М'якохід в новинах

 Справжній ветеран

Справжній ветеран


Через два дні виповнюється 85 років Петру Парамоновичу Титарчуку. Професія дільничного – одна з найважливіших і найвідповідальніших. Петро Титарчук свій трудовий шлях розпочав у далекому 1953 році. Відразу був призначений на посаду дільничного інспектора міліції та направлений на обслуговування сіл Червоне, Вікнина Джулинського району (теперішній Гайворонський район Кіровоградської області).... читати далі ...»

 Знаменні і пам'ятні дати Бершадщини 2015 року

Знаменні і пам'ятні дати Бершадщини 2015 року


24 січня – 115 років від дня народження (1900) Будкевича Григорія Яковича, заслуженого лікаря УРСР, який працював у м. Бершаді 19341964 рр., де й похований. 28 січня – 50 років від дня народження (1965) Ільченка Михайла Степановича – воїна-афганця, народився в с. Осіївці Бершадського району. Загинув 23 квітня 1984 року. Березень – 85 років (1930) тому була створена Бершадська МТС. 7 квітня... читати далі ...»


 Храмові праздники на Бершадщині в 2015 році

Храмові праздники на Бершадщині в 2015 році


Привітайте рідних і знайомих! 6 травня – Великомученика Георгія Побідоносця – Устя. 21 травня – Вознесіння Господнє – Бершадь. 22 травня – Святителя Миколи-Чудотворця – Баланівка. 31 травня – День Святої Трійці – Маньківка, Яланець. 12 липня – Святих перво - апостолів Петра і Павла – Велика Киріївка. 28 серпня – Успіння Пре - святої Богородиці – Піски Бершадські, Серебрія, Чернятка,... читати далі ...»

 Графік вимкнення споживачів Бершадських ЕМ

Графік вимкнення споживачів Бершадських ЕМ


Графік може змінюватися по мірі зміни потужності енергосистеми України, та в звязку з плановими та аврійними роботами ЕМ. Про що буде повідомлено Голів сільських Рад та Бершадську Райдержадміністрацію. Черга Години Дисп. назва ПЛ-6-10 кВ... читати далі ...»

 Врятуймо кожного бійця - захисника вітчизни

Врятуймо кожного бійця - захисника вітчизни


Під такою назвою в цьому році з 26 листопада до 6 грудня у закладах культури району пройшла культурно-мистецька акція. Акція розпочалась концертом, у якому брав участь заслужений артист України Станіслав Городинський. Ініціативу проведення акції підтримали всі установи культури району. Найбільше відгуків про проведення заходу прийшло з Баланівки, Сумівки, М’якоходу, Шляхової, Осіївки, Чернятки,... читати далі ...»

 Підтримка захисників України

Підтримка захисників України

16 Грудня 2014, 09:00 / Заходи / М'якохід

Патріотична акція відбулася недавно в М’якоході. Місцевий аматорський колектив «Подружки» (керівник Микола Бовсунівський), що має високе звання народного, супроводив благородну справу – збирання коштів на підтримку наших воїнів, які беруть участь в АТО. Переймалися збиранням коштів учні та вчителі школи, працівники бібліотек, інших закладів. За порівняно короткий час було зібрано 1550 гривень.... читати далі ...»

 Присвятили життя спорту

Присвятили життя спорту


Як і всі сільські хлопці, Сергій Сировець, який виріс у Великій Киріївці, дуже любив футбол, займався легкою атлетикою. Ще у юному віці часто виступав у складі сільської футбольної команди, яка демонструвала непогану гру. А коли навчався в Гайворонському машинобудівному технікумі, брав активну участь у галузевих легкоатлетичних змаганнях і неодноразово ставав переможцем, призером. Саме тоді... читати далі ...»

 Підбито підсумки конкурсу

Підбито підсумки конкурсу

15 Грудня 2014, 09:00 / Заходи / М'якохід / Устя / Яланець

Нещодавно відбулось засідання конкурсної комісії щодо підбиття підсумків щорічного районного конкурсу міської та сільських рад із розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2014 році. З основними показниками обсягів виконаних робіт із благоустрою населених пунктів у 2014 році присутніх членів комісії ознайомив заступник голови районної ради, співголова комісії Василь... читати далі ...»

 Підсумки районного огляду-конкурсу

Підсумки районного огляду-конкурсу

15 Грудня 2014, 09:00 / Спорт / Лісниче / М'якохід / Ставки

на кращий стан фізичного виховання та спорту в територіальних громадах у 2014 році Нещодавно організаційний комітет під головуванням заступника голови Бершадської районної ради Василя Бондаренка підбив підсумки районного огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту в територіальних громадах у 2014 році. Переможцями визнано: І місце – Джулинська та Флоринська сільські... читати далі ...»

 Звітно-виборна конференція колосівців

Звітно-виборна конференція колосівців

15 Грудня 2014, 09:00 / Спорт / М'якохід

Нещодавно у приміщенні комунальної організації «Бершадська РДЮСШ «Ровесник» відбулася VІ звітно-виборна конференція районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України. У ній взяли участь заступник голови обласної ради ВФСТ «Колос» Олександр Білінський, голова районної ради Микола Грабчак, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир... читати далі ...»

 "П'ятківчанка" на "Фолк-music"

"П'ятківчанка" на "Фолк-music"

14 Грудня 2014, 18:15 / Цікаво / М'якохід / П'ятківка

Перетворити звичайний день на свято вдалося народному аматорському колективу «П’ятківчанка», провівши його в Києві на Першому національному каналі українського телебачення, в студії народної артистки України Оксани Пекун на зйомках програми «Фольк-music». Влітку 2014 року (про це вже повідомляла районка) Оксана Пекун із телевізійною групою перебувала в нашому районі, зокрема в с. П’ятківці.... читати далі ...»

 Акція доброти

Акція доброти


Доброта і милосердя – наші споконвічні цінності, які виховувати потрібно з дитинства. Бершадська районна організація Товариства Червоного Хреста України вбачає своїм найважливішим завданням роботу з молоддю. Тісна співпраця червонохрестівців з відділом освіти дає позитивні результати. У районі всі школи – члени Товариства, кожний клас прагне зібрати членські внески першими. Юні червонохрестівці... читати далі ...»

На знімку: директор ТОВ «Устя», кандидат сільськогосподарських наук Павло Григорович Марущак. Фото автора. Земляки знали, кого обирали

Земляки знали, кого обирали

19 Листопада 2014, 09:00 / В громадах / Велика Киріївка / Лугова / М'якохід / Устя / Яланець

Готуючи, а то і просто переглядаючи матеріали, присвячені трудівникам сіл, завжди стає приємно, коли дізнаєшся, що на нашій Бершадщині з’являються нові імена. Імена тих, хто прославляє свій край працею у настільки непростій галузі як сільське господарство. Зазвичай це люди вже з неабияким досвідом – якщо їм вдається перехитрувати природу. Останні роки, коли мова заходить про кращі господарства... читати далі ...»

 У першій п'ятірці

У першій п'ятірці

19 Листопада 2014, 09:00 / В громадах / Джулинка / М'якохід / Поташня / Устя / Чернятка

Попереду одне з найголовніших свят сільських трудівників. Ще більше підвищує значимість їхньої праці те, що на сьогодні агропромисловий комплекс, без будь-якого перебільшення, є локомотивом економіки всієї України. У порівнянні з іншими виробництвами, які зупиняються чи змушені переорієнтовуватися на західні ринки, сільське господарство давно зорієнтоване постачати продукцію на експорт. Досить... читати далі ...»

На знімку: виступає народний аматорський фольклорний ансамбль «Подружки» М’якохідського СБК. Фото Василя ВЕРБЕЦЬКОГО. Знову - найкращі

Знову - найкращі

12 Листопада 2014, 11:00 / Заходи / М'якохід

Уході проведення культурологічних заходів з нагоди відзначення 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників відбулася атестація творчих колективів Бершадщини на предмет підтвердження звання «народний», «зразковий аматорський». Варто відзначити, що із 284 колективів художньої творчості, які діють при 46 клубних закладах району, 16 носять високе звання «народний», «зразковий... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села М'якохід всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села М'якохід. Новини села М'якоходу, фото. Все про М'якохід
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення