М'якохід в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 сердечно вітають із днями народжень – заступника начальника ЦПЗ №7 Марію Іванівну ГУМЕННУ (2.12) та листоношу з Війтівки Галину Миколаївну ТАТКОВУ (29.11). Побажати хочем щастя і здоров'я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись, Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись. Любу... читати далі ...»

Фото автора Культурному розвитку – позитивну динаміку

Культурному розвитку – позитивну динаміку

8 Грудня 2013, 23:34 / Нове в роботі / Бершадь / Баланівка / М'якохід

Стан виконання районних програм у галузі культури – одне із основних питань порядку денного пленарного засідання 24 сесії районної ради 6 скликання, яке відбулося минулої п’ятниці. Загалом же депутати розглянули два десятки питань. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Бурлака та його заступники, начальники управлінь, відділів, служб РДА, міський, сільські голови,... читати далі ...»


 «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»


Так називається всеукраїнський проект, який реалізовується на території України на кошти Європейського Союзу та Програми розвитку ООН з метою створити сприятливе середовище для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розробки та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив. Проект ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток,... читати далі ...»

На знімках: під час святкового концерту; цього дня у фойє районного будинку культури було облаштовано виставки робіт майстрів народної творчості, у центрі – майстер по виготовленню музичних інструментів Володимир Віхренко з Баланівки; майстриня-вишивальниця Любов Шубович із внучкою Яною з Війтівки представляє свої роботи; біля спортивного комплексу райвідділу міліції – за мить до відкриття оновленого приміщення. Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО і Федора ШЕВЧУКА. Найбільше наше багатство

Найбільше наше багатство


Минулої суботи у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Наша Бершадщина завжди славилася своїми хліборобськими досягненнями, цей день є професійним святом переважної частини жителів району. 90 відсотків працюючого населення району задіяно у сільськогосподарському виробництві. Розділити радість свята із земляками прибув голова обласної... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Рада сільськогосподарських виробників району щиро вітає всіх аграріїв Бершадщини з Днем працівників сільського господарства. Дякуємо вам за наполегливу самовіддану працю, хай вік ваш подовжиться, шана і вдячність людські збережуться на все життя. Щиро бажаємо вам і вашим родинам благополуччя, миру та злагоди. Хай на полях цвіте колосся, а в серцях – найніжніший цвіт, щоб в наших селах всім... читати далі ...»

 Першочергові пріоритети галузі

Першочергові пріоритети галузі


У районі функціонують 90 закладів культури, в яких працюють 227 осіб. Значна увага приділяється активізації масово-освітній, культурно-мистецькій роботі з дітьми та молоддю, адже 2013-й Президент України оголосив Роком дитячої творчості. З метою розвитку творчих здібностей обдарованих дітей при закладах культури клубного типу активно діє 161 дитяче клубне формування, в яких бере участь 1781... читати далі ...»

 Осінній настрій веселкових фарб

Осінній настрій веселкових фарб

9 Листопада 2013, 11:40 / Заходи / М'якохід

Гостинно зустріли учасників районного семінару з образотворчого мистецтва вчительський та учнівський колективи М'якохідської ЗОШ І-ІІ ступенів на чолі з директором школи Юрієм Грициком. Дзвінкоголосі, усміхнені учні привітали гостей. У віршованій формі вони презентували школу. Тема семінару – «Розвиток творчих та художньо-естетичних навичок у дітей на уроках та в позакласний час». Педагогам... читати далі ...»

 Кожній дитині – всебічний розвиток

Кожній дитині – всебічний розвиток


Саме під таким гаслом у нашій державі реалізуються соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича. Здатність держави подбати про тих, хто не може самотужки впоратися із життєвими проблемами, завжди була ознакою розвиненого і самодостатнього суспільства. Відділом освіти надається посильна допомога по зміцненню матеріальної бази навчальних закладів, проведенню ремонтів та організації... читати далі ...»

 Ще один маршрут

Ще один маршрут

25 Жовтня 2013, 09:00 / Нове в роботі / Бершадь / М'якохід

З метою поліпшення обслуговування пасажирів Бершадського та Теплицького районів з 18 жовтня цього року відкрито автобусний маршрут Бершадь-ТепликВінниця (ч/з Війтівку, Красносілку, М’якохід, Теплик, Степанівку, Гайсин). Час відправлення автобуса з Бершадської АС – 12 год. 55 хв., з Теплицької АС – 14 год. 10 хв. До Вінницької АС № 1 автобус прибуває о 16 год. 40 хв. З Вінницької АС №1 автобус... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): заступник голови райдержадміністрації Ніна Грицик, голова районної ради Микола Грабчак та сільський голова Володимир Соловей розглядають звернення жителя села Миколи Бовсунівського. З поглядом у перспективу

З поглядом у перспективу

9 Жовтня 2013, 10:31 / В громадах / М'якохід

Село М’якохід розкинулося по обох берегах Удича – притоки Південного Бугу. Розташоване воно на межі з Теплицьким районом. Виникло в другій половині XVI століття й має цікаву історію. Нині в ньому мешкають 1170 громадян. Сільськогосподарським виробництвом тут займаються СТОВ «Удич», приватне підприємство «Валентина» та декілька фермерських господарств. На території сільської ради функціонують... читати далі ...»

На знімку: пам’ятний момент відкриття нової дитячої музичної школи. Серпень 1975 р. Фото Миколи СТРАЖНИКА. Згадаймо Федора Іващенка

Згадаймо Федора Іващенка

8 Жовтня 2013, 11:24 / Персоналії / Джулинка / Маньківка / М'якохід

Коли землю засипає золота осінь, приходить у жовтні свято – День учителя. Учитель – це не просто професія, а щоденна важка та мудра праця, це душа та серце, віддані дітям. Є учителі, про яких пам’ятаєш, мудрість яких веде тебе непростими стежками життя. У передсвяткові дні хочеться добрим словом згадати учителя, який був здібним організатором, гарним керівником, творчою та неповторною... читати далі ...»

 Свято спорту

Свято спорту


Минулої суботи у райцентрі на стадіоні «Колос» під патронатом голови райдержадміністрації та голови районної ради проведено районну спартакіаду «Здоров’я» та спортивні змагання серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Учасників спортивного свята вітали заступник голови районної ради Василь Бондаренко, головний спеціаліст сектору з питань сім’ї, молоді та спорту РДА Сергій Сировець,... читати далі ...»

Для учасників засідання колегії відділу освіти було дано невеликий концерт, в якому виступили і юні сопілкарі з Баланівки Розширене засідання колегії

Розширене засідання колегії

5 Вересня 2013, 13:42 / Освіта і наука / М'якохід

В останню п’ятницю літа відбулося традиційне розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, на якому було підбито підсумки роботи освітянської галузі та визначено завдання на новий навчальний рік. У роботі взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Бурлака та його заступник Ніна Грицик, заступник голови районної ради Василь Бондаренко, міський голова Михайло Кольченко,... читати далі ...»

 Свято з нагоди Дня Незалежності України у М’якоході

Свято з нагоди Дня Незалежності України у М’якоході

4 Вересня 2013, 16:35 / Заходи / М'якохід

За традицією, на Спаса, 19 серпня, у М’якоході відзначили символічне свято завершення жнив та з нагоди Дня Незалежності України. Сільський голова Володимир Соловей і керівник ТОВ «Удич» Микола Бас привітали жителів села, подякували людям за гарну працю. Перед мешканцями територіальної громади виступила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Герасимчук. Грамотами,... читати далі ...»

 У концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України

У концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України

4 Вересня 2013, 16:33 / Заходи / М'якохід / Серединка

22 серпня у концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної ради Сергій Татусяк і вінницький міський голова Володимир Гройсман вручили нагороди жителям області. Делегація Бершадського району у складі 30 чоловік, яку очолив голова райдержадміністрації Михайло Бурлака, також взяла участь в урочистостях в обласному... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Новини села М'якохід всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села М'якохід. Новини села М'якоходу, фото. Все про М'якохід
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення