Fridge magnet wooden gears

М'якохід в новинах

 Виборчі дільниці Бершадського району

Виборчі дільниці Бершадського району


Центральна виборча комісія 12 квітня прийняла Постанову №66 від 12.04.2012 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”. Зокрема з 33 тис. 540 дільниць 32 тис. 188 є звичайними, що складає 96% від загальної кількості. Згідно з постановою ЦВК, 1 тис. 352 дільниці є спеціальними, з них 1 тис. 200 будуть утворені у лікувальних закладах і 152 – в... читати далі ...»

 Держтехногенбезпека інформує

Держтехногенбезпека інформує

21 Червня 2012, 09:00 / Гаряча лінія / Бершадь / М'якохід

Ввечері 14 червня на пункт зв’язку частини ПДПЧ-16 м. Бершаді надійшло повідомлення про пожежу в селі М’якоході по вул. Комарова. Терміново виїхав черговий караул. Спільно з місцевими жителями пожежа була ліквідована. Та вогонь завдав чималих збитків: знищено шиферну покрівлю літньої кухні, балки перекриття. А причина лиха така – на горищі літньої кухні по балку був прокладений... читати далі ...»


 Змагання держслужбовців

Змагання держслужбовців

19 Червня 2012, 01:36 / Спорт / М'якохід

Минулого четверга на Бершадщині відбулось гарне спортивне свято – на центральному стадіоні міста проходили міжрайонні змагання серед державних службовців, в яких взяли участь, крім господарів, й команди з Теплика, Чечельника та М’якохідської сільської ради. Захід було організовано відділом з питань фізичної культури та спорту РДА (нач. С. Сировець) та приурочено Року спорту і здорового... читати далі ...»

На знімку: набагато впевненіше почуваються тепер вихователі дитячого садка «Сонечко» Олена Андріївна Матвійчук, Тетяна Володимирівна Коваль та завідуюча цією дошкільною установою Людмила Григорівна Забіяка, як і вихованці цієї групи, у стінах щойно відремонтованого приміщення. В атмосфері взаєморозуміння

В атмосфері взаєморозуміння


Хоч про справи на території М’якохідської сільської ради розповідалося в нашій газеті не раз, доводиться робити це знову, бо є про що. – Наповнення бюджету непогане, – не приховував задоволення сільський голова В.Д. Соловей, – тож і є можливість за щось братися тепер, щось планувати надалі. 85 тисяч гривень перехідного бюджету, наприклад, для такої сільської ради, громади, як... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив пожежної охорони та рада ветеранів пожежної охорони району щиро вітають з 50-річним ювілеєм начальника служби цивільного захисту у Бершадському районі, підполковника служби цивільного захисту Олександра Олексійовича ГОНЧАРУКА (9.06) Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо. Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): головний агроном господарства Л.П. Федоришин, директор господарства М.І. Бас, головний інженер Ю.П. Года, механізатори О.П. Забіяка, А.С. Калтахчан, Ю.О. Нікітішин, бригадир А.Ю. Плаксій, механізатори В.Г. Козяр, В.П. Куклич, М.В. Марунич, А.О. Вихристюк, В.В. Кошляк. Головне – не опускати руки

Головне – не опускати руки

6 Червня 2012, 09:00 / В громадах / М'якохід

Зазвичай спілкуватися з директором ТОВ «Удич», який є одним з чотирьох його співзасновників, ніколи не було важко. Адже справи як на полях, так і на фермах, ідуть непогано, товариство є одним з кращих у районі. Однак у передостанній день цьогорічної весни Микола Іванович зустрів працівників газети жартома-насторожено. Нічого, мовляв, не буде розповідати, поки не піде дощ. І в даному випадку... читати далі ...»

 Семінар-тренінг

Семінар-тренінг


Відповідно до плану впровадження заходів проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (ІІ фаза) за участю представників райдержадміністрації та районної ради відбувся семінар-тренінг з представниками територіальних громад району, що беруть участь в другій фазі проекту. Про це повідомляє управління економіки РДА. Обласний координатор проекту А.В. Ланіна детально проаналізувала рівень... читати далі ...»

На знімку: у Війтівському дитсадку «Мрія» його вихованці завжди захищені. І не лише парасолькою, а й теплом і любов’ю своїх наставників Найменшим – увага і любов дорослих

Найменшим – увага і любов дорослих


Дитячий садок – це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період її розвитку. І від того, чим вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, а й майбутнє родини, суспільства. Сьогодні в державі добре розуміють важливість дошкільного періоду життя людини, як підгрунття її подальшого особистісного становлення, тому питання розвитку дошкільної освіти стало пріоритетним і в діяльності... читати далі ...»

 Проект "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" (ІІ фаза)

Проект "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" (ІІ фаза)

30 Травня 2012, 00:40 / Нове в роботі / М'якохід / Устя / Війтівка

Відповідно до плану впровадження заходів проекту "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" (ІІ фаза) за участю представників райдержадміністрації та районної ради відбувся семінар - тренінг з представниками територіальних громад району, що приймають участь в другій фазі проекту. Обласний координатор проекту Ланіна А. В детально проаналізувала рівень виконання етапів проекту по... читати далі ...»

 Борги необхідно сплачувати!!!

Борги необхідно сплачувати!!!


На виконання до відділу державної виконавчої служби протягом 2011-2012р.р. надійшла велика кількість виконавчих документів про стягнення боргу на користь управління Пенсійного Фонду України у Бершадському районі Вінницької області. Основну кількість боржників даної категорії проваджень складають приватні підприємці району. Однак не всі боржники розуміють наслідки несплати заборгованості і... читати далі ...»

 Депутат – ветеранам

Депутат – ветеранам


Напередодні та в день святкування Великої Перемоги депутат обласної Ради, директор ПрАТ «Зернопродукт МХП» Микола Іванович Кучер виявив неабияку турботу про ветеранів війни та провів у районі цілий ряд заходів. Так, 5 травня вітання з Днем Перемоги, побажання здоров’я і миру та святкові набори отримали від Миколи Івановича всі інваліди та учасники бойових дій, вдови загиблих. З 2 по 9 травня за... читати далі ...»

 В громадській приймальні депутата

В громадській приймальні депутата


Два місяці працює у Бершаді громадська приймальня депутата обласної Ради Миколи Кучера, за цей час реальну допомогу отримали вже десятки жителів району. Вислуховує людей, надає їм безкоштовні юридичні консультації, а коли потрібно, і сам ходить з ними по різних районних інстанціях Сергій Гаврилишин. – Щодня на прийом приходять керівники, жителі району, багато консультуються за телефоном,... читати далі ...»

 З колисковою у серці

З колисковою у серці

7 Травня 2012, 00:52 / Заходи / Бершадь / Джулинка / М'якохід / Флорино

Колискова – це душа, яка ходить навшпиньках. Почути її кроки можуть лише ті, хто вміє слухати. Мамина колискова – це свято і незабутня пісня нашого народу… Колискова – то найперша мамина розмова, Пахне вона м’ятою і літом, чебрецевим і суничним цвітом, Пахне молоком і споришами, Скільки в ній ласкавості і шани! Районним відділом освіти з метою відродження народних... читати далі ...»

 Кожна дитина має право на щастя

Кожна дитина має право на щастя


Стратегія державної політики пов’язана із захистом прав дитини, її майбутнього, боротьби із безпритульністю і бездоглядністю, реалізацією права маленького громадянина мати сім’ю, житло і бути щасливим. З огляду на це і будує свою діяльність служба у справах дітей райдержадміністрації. Детальніше про роботу служби за період 2011 року розповідає її начальник О.А. ЗАРЕЦЬКА. – За даними... читати далі ...»

 «Розмай калиновий там грає»

«Розмай калиновий там грає»


Село на Бершадщині, мов писанка. У кожному є свої надбання, славні господарники, талановиті й щедрі душею люди, які самовідданою працею збагачують рідну, милу серцю Батьківщину. Особливо цінують у наших населених пунктах ті традиції й обряди, що передавались з дідапрадіда, їх охоче успадковує молодь, а потім радо демонструє іншим поціновувачам народної спадщини. Минулого тижня в рамках районної... читати далі ...»

Сторінки:
17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7Новини села М'якохід всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села М'якохід. Новини села М'якоходу, фото. Все про М'якохід
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення