Fridge magnet wooden gears

М'якохід в новинах

 Впорядкування територій триває

Впорядкування територій триває

17 Квітня 2011, 23:10 / Актуально / М'якохід

Наближається до завершення двомісячник благоустрою населених пунктів. Незважаючи на примхи погоди, в територіальних громадах активізували роботи з озеленення, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, вапнування бордюрів і стовбурів дерев, впорядкування парків, скверів, кладовищ, приведення в належний стан місць масового перебування та відпочинку тощо. Про хід двомісячника благоустрою та деякі його... читати далі ...»

 Служив і служить людям

Служив і служить людям

8 Квітня 2011, 09:00 / Персоналії / Бершадь / М'якохід

Про якесь аж надміру благородство, хоч і варто було б, у цьому матеріалі мова не йтиме. І все ж якусь силу волі, мабуть, потрібно мати, щоб тривалий час допомагати доживати віка тим, кому протягнути руку такої допомоги більше нікому. Не завжди навіть у рідних дітей, зайнятих у світах проблемами особистого виживання, знаходиться на це час. Тоді і змушені звалювати цю ношу на свої плечі... читати далі ...»


 Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

6 Квітня 2011, 09:00 / В громадах / Бершадь / М'якохід

Спільний Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» було започатковано у вересні 2007 року. Ініціатива фінансується Європейською Комісією в рамках програми технічної допомоги ЄС та співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні. Фінансова підтримка проекту Європейським Союзом зробила можливим поширення значного... читати далі ...»

На знімку: начальник відділу культури і туризму РДА, заслужений працівник культури України Н.М. Герасимчук (друга справа), головний спеціаліст цього відділу Т.П. Тиворська обговорюють з директорами Джулинського, Баланівського, Устянського та М’якохідського сільських будинків культури (зліва направо) О.О. Мазуром, В.В. Клапатюком, О.М. Савченком та М.С. Бовсунівським питання діяльності закладів культури. Фото Сергія КІСИКА. Культура - пріоритетна сфера діяльності

Культура - пріоритетна сфера діяльності

4 Березня 2011, 09:00 / Заходи / Баланівка / Михайлівка / М'якохід / Поташня / Устя

Минулого тижня в приміщенні Бершадської дитячої музичної школи імені Р.А. Скалецького відбулося розширене засідання ради при відділі культури і туризму райдержадміністрації, на якому розглянуто питання про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури і туризму в 2010 році та завдання на нинішній рік. В ньому взяли участь голова райдержадміністрації О.Ф.... читати далі ...»

 Турнір з волейболу

Турнір з волейболу

4 Березня 2011, 09:00 / Спорт / Бершадь / Війтівка / Лугова / М'якохід / Сумівка / Устя / Флорино

відбувся серед колективів фізичної культури, приурочений Дню Збройних Сил України. В змаганнях, які приходили в Бершаді, взяли участь 9 команд. Перше місце виборола команда з М’якоходу, за яку, до речі, виступав і сам сільський голова В.Д.Соловей. Друге місце – команда з Війтівки, а третє – команда з Чечельника. Добре виступили команди Усті, Лугової, школи №3, В. Киріївки,... читати далі ...»

 З 8 Березня!

З 8 Березня!


Любі жінки! Дозвольте привітати вас із цим чудовим днем та висловити слова глибокої вдячності, адже на вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. У буднях сьогодення ми часто не помічаємо скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок працює серед нас. Здавна повелося, що жінка в сім'ї – берегиня. Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки народжують дітей і... читати далі ...»

Фото Сергія КІСИКА. Любов, розуміння, довіра

Любов, розуміння, довіра


Без цих складових неможливе щасливе сімейне життя – впевнені Михайло Степанович та Галина Ісаківна Гирби, які у злагоді і коханні прожили разом п’ятдесят років. У ці дні вони відзначають своє золоте весілля, і, звичайно ж, згадають ту золоту пору молодості, коли вирішили побратися. На перший погляд, то був непродуманий і нелогічний вчинок. Бо ж студентка Верхівського технікуму Галина... читати далі ...»

На знімку: учасники маньківського ансамблю «Явір» у 1981 році. Долю поєднав з музикою

Долю поєднав з музикою


Василь Тимофійович Шатайло – неординарна особистість. З його іменем пов’язана історія маньківського вокальноінструментального ансамблю, який був надзвичайно популярним в 70-80-ті роки. Це і було предметом нашого спілкування. Родом В.Т. Шатайло з Маньківки. Після школи навчався в Тульчинському училищі культури і мистецтв, причому, на двох відділеннях – народному і духовому. Правда,... читати далі ...»

 Підростаючому поколінню - здоровий спосіб життя

Підростаючому поколінню - здоровий спосіб життя

9 Лютого 2011, 09:00 / Нове в роботі / Бершадь / М'якохід

Минулої п’ятниці відбулася чергова 5 сесія 6 скликання районної ради, на якій розглянуто півтора десятка питань. В її роботі взяли участь голова райради М.Г. Бурлака, голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур та їхні заступники, начальники управлінь, відділів, служб РДА, міський, сільські голови, директори загальноосвітніх шкіл, керівники районних підрозділів міністерств і відомств України,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бажаємо миру, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття. Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі. Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм заступника начальника фінансовогосподарського відділу райдержадміністрації Руслану Сергіївну ГОНЧАРУК (4.02) Бажаємо Вам великого земного щастя і небесних мрій, мати... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Шановний Олександр Дмитрович ОРЛИК! Щиро та сердечно вітаємо Вас з нагоди прекрасного ювілею – 85-річчя від дня народження. На шляху до Вашого ювілею було докладено чимало зусиль і наполегливості для придбання різнобічних знань, великого досвіду та професіоналізму. Ваша особиста оцінка та бачення існуючих проблем, послідовність, принципова вимогливість до себе та підлеглих... читати далі ...»

На знімку: виступають учасники художньої самодіяльності Вовчоцького сільського клубу. Фестиваль-конкурс "Різдвяне диво"

Фестиваль-конкурс "Різдвяне диво"

19 Січня 2011, 00:01 / Заходи / Бирлівка / М'якохід / Серебрія / Яланець

Минулої неділі в районному будинку культури вперше на Бершадщині проведено районний фестивальконкурс народної творчості «Різдвяне диво», в якому взяли участь кращі фольклорні колективи, ансамблі, солісти, щоб дзвінкими колядками, щедрівками привітати бершадців з різдвяними святами. З вітальним словом до учасників фестивалю-конкурсу та присутніх звернувся голова оргкомітету, голова журі, перший... читати далі ...»

 Умови однакові, а результати різні

Умови однакові, а результати різні


Нещодавно з ініціативи райдержадміністрації було проведено нараду, на якій йшлося про ситуацію в районі в тваринництві. Про результати роботи галузі у 2010 році розповідає головний зоотехнік управління АПР РДА В.Г. ГОДОВАНЕЦЬ.   – Якщо аналізувати наші здобутки за 2010 рік, зокрема хід зимівлі худоби, то слід відзначити, що тваринництву все-таки приділялася певна увага, щоб можна... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Нехай Господь благословляє здоров’ям, радістю, теплом. Щоб кожен день, який він посилає, був ласкою зігрітий і теплом. Нехай благополуччя завжди буде, хай у роботі ладиться усе. За гарні справи хай шанують люди, хай доля тільки затишок несе! Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» щиро вітають з Новим роком та Різдвом Христовим всіх працівників товариства,... читати далі ...»

На знімку: працівники відділу взаємодії з роботодавцями (зліва направо) Оксана Лук’янчук, Ірина Савицька, Ольга Бадьорко. Дотації і громадські роботи

Дотації і громадські роботи

22 Грудня 2010 р / Актуально / М'якохід / Ставки / Яланець

Максимальна увага та зусилля центру зайнятості спрямовані на постійне налагодження взаємовигідної співпраці з роботодавцями. З метою надання соціальної підтримки особам, які шукають роботу, максимального збільшення зайнятості населення та зменшення масштабів безробіття в районі, роботодавцям району пропонується один із видів соціальних послуг – надання дотації на створення додаткових... читати далі ...»

Сторінки:
22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12Новини села М'якохід всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села М'якохід. Новини села М'якоходу, фото. Все про М'якохід
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення