Fridge magnet wooden gears

«Бершадьмолоко»: гарантія якості

  • Подобається2Не подобається
  • 23 Серпня 2011 р

На знімку (зліва направо): змінний майстер Олексій Петрович Ревтюх, директор ПАТ «Бершадьмолоко» Олександр Миколайович Панчук, головний технолог Лариса Анатоліївна Очашлюк і маслороб Оксана Павлівна Паламарчук обговорюють питання якості продукції.

Це підприємство є найбільшим в області за обсягами закупівлі молока. Тільки у першому півріччі його було заготовлено 56 тисяч тонн, що на 8 тисяч тонн більше, ніж у минулому році. Про здобутки колективу розповідає директор цього підприємства Олександр Миколайович ПАНЧУК.

– Кожному нашому працівникові, мабуть, приємно усвідомлювати, що саме ми стали досить стабільним і перспективним виробником чималого спектру продуктів харчування. Основні їх види – сухі молочні консерви, молоко згущене, солодковершкове. З травня цього року виробництво згущеного молока збільшилося на 60 відсотків. Передувала цьому, звичайно, модернізація цеху, у яку було вкладено більше восьми мільйонів гривень.

Молоко тепер заготовляємо у восьми областях України – Вінницькій, Одеській, Черкаській, Кіровоградській, Хмельницькій, Тернопільській, а також Дніпропетровській та Київській, які додалися останнім часом. У нашій області його збором охоплюємо більше двадцяти районів. З Бершадського, зокрема, заготовляємо до 12 відсотків від загальної кількості.
За останні три роки по всій зоні заготівель облаштовано більше сотні пунктів його прийомки від населення. У нашому районі, зокрема, найкраще вони облаштовані на територіях Маньківської, М’якохідської, Джулинської, Лісниченської, Голдашівської, Дяківської сільських рад.

Колектив переробників вдячний виробникам молока, зокрема керівникам сільгоспформувань, заготовачам, при сприянні яких воно не тільки заготовляється, а й, зберігається, транспортується на наше підприємство.

Особливо хочеться відзначити добросовісне ставлення до його виробництва приватного сектора.

Не може не радувати і те, що частка молока від сільгосппідприємств у цьому році збільшилася до 25 відсотків.

Якщо торік ми заготовляли і переробляли його з колективних господарств у літній період по 25-30 тонн на добу, то в цьому році дійшли вже до 90-100 тонн. Тому почали працювати з такими великими підприємствами, як»Агросоюз», що на Дніпропетровщині, «Украінська молочка компанія» на Київщині.

Не менш приємно, що великі сільськогоспдарські угрупування вже по-справжньому взялися за виробництво молока на своїх фермах і почали нарощувати поголів’я ВРХ. На жаль, у приватному секторі воно зменшується.

Слова вдячності за тривалу співпрацю хочу висловити, зокрема, таким керівникам господарств з нашого району, як В. В. Довгополюку з Дяківки, С. П. Савченку з Маньківки, М. Ф. Хливнюку з Джулинки.

На жаль, негативним фактором є те, що з першого січня цього року змінилася форма нарахування і виплати дотацій сільгоспвиробникам.

Лише нашим підприємством перераховано за шість місяців до спецфонду держбюджету майже 27 мільйонів гривень. Товаровиробники ж, які згідно з Постановою Кабінету Міністрів України мали отримати дотацій по 30 копійок за літр – приватний сектор і по 35 копійок – сільгосппідприємства, поки що їх не отримали. Залишається сподіватися, що ситуація до кінця року таки покращиться.

Одним з найбільших покупців готової продукції нашого підприємства є корпорація «Рошен», зокрема Київська, Вінницька, Кременчуцька і Маріупольська кондитерські фабрики. Причому, інвестор ставиться до нашого підприємства з прицілом на перспективу. Тільки за перше півріччя цього року у реконструкцію та модернізацію основних засобів ним було витрачено більше десяти мільйонів гривень.

Та чи не основним нашим здобутком є колектив – порядні, добросовісні і працьовиті люди. Хотілося б, наприклад, відзначити ветеранів виробництва Т. Я. Рябову, А.І. Буйненка, Т.І. Чорну, водіїв I. А. Огоренка, І. I. Гаврилишина, механіка дільниці Г. Д. Крикуна, головного спеціаліста планово-економічного відділу Н. Т. Кондратюк, головного енергетика М.І. Перавертнюка. У нас сформувалися цілі трудові династії – Гаврилишиних, Жеребців, Білоконів, Буйненків, Ревтюхів.

А взагалі, годилося б відзначити всіх наших трудівників.

Приємно відзначити, що на нашому підприємстві щороку зростає заробітна плата, яка вже в середньому сягнула більше трьох тисяч гривень у місяць.

Працюючих у нас до чотирьохсот, з яких більше семидесяти з вищою освітою. Всі вони соціально захищені. До послуг трудівників їдальня на 90 місць, причому, десять гривень від вартості обіду компенсується підприємством.

Громаді, на території якого ПАТ «Бершадьмолоко», теж є від цього певна вигода. Останні роки, наприклад, саме нашим підприємством заасфальтовано дорогу, надаємо також допомогу школі, співпрацюємо з сільською радою.

Залишається лише додати, що вся молочна продукція, яку ми виробляємо, є натуральною, без добавок рослинних жирів, і її знають скрізь в державі.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Паньковецький Сергій – призер чемпіонату України</b><br />Учень Бершадської школи №1 Паньковецький Сергій в черговий раз показавши відмінні результати на республіканських...
4 фото   
<b>У концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України</b><br />22 серпня у концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України голова облдержадміністрації Іван...
19 фото   
<b>ТЕРНІВКА</b><br />Існує з кінця Х/І століття. У ХІХ столітті була містечком, більшість населення якого складали євреї. У 20-х роках...
3 фото   
<b>Юні бершадські футболісти на турнірі в Італії</b><br />За ініціативи спортивної школи КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник» і натхненної, значної підтримки прихильників футболу,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тирлівка
Мельник Юстим Дем'янович (1903) 1903 р., українець, ветлікар. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1942 р.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

«Бершадьмолоко»: гарантія якості - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники