Fridge magnet wooden gears

М'якохід в новинах

 Волейбол

Волейбол

21 Квітня 2013, 19:18 / Спорт / Бершадь / М'якохід / Флорино

Нещодавно у спортзалі Флоринської загальноосвітньої школи відбувся 13 турнір із волейболу, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста В.І. Ободнюка. Учасники вшанували пам'ять земляка, провідали його матір Наталію Андріївну. У результаті змагань перше місце виборола команда з Флорино. Призерами стали команди з М’якоходу та Бершаді, зайнявши відповідно друге та третє місця. Також було... читати далі ...»

 Пам’яті Миколи Воронцова

Пам’яті Миколи Воронцова

2 Квітня 2013, 21:53 / Спорт / Бершадь / М'якохід / Устя

У М’якоході відбувся 28-й турнір з волейболу пам’яті Героя Радянського Союзу Миколи Воронцова, в якому взяли участь п’ять найсильніших команд району. Перед початком змагань спортсмени поклали квіти до меморіалу Слави. Турнір проходив у цікавій, безкомпромісній боротьбі. Змагання підтримували чисельні вболівальники. Перше місце виборола команда Бершаді, яка і була нагороджена перехідним кубком.... читати далі ...»


 Кубок чемпіонів поїхав у М’якохід

Кубок чемпіонів поїхав у М’якохід

20 Березня 2013, 23:16 / Спорт / Бершадь / М'якохід / Устя / Чернятка

Нещодавно у Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 було проведено фінальну частину змагань з волейболу серед чоловічих команд. За попередніми результатами зональних змагань на фінальні було запрошено команди сіл Усті, Чернятки, М'якоходу та міста Бершаді. Доля жеребу звела у першому поєдинку волейболістів Усті та Чернятки. Ці команди майже рівні за класом гри, і боротьба точилася за кожне очко.... читати далі ...»

 Нові технології від міжнародного проекту

Нові технології від міжнародного проекту

17 Березня 2013, 23:19 / Нове в роботі / Війтівка / М'якохід / Устя

На Бершадщині успішно впроваджуються заходи, визначені міжнародним проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ». Завершено роботи на відібраних проектом об’єктах у М’якоході, Війтівці та Усті. По Красносільській сільській раді громадська організація подала матеріали на розгляд і затвердження мікропроектної пропозиції. Фінансування очікується найближчим часом. Проектом «Місцевий... читати далі ...»

 Вітаємо!

Вітаємо!


Дорогі, милі, найкращі жінки Шляхової, Теофилівки та Завітного! Існує в світі чимало свят, але 8 Березня – віддано вам і весні. І тільки ваша ніжна влада може створити гарний настрій, теплу атмосферу в родині та на роботі. Від усього серця бажаю вам – наші дорогі матері, кохані дружини, донечки та внучки – світлої долі, мирного неба, яскравих зірок, безмежного кохання, радісних посмішок. Від... читати далі ...»

Фото і відео з сайту РДА Нові технології від міжнародного проекту

Нові технології від міжнародного проекту

4 Березня 2013, 23:45 / Нове в роботі / Війтівка / Устя / М'якохід

В районі успішно впроваджуються заходи визначені міжнародним проектом «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ». Завершені роботи на відібраних проектом об’єктах в селах М’якохід, Війтівка та Устя. По Красносільській сільській раді громадська організація подала матеріали на розгляд і затвердження мікропроектної пропозиції. Фінансування очікується найближчим часом. Проектом «Місцевий... читати далі ...»

 Технічний контроль розпочато

Технічний контроль розпочато

4 Березня 2013, 23:17 / Нове в роботі / М'якохід

Згідно з планом роботи новоствореної Державної інспекції сільського господарства у Вінницькій області на перший квартал цього року, у районі розпочато проведення обов'язкового технічного контролю машинно-тракторного парку. СТОВ «Удич» стало першим господарством, де цю роботу вже проведено. Перевірка показала, що у М'якоході в основному займалися підготовкою до весняних польових робіт. Незначні... читати далі ...»

На знімку: Флоринський сільський голова С.П. Рожкевич (крайній зліва) і спортсмени територіальної громади. Розвитку спорту – належна увага

Розвитку спорту – належна увага

1 Березня 2013, 00:07 / Спорт / Бершадь / М'якохід / Устя / Флорино

Флоринська територіальна громада нараховує 4700 жителів, 2500 з яких – це молоде, активне покоління, майбутнє нашого села. Наша молодь є рушієм багатьох добрих справ. Але сьогодні хочу зупинитись на розвитку фізичної культури та спорту Вже стало гарною традицією щороку наприкінці лютого – на початку березня на базі Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів проводити турнір з волейболу, присвячений пам’яті... читати далі ...»

 Змагання з волейболу

Змагання з волейболу


За календарем спортивно-масових заходів району розпочато проведення ігрових видів спорту, які можна проводити у зимовий час, з урахуванням зайнятості сільського населення, в ігрових залах. Так, 9 лютого було проведено зональні змагання чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд. У Війтівку були запрошені команди з М’якохідської, Чернятської, Сумівської територіальних громад,... читати далі ...»

 Повідомлення про наміри

Повідомлення про наміри

27 Лютого 2013, 22:33 / Оголошення / Бершадь / М'якохід

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Удич» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для 2-х проммайданчиків в с. М’якоході Бершадського району Вінницької області. Проммайданчик №1 (свиноферма, тракторна бригада, зернотік, АЗС) розташований в с. М’якоході по вулиці Карла Маркса, №1. Джерелами забруднення атмосферного повітря є: метан,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з 45-річчям секретаря Серединської сільської ради Сергія Костянтиновича БАРАНЕНКА (3.02) У день Вашого ювілею прийміть найщиріші вітання! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі... читати далі ...»

 Брати участь у конкурсах – вигідно

Брати участь у конкурсах – вигідно

10 Лютого 2013, 11:43 / В громадах / М'якохід

Володимир Дмитрович Соловей (на знімку), ще коли працював фельдшером, завжди користувався авторитетом у М’якоході і Чорній Греблі. Далі доля розпорядилася так, що його обрали сільським головою. За сім років перебування на цій посаді він також став одним із найавторитетніших серед працівників органів місцевого самоврядування у районі. Його робота тепер і тоді, коли тільки починав, відрізняється... читати далі ...»

 Хай лелеки частіше приносять дітей

Хай лелеки частіше приносять дітей

19 Січня 2013, 13:49 / Актуально / Бершадь / Дяківка / М'якохід / Тирлівка

Незважаючи на певні позитивні зрушення, демографічна ситуація в сільській глибинці, зокрема на Бершадщині, залишається складною і несприятливою, адже статистики щороку констатують зменшення чисельності населення. Про це також свідчать дані відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби ра йонного управління юстиції. Так, у 2012 році в районі народилося 609 дітей,... читати далі ...»

 Хай праця приносить і радість, і гроші, з святами вас, люди хороші!

Хай праця приносить і радість, і гроші, з святами вас, люди хороші!


Шановні жителі Шляхової, Теофилівки та Завітного! Всі ми в очікуванні святкової пори – Новорічних і Різдвяних свят. Це особливий та магічний для кожного з нас час – спогади Різдва з дитинства, теплі зустрічі з рідними і близькими, коляда, Свят-вечір. Бажаю кожній родині Божого благословення і здоров’я, любові і радості. Хай 2013-й стане щасливим для кожного. Веселих вам свят! Від імені... читати далі ...»

 До Дня Державної служби зайнятості: На службі людям

До Дня Державної служби зайнятості: На службі людям

24 Грудня 2012, 09:00 / Нове в роботі / М'якохід / Ставки

Служба зайнятості посідає чільне місце в системі соціального захисту населення. Однією з головних засад роботи з клієнтами є адресний підхід у наданні соціальних послуг, виходячи з індивідуальних потреб, вимог та можливостей шукачів роботи і роботодавців. Сьогодні максимальна увага та зусилля Бершадського районного центру зайнятості спрямовані на постійне налагодження взаємовигідної співпраці з... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4Новини села М'якохід всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села М'якохід. Новини села М'якоходу, фото. Все про М'якохід
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення