадщині, за традицією, День фізичної культури і спорту перетворюється в справжнє спортивне свято. Минулої суботи на стадіоні «Колос» вп’яте пройшла районна спартакіада «Здоров’я». Нинішнього року вона була наймасовішою, адже в змаганнях взяли участь 16 команд територіальних громад, більшість з яких представляли безпосередньо сільські голови. В церемонії відкриття спартакіади взяли... читати далі ...»

 На осінніх полях

На осінніх полях

15 Вересня 2011, 12:41 / Знай наших / М'якохід

У сільськогосподарських підприємствах району повним ходом ведуться роботи осіннього комплексу. Завершено збирання ранньої групи зернових культур – намолочено більше 130 тисяч тонн зерна, майже повністю зібрано просо і гречку. Коли готувався цей матеріал, під посів озимих культур вже було підготовлено 32,5 тисячі гектарів ріллі, на 5 тисячах гектарів було посіяло озимий ріпак.... читати далі ...»

 Підтримка розвитку громад

Підтримка розвитку громад

7 Вересня 2011, 09:00 / В громадах / М'якохід

Дванадцятого липня в Києві конкурсною комісією Проекту було відібрано до основного списку шість районів Вінницької області для участі в другій фазі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». До даного переліку включено і Бершадський район. З метою презентації другої фази даного проекту в райдержадміністрації було проведено семінар за участю керівників органів місцевого... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Ніну Василівну ЗАГОРУЙКО (11.09) з с. Красносілки, Марію Федорівну АФОНІНУ (21.09) з с. Усті, листонош Наталію Володимирівну ЕРГ (7.09) з с. Флорино, Надію Вікторівну ШЕВЧУК (11.09) з с. Тернівки, Анатолія Павловича ВІНКЛЕРА (12.09) з с. Шляхової,... читати далі ...»

 Підсумки акції

Підсумки акції


На виконання доручення голови облдержадміністрації М.В. Джиги в районі з 1 по 30 серпня проведено благодійну акцію допомоги «Подаруймо дітям радість!», мета якої – допомога у підготовці дітей з малозабезпечених багатодітних сімей до нового навчального року. Організаторами проведення даного заходу виступили міський та сільські голови із залученням представників соціально-відповідального... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): заступник директора Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів з навчально-виховної роботи С.О. Чабан, начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.І. Дзюбенко та директор М’якохідської школи Ю.А. Грицик обговорюють питання організації навчально-виховного процесу в новому навчальному році. На старті нового навчального року

На старті нового навчального року

3 Вересня 2011, 12:53 / Освіта і наука / М'якохід / Устя / Флорино

Першого вересня розпочинається нова сторінка літопису Країни знань. Старт же новому навчальному сезону дало засідання розширеної колегії відділу освіти райдержадміністрації, яке відбулося минулої п’ятниці. В ньому взяли участь голова РДА О.Ф. Снігур, заступник голови районної ради В.С. Бондаренко, заступник міського та сільські голови, директори шкіл та їхні заступники з навчально-виховної... читати далі ...»

 Районний семінар Проекту МРГ - другий етап

Районний семінар Проекту МРГ - другий етап

29 Серпня 2011, 19:16 / Актуально / М'якохід

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду (МГР-2) є продовженням успішної першої фази Проекту. З грудня 2007 по червень 2011 року Проект допоміг більше 1100 сільським громадам покращити умови проживання спільними зусиллями та у партнерстві з місцевою владою. Було реалізовано 1303 мікро – проектів ( бюджет першої фази проекту – 13, 3 млн. євро), зокрема з енергозбереження в школах... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): змінний майстер Олексій Петрович Ревтюх, директор ПАТ «Бершадьмолоко» Олександр Миколайович Панчук, головний технолог Лариса Анатоліївна Очашлюк і маслороб Оксана Павлівна Паламарчук обговорюють питання якості продукції. «Бершадьмолоко»: гарантія якості

«Бершадьмолоко»: гарантія якості


Це підприємство є найбільшим в області за обсягами закупівлі молока. Тільки у першому півріччі його було заготовлено 56 тисяч тонн, що на 8 тисяч тонн більше, ніж у минулому році. Про здобутки колективу розповідає директор цього підприємства Олександр Миколайович ПАНЧУК. – Кожному нашому працівникові, мабуть, приємно усвідомлювати, що саме ми стали досить стабільним і перспективним... читати далі ...»

 З днем незалежності!

З днем незалежності!


Шановні трудівники, ветерани праці СТОВ «Лан», всі жителі Маньківки, Крушинівки та Шумилова! Дирекція товариства, виконком Маньківської сільської ради щиро вітають вас із 20-ою річницею незалежності України! Нам судилося стати учасниками творення новітньої історії України, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу – бути незалежними. Саме від кожного з нас залежить, якій бути... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Шановні жителі сіл Джулинки, Берізок-Бершадських! Прийміть найсердечніше вітання з нагоди 20-ої річниці незалежності України від виконкому Джулинської сільської ради! Бажаємо, щоб це свято увійшло до ваших домівок світлою радістю, наповнило серця добром, любов’ю, теплом, додало усім віри та життєвих сил. Нехай труднощі будуть переможені, а успіхи окрилюють душі. Миру вам, злагоди та... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Депутати районної ради, колективи виконавчого апарату Бершадської районної ради та райдержадміністрації щиро вітають з днем народження голову районної ради Михайла Григоровича БУРЛАКУ (4.08) Прийміть найкращі вітання з нагоди Вашого дня народження! Ваш трудовий шлях є взірцем працездатності та безкорисливого служіння людям, а такі Ваші чесноти, як твердість характеру, принциповість стали... читати далі ...»

 Засідання координаційної ради

Засідання координаційної ради


з питань місцевого самоврядування при голові районної ради відбулося днями за участю сільських голів і землевпорядників сільських рад. Проводив його голова районної ради М. Г. Бурлака. На його порядок денний було винесено два основних питання – про роботу Бершадського районного спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Райагроліс», з якого інформував його директор, депутат... читати далі ...»

Сторінки:
20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10Новини села М'якохід всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села М'якохід. Новини села М'якоходу, фото. Все про М'якохід
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення