М'якохід в новинах

 Виїздні прийоми

Виїздні прийоми


Начальник Бершадського райвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції Олег Революк здійснює виїзні прийоми громадян по селах району. Такі прийоми вже відбулися у Баланівці, Бирлівці, Війтівці, Великій Киріївці, Голдашівці, Джулинці, Дяківці, Кидрасівці. Далі прийоми відбудуться протягом вересня: у Кошаринцях – 4, Красносілці – 11, Лісничому – 18, Маньківці – 25; протягом жовтня:... читати далі ...»

 Довір'я людей окрилює

Довір'я людей окрилює

4 Вересня 2013, 14:19 / В громадах / М'якохід

У березні 2006 року М’якохідським сільським головою було обрано Володимира Дмитровича Соловея. Відтоді багато чого на краще змінилося в територіальній громаді, в якій нині мешкають майже 1300 громадян. За цей період вдалося завершити газифікацію населеного пункту, поліпшити матеріально-технічну базу закладів соціальної сфери, благоустрій села, втілити в життя чимало інших задумів. Взяти, для... читати далі ...»


 Нові технології - в практику

Нові технології - в практику

8 Серпня 2013, 09:00 / Нове в роботі / Маньківка / М'якохід / Сумівка

Одна з умов підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва – впровадження нових технологій, у результаті чого за порівняно менших ресурсів можна одержати більшу кількість продукції з меншими витратами на її одиницю. Про це добре знають аграрії Бершадщини, які прагнуть освоювати прогресивні технології, організовувати виробництво на основі комплексної механізації процесів праці. Тож... читати далі ...»

 Володимир Соловей - людина року

Володимир Соловей - людина року

8 Серпня 2013, 02:00 / Знай наших / М'якохід

2 серпня відбулося засідання комісії щодо визначення переможців обласного конкурсу на звання «Людина року». Шляхом відкритого голосування члени комісії визначили переможців у 24 номінаціях конкурсу. Цьогоріч достойним звання «Людина року» в номінації «Посадова особа місцевого самоврядування» став наш земляк, М’якохідський сільський голова Володимир Дмитрович СОЛОВЕЙ. Вітаємо! Нагородження... читати далі ...»

 Вітаємо!

Вітаємо!


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днями народження – начальника ПВПЗ №55 м. Бершаді Ольгу В’ячеславівну БАНДУС (27.07), начальника ВПЗ с. Дяківки Володимира Михайловича ТВАРДІЄВИЧА (27.07) та листоношу з Тернівки Валентину Іванівну КУЗИК (26.07). Хай вам завжди посміхається доля, Несуть тільки радість з собою роки, Хай щастя,... читати далі ...»

 Прилітайте частіше, лелеки

Прилітайте частіше, лелеки


За даними відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби районного управління юстиції, за шість місяців нинішнього року на Бершадщині народилося 272 дитини, а померло – 556 громадян. За аналогічний період минулого року новонароджених було 275, померлих – 618, у 2011му – відповідно 285 і 582. Ці показники, за словами начальника відділу ДРАЦС Людмили Кравчук, – на рівні... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Правління та профспілковий комітет Бершадського районного споживчого товариства сердечно вітають усіх працівників та ветеранів споживчої кооперації району з професійним святом – Міжнародним днем кооперації. Саме від вас залежить задоволення потреб населення в товарах та послугах, якості їх надання. Впевнені, що створений і примножений вашими зусиллями кооперативний сектор й надалі сприятиме... читати далі ...»

 СТОВ «Удич» має наміри отримати дозвіл на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

СТОВ «Удич» має наміри отримати дозвіл на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

2 Липня 2013, 21:04 / Оголошення / Бершадь / М'якохід

Виробничі потужності знаходяться на двох промислових майданчиках за адресами: Промисловий майданчик №1: вул. Карла Маркса, 1, с. М’якохід, Бершадський р-н, Вінницька обл. Промисловий майданчик №2: с. М’якохід, Бершадський р-н, Вінницька обл. Підприємство спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарської продукції, розведенні великої рогатої худоби та свиней. У результаті діяльності... читати далі ...»

 Кубок – у «Підприємця»

Кубок – у «Підприємця»


У Джулинці відбувся фінал кубка району з футболу «Весна-2013» серед колективів фізичної культури, приурочений Олімпійському дню. Зустрічались команди «Колос» (с. Джулинка) і «Підприємець» (м. Бершадь). Змагання пройшли у цікавій, безкомпромісній боротьбі і були підтримані уболівальниками. Команди показали змістовний і видовищний футбол. У підсумку з рахунком 4:1 перемогли футболісти команди... читати далі ...»

 Шлагбаум, або Пошук істини в Красносілці

Шлагбаум, або Пошук істини в Красносілці

21 Червня 2013, 21:22 / В громадах / Красносілка / М'якохід

Читачі районки ще повинні пам’ятати матеріал, у якому розповідалося про схід громадян у Красносілці («БК», №36 від 3.05.2013 р.) Його автор міг і не знати, що насправді діється у цій громаді, тож написав усе так, як було подано на сході. Та ще не встигли підготувати його до друку, як жителька села Олена Лисак завітала у редакцію з листом, у якому виклала власну точку зору про цей захід. Тож її... читати далі ...»

 Для дітей і про дітей

Для дітей і про дітей

20 Червня 2013, 20:25 / Заходи / М'якохід

Відзначення Міжнародного дня захисту дітей у М’якоході перетворилося у незабутнє свято, яке надовго запам’ятається його організаторам, місцевим педагогам, учасникам. Цього дня у сільському будинку культури і біля нього відбувалося творче змагання двох шкільних загонів – «Сонечко» і «Семицвіти». Діти суперничали у конкурсах на кращий малюнок, виконання віршів та пісень тощо. Панувала дуже... читати далі ...»

 Один із династії

Один із династії

20 Червня 2013, 20:24 / Персоналії / Війтівка / М'якохід / Тернівка / Шумилів

На початку червня дружна, велика сім’я Кокошків відзначила ювілей – 80-річчя зустрів Валентин Феодосійович Кокошко – знана, шанована у районі людина. Своє життя ювіляр присвятив роботі з дітьми. Народжений у сім’ї вчителів Феодосія Лавровича та Раїси Марківни, з ранніх років жив школою (а часто й у школі), разом із батьками «вивчав» географію колишнього Джулинського району. Вікнино, Червоне,... читати далі ...»

 Високе звання

Високе звання

19 Червня 2013, 23:05 / Цікаво / М'якохід

За кілька газетних рядків Ходили ви в пекло боїв, Пером величали солдат – І літніх, й молодших хлоп’ят. Недоспані ночі, з тривогою дні, Мужніли ви в ратній борні. Високе звання – журналіст, Людського життя благовіст. На захід стелились дороги, Невтомно їх міряли ноги. Гвинтівка, перо і блокнот І кожен із вас патріот. Джаліль, Трублаїні, Гайдар… Від Бога письменницький дар.... читати далі ...»

Фото автора Хай лунає грім овацій

Хай лунає грім овацій

27 Травня 2013, 22:45 / Заходи / Війтівка / М'якохід

Третя неділя травня в Україні – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Зазначимо: масово-освітня та культурно-дозвіллєва інфраструктура Бершадщини досить потужна, адже це 46 клубів та будинків культури, 40 бібліотек, дитяча музична школа імені Р.А. Скалецького та музеї. Культурологічне обслуговування жителів району забезпечують понад 230 працівників. У... читати далі ...»

 Жили, ніби в казці...

Жили, ніби в казці...

18 Травня 2013, 14:36 / Персоналії / Джулинка / Красносілка / М'якохід

Шістдесят років – це мало чи багато? Відповідь буде неоднозначна. Хтось скаже: «Коли це було?». А інший відповість: «Та ніби вчора». А було це у квітні 1953 року, коли весна, як сьогодні, цвіла на землі. Не під звуки Мендельсона, не під феєрверки та оплески, а просто, скріпивши свій союз підписами в присутності секретаря сільської ради. Так зародилася нова сім’я Петра Івановича Загоруйка та... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Новини села М'якохід всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села М'якохід. Новини села М'якоходу, фото. Все про М'якохід
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення