Fridge magnet wooden gears

З 8 Березня!

 • Подобається1Не подобається
 • 4 Березня 2011, 09:00

Любі жінки!

Дозвольте привітати вас із цим чудовим днем та висловити слова глибокої вдячності, адже на вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. У буднях сьогодення ми часто не помічаємо скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок працює серед нас.

Здавна повелося, що жінка в сім'ї – берегиня.

Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки народжують дітей і кохають чоловіків, шукають суджених, завмираючи у передчутті щастя. Дбають про тепло і світло, добробут і красу в своїй оселі. І як добре, що у вас є світле весняне і бажане свято – свято надії, краси та мрій. Нехай цей весняний день завжди дарує вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Бажаємо вам, дорогі наші мами і сестри, дружини, бабусі, онучки і доні, міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності ваших близьких.

Олександр СНІГУР, голова райдержадміністрації.
Михайло БУРЛАКА, голова районної ради.

Дорогі жінки, шановні бершадчанки!

З глибоким задоволенням вітаю вас з найпрекраснішим святом весни – жіночим днем 8 Березня!

Найщиріші, найніжніші і найсвітліші відчуття я пов’язую з вами.

Ви оточуєте нас добротою і любов’ю, зігріваєте своєю турботою наші серця і душі. Ви – надійні друзі, милі кохані, хранителі домашнього вогнища, берегині роду. Ваші теплі слова і ніжні долоні іноді підтримують надійніше, ніж міцне плече чоловіка. Ви ростите, виховуєте дітей, створюєте затишок в сім’ях, чудово справляєтесь з роботою на підприємствах, організаціях, установах.

Спасибі вам, дорогі та любі, за невичерпну доброту, щедрість серця, уміння зробити наш світ затишним і радісним!

Зичу всім вам жіночого щастя, любові і добра! Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості, з впевненістю та щиросердним спокоєм. Щастя вам, міцного здоров’я, привітної долі, миру і злагоди у вашій оселі!

З повагою Григорій ЗАБОЛОТНИЙ, депутат обласної ради.

Дорогі жінки!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди 8 Березня – свята весни, жіночої чарівності й кохання.

Україна здавна трималася на жіночій доброті, працьовитості, відданості, любові. І сьогодні жінки уособлюють те найкраще, на чому стоїть наша українська земля. Берегині роду людського, хранительниці родинного вогнища – ви передаєте з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працелюбства. Щедрість ваших душ зігріває, сила Духа – захоплює, а краса вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Щиро бажаю, щоб це весняне свято додало вам гарного настрою, піднесених і добрих почуттів. Нехай ваше життя повниться сонячним світлом, родинним теплом, жіночим щастям та радістю. Здоров'я вам та вашим рідним, успіхів, миру і любові.

З повагою Анатолій МАТВІЄНКО, народний депутат України, Голова Української республіканської партії «Собор».

Дорогі жінки! Матері і сестри! Дружини і доньки! Шановні колеги!

В ці весняні дні прийміть найщиріші вітання з нагоди свята жінки, весни, перших пролісків – 8 Березня!

Жінка – берегиня домашнього вогнища, живлюще джерело любові, добра, миру, натхнення всіх великих справ і починань, мудра порадниця, вірна подруга, самовіддана матір. Ви раніше нас, чоловіків, відчули економічну кризу, долаючи її нелегкими заробітками в далекому і ближньому зарубіжжі. Своєю невтомною працею ви забезпечуєте виживання багатьох сімей.

Від усього серця зичу вам щастя безмежного, здоров’я міцного, земних щедрот, достатку і злагоди. Будьте завжди чарівними, коханими і бажаними.

Хай світиться ім’я твоє, жінко, мати, Хай час не спиняє ходи, Весела, здорова і щастям багата, Сьогодні будь, завтра, повік і завжди!

Яків ЧЕРВАТЮК, голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу, голова координаційної ради профспілок району.

Зі святом вас, дорогі бершадчанки, милі колежанки!

Знову весна дарує нам свою неповторність, нові враження, ще ледь вловиму мелодію пробудження природи. Недарма красу, ніжність і велич весни порівнюють із жінкою. Адже саме їй притаманні найкращі якості чарівності та елегантності. І саме зараз, в перші весняні дні, ми святкуємо Міжнародний жіночий день – 8 Березня.

Прийміть зичення гарного весняного настрою, міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку і тепла, здійснення мрій. Нехай вас завжди огортають безмежні почуття любові, захищають сильні руки коханих чоловіків, щоб діти, онуки приносили вам радість. Невичерпної вам енергії, життєдайної наснаги творити добро і щастя на землі, народжувати і виховувати дітей.

Низький наш уклін жінці-матері, жінці-трудівниці.

Віри вам і впевненості, що перетворення, які зараз відбуваються в економічному та політичному житті, принесуть розквіт Україні, кожній родині.

З повагою члени виконкому Бершадської районної організації Партії регіонів.

 Щиро вітаємо всіх жінок нашої славної Бершадщини зі святом 8 Березня!

Зичимо вам у цей святковий весняний день щасливої життєвої дороги, щоб її верстви були довгими, дні сонцесяйними, ночі зоряними, перехрестя щедрими. Нехай усі негаразди залишаться у минулому, а попереду будуть прекрасний світ, мирне небо і тільки сонячні дні.

Хай ніколи не залишає вас упевненість у тому, що найщасливіший день вашого життя ще попереду!

Бершадський райком Комуністичної партії України.

Дорогі жінки-освітяни!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного свята жінок – 8 Березня!

Завдяки вашому таланту, невтомній праці і життєвій мудрості освітянська галузь району має гарні здобутки і добрі перспективи для розвитку.

Бажаємо вам здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій. Нехай кожний день вашого життя наповнюється добрими звістками, вагомими досягненнями, приємними подіями, а щира і незрадлива любов буде завжди з вами.

Відділ освіти та райком профспілки.

 Щиро вітаємо з Міжнародним жіночим днем жінок-фронтовичок, інвалідів війни, жінок, чиє дитинство пройшло в суворі воєнні роки війни та важкий післявоєнний період!

Бажаємо вам, шановні жінки-ветерани, вашим дітям, онукам, правнукам міцного здоров’я, довгих років життя. Нехай тільки в пам’яті залишаться ті страшні роки, які ви пережили. Зичимо вам шани і поваги від рідних та знайомих.

Президії районної та міської організацій ветеранів війни і праці, спілки інвалідів війни та дітей війни.

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас свято 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність, красу. Адже усе найдорожче, що є у житті, пов’язане з жінкою, дружиною, матір’ю. Без вас, шановні трудівниці і ветерани ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський», не було світла, любові, тепла. Зичимо вам здоров’я, гарного настрою і щастя.

Керівник, правління, профком ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський».

 Найкращі вітання з нагоди 8 Березня славним трудівницям і ветеранам підприємства!

Дорогі наші, ніжні, кохані, наймиліші жінки у житті! Нехай посмішки ваші не в’януть, наче сонце, ясні й золоті. Будьте завжди щасливі, здорові й милі, наче трояндовий цвіт. Зичимо радості вам та любові на багато усміхнених літ!

Адміністрація, профком ДП «Бершадський спиртовий завод».

Дорогі, любі трудівниці та ветерани ПрАТ «Бершадський комбінат»!

Адміністрація, профком, чоловіки підприємства сердечно вітають вас із святом весни, материнства, надії та любові.

Бажаємо вам жіночого щастя, міцного здоров’я, сімейної злагоди. Нехай кожен день буде сонячним і радісним, а довкола вас будуть любов і гармонія. Хай у ваших оселях завжди панують мир і добробут.

Сердечно вітаємо із 8 Березня всіх чарівних, милих працівниць товариства!

Низький уклін і величезне спасибі за щедрість і красу душі, ніжність і любов. Бажаємо вам міцного здоров’я, постійної уваги з боку чоловіків, спокою, благополуччя, щастя в родинах. Хай кожен ранок посміхається до вас сонечком і квітами!

Адміністрація ТОВ «Будмматеріали» (цегельний завод).

Дорогі жінки-трудівниці ТОВ «Устя» сіл Усті, Лугової та В. Киріївки!

Прийміть найкращі вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня. Хай життєвий шлях кожної жінки, матері, дружини, коханої буде щедро осяяний сонцем любові, а серце зігріте ласкою, турботою та увагою рідних. Прийміть низький уклін та щиру вдячність за материнську мудрість, самовідданість, ніжність і любов.

Дирекція ТОВ «Устя».

Щиро вітаємо дорогих і милих трудівниць, ветеранів товариства сіл Джулинки та Берізок-Бершадських із святом весни, краси і любові – 8 Березня!

Хай на вас чекають тільки радісні турботи, у кожному серці живуть Віра, Надія, Любов. Хай всміхаються завжди червоні тюльпани, і життя кращим, щасливим стане. Хай краса не в’яне і здійсняться мрії, і душа та серця нехай молодіють!

Дирекція, профком ТОВ «Агрофірма «Джулинка».

Дорогих, любих трудівниць Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП», а також ніжних, милих жінок Баланівки, Бирлівки, П’ятківки, Глинського дирекція товариства сердечно вітає з Міжнародним жіночим днем.

Хай вам живеться у щасті й любові, щоб завжди ви були багаті й здорові. Хай сонечко вам посилає тепло, щоб квітнула доля і щастя було. Щоб мали добро і достаток у хаті, щоб літ накувала зозуля багато. Даруємо квіти, веселих пісень, щоб радістю повнився кожен ваш день.

Шановні трудівниці та ветерани праці СТОВ «Удич» с. М’якоходу!

Дирекція та профспілковий комітет сердечно вітають вас із святом весни – 8 Березня.

Жінка-мати, жінка-берегиня – це найсвятіше, що є на землі. Вона прикрашає світ своєю добротою, мудрістю і ласкою, робить життя красивим і яскравим! Тож нехай вам усміхаються щаслива доля, удача, радість. Будьте ніжними і сильними, люблячими і коханими, завжди молодими і неперевершено чарівними.

Дорогі, милі трудівниці, ветерани праці ПСП «Промінь», чарівні, лагідні жінки Дяківки!

Дирекція підприємства щиро вітає вас із чудовим весняним святом – 8 Березня!

Зичимо здоров’я, благополуччя і радості, терпіння і ніжності, працьовитості і доброти. Бажаємо вам спокою, миру в родині, щоб щастя всміхалось при кожній годині. Тепла і поваги – від добрих людей. Любові й щедрот – від рідних дітей!

Шановних, милих трудівниць і жінок-пенсіонерок СТОВ «Лан», а також всіх прекрасних жінок Маньківки, Крушинівки і Шумилова зі святом матері, весни, вірності щиро вітають дирекція товариства і виконком Маньківської сільської ради.

Хай квітнуть ваша краса та материнство, не зміліють джерела доброти й мудрості. Добра, достатку та любові, сузір’я квітів і пісень. Будьте щасливі та здорові, веселі, мов цей святковий день.

Дирекція ТОВ «Осіївське» сердечно вітає найчарівніших жінок господарства, ветеранів праці та всіх дорогих жительок Осіївки, М. Киріївки та селища Партизанське з Міжнародним жіночим днем.

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне огорне теплом.
У березні вітер несе хай надію,
І щастя, і радість, і тільки добро!

Добрих, чуйних, ніжних, працелюбних жінок ТОВ «Прогрес», шановних пенсіонерок, гарних господинь с. Серединки дирекція товариства вітає зі святом весни – 8 Березня.

Бажаємо вам нев’янучої краси, міцного здоров’я, щирого кохання. Хай перші весняні промені принесуть вам і вашим родинам благополуччя, надію. Радості вам, усмішок і гарного настрою. Будьте гарними в труді та щасливими в житті.

Весняного настрою, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, шановні трудівниці, ветерани ПСП «Обрій», добрі, лагідні жінки Тирлівки, зичать вам у Міжнародний жіночий день дирекція, профком підприємства.

Теплий промінь березневий розбудив дзвінку весну. Ароматом квітів перших день святковий огорнув. Він вітання наші щирі передасть всім дамам милим, щоб жили в добрі та мирі, щоб здійснились їхні мрії, щоб коханими були, щоб у радості цвіли!

Дорогі, невтомні трудівниці ПП «Промтехагросервіс», чарівні жінки с. Кошаринець!

Від імені дирекції підприємства прийміть найкращі слова вітань з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Дорогі, чарівні, незрівнянні, хай вас радість завжди окриля.
Будьте, любі, веселі, кохані й багаті, як мати-земля.
Хай здоров’я рікою хлюпоче, щедро повниться славен ваш рід.
Й посміхається щастя у очі, як весною народжений цвіт.

Керівництво ФГ «Фермерпродуктсервіс» сердечно вітає із святом весни всіх чарівних, любих жінок Михайлівки та Голдашівки!

Нехай перші весняні промені сонця осявають ваші відкриті жіночі серця, а птахи, що вертаються у рідні краї, принесуть на своїх крилах щастя і затишок у кожен ваш дім. Будьте веселими як весна, як осінь – рум’яними. Будьте прекрасними, чарівними, будьте коханими!

Дорогі, лагідні жінки Джулинки і Берізок-Бершадських!

У Міжнародний жіночий день бажаю вам міцного здоров’я, нев’янучої краси, сімейного щастя, здійснення задумів і, звичайно, щирого кохання. Хай завжди в серці буде весна, ласкаві промені хай обіймають душу, а чоловіки завжди оберігають, цінують і люблять вас. Будьте гарними, усміхненими і ніжними. Зі святом вас!

Петро ШВЕЦЬ, Джулинський сільський голова.

Любі матері, дружини, сестри, донечки сіл Шляхової, Теофилівки, Завітного!

У свято 8 Березня нехай кожна з Вас отримає максимум любові і тепла від рідних, близьких, знайомих. Нехай не тільки у цей святковий день, а й у всі інші дні для Вас вдома чи на роботі стоятимуть квіти. Щоб Ви завжди почувалися найчарівнішими і найкоханішими у світі. Вірте, що саме Ви – найдорожчі для чоловіка, для друга, сина, тата або дідуся.

Від імені виконавчого комітету Микола МАКАРЧУК, Шляхівський сільський голова.

Милі, любі жінки Осіївки, М. Киріївки та селища Партизанського!

Сердечно вітаю вас зі святом весни, квітів, надії і любові.

Жінка – це втілення всього доброго і найкращого на землі. Саме жінки творять найважливіше і найвеличніше – утверджують у нашому житті мир і злагоду.

Тож дозвольте побажати вам завжди гарного настрою, злагоди у родинах, неповторної чарівності, міцного здоров’я, щастя на довгі роки.

Віктор СОКОЛЮК, Осіївський сільський голова.

Дорогі, чарівні жінки Сумівки!

Від усієї душі прийміть щирі вітання зі святом весни – 8 Березня!

Зичу вам щастя земного, міцного здоров’я, завжди гарного настрою, весняної молодості, ніжності і чарівності. Щоб кожен день для вас був сонячним, радісним і неповторним.
Нехай у ваших домівках панують мир, взаєморозуміння і злагода, у серцях – добро і любов, у справах – мудрість.

Олександр ЛОБОДОВСЬКИЙ, Сумівський сільський голова.

Виконком Флоринської сільської ради від імені усіх чоловіків Флоринської територіальної громади щиро вітає з Міжнародним жіночим днем милих, ніжних, дорогих дружин, матерів, бабусь, донечок села.

Бажаємо вам завжди залишатися чарівними, люблячими і коханими, в усьому бути надійною опорою своїм рідним. Зичимо вашому дому – достатку і злагоди, вашим рідним – здоров’я та щастя! Хай руки найдорожчих людей завжди дарують вам червоні троянди нев’янучої любові, білі лілеї ніжності та вірності.

Найщиріші вітання з Міжнародним жіночим днем виконавчий комітет Бирлівської сільської ради шле дорогим, любим, дружинам, матерям, дочкам, коханим бирлівчанкам!

Хай наймилішим, чарівним, коханим в серцях крилато радість розквіта. Краса й снага ніколи не зів’яне, рясним добром наповняться літа. Будьте завжди щасливі та здорові, веселі та душею молоді. Хай квіти миру, ніжності, любові наповнюють серця і ваш дім!

Виконком Баланівської сільської ради шле побажання щасливої долі, міцного здоров’я всім добрим, лагідним, прекрасним жителькам села у Міжнародний жіночий день.

Бажаємо щастя вам довіку, добра і радості без ліку.
Достатку, втіхи, море квітів, бо ви найкращі в цілім світі.
Хай сонце радісно сміється, добром доріжка ваша в’ється,
Й до сотні літ буде жива в серці чарівная весна!

Дорогі і прекрасні жінки М’якохідської територіальної громади!

Щиро та сердечно вітаємо вас із Міжнародним жіночим днем.

Нехай це свято несе у кожну домівку радість та тепло, достаток і завзяття, наснаги щедрої багаття, веселі промені весни і посмішок букет рясний. Хай доля вам приносить щастя, а день цей сонцесяйним вдасться.

Виконком М’якохідської сільської ради.

Лагідних бабусь, люблячих матусь, дружин, чарівних донечок Дяківки сердечно вітаємо із світлим святом весни – 8 Березня.

Обереги добра та любові, милі, добрі, як цвіт чарівні,
Будьте завжди красиві й здорові, усміхайтесь, мов зорі ясні.
Нехай радісно в серці живеться і літа не мережать чоло.
Хай хлюпочуть у серці щастя, радість, кохання, тепло.

Виконавчий комітет Дяківської сільської ради.

Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради щиро вітає із святом весни та краси всіх прекрасних і лагідних жінок Михайлівки та Романівки.

Зичимо вам добра, достатку, щасливої долі, злагоди в сім’ях.

Хай від серця і щиро люблять вас внуки і діти,
щоб могли ви їхній долі радіти.
Вам, жіноцтво наше миле, від душі бажаєм,
щоб чекали вас й любили, щоб горя не знали!

Милі та чарівні берегині сімейного вогнища с. Голдашівки!

Прийміть найкращі слова вітань з нагоди свята матері, жінки й весни – 8 Березня.

Бажаємо вам здоров’я, родинного тепла, щастя, добробуту, здійснення всіх найщиріших сподівань. Нехай кожен день приносить вам радість і впевненість у майбутньому. Хай доля дарує незгасиме натхнення у житті, а чоловіки – любов і квіти!

Виконавчий комітет Голдашівської сільської ради.

Дорогі, ніжні жінки П’ятківки та Глинського!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов'язане з Жінкою – берегинею роду людського. Бажаю вам міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у вашому домі будуть спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Леонід СВИСТУН, П’ятківський сільський голова.

Дорогі, любі жінки с. Голдашівки!Прийміть найкращі вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня!

Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з жінкою-берегинею. Бажаю вам здоров’я, щастя, добра, любові. Нехай у вашому домі будуть спокій і добробут, а серця будуть зігріті теплом і повагою рідних.

Олександр СЛОТА, директор ФГ «Каріна».

Любі, милі, прекрасні жінки Голдашівки і Кидрасівки!

Кожного року весна розпочинається святом 8 Березня, яке ніколи не втрачає своєї ніжності та чистоти, бо за ним стоять наші матері, кохані, сестри, донечки. Хай ніколи не змовкає у ваших душах дзвінка нота молодості, поруч з вами завжди крокують Любов, Краса, Успіх, а доля береже від усіляких негараздів.

Петро ТРЕТЯК, директор ФГ «Агроера-вітто».

Сердечно та щиро вітаю зі святом весни і краси – 8 Березня – дорогу, любу дружину Світлану Василівну УСАТЮК та шановних колег – секретаря Голдашівської сільської ради Ганну Григорівну КОВАЛЬЧУК і бухгалтера Галину Єфремівну ВОЙТЕНКО.

Хай день святковий промінням світла привітає,
Дарує гарний настрій, ласку та піснею життя лунає.
Нехай добробут, щастя й лад у долях лагідно панують,
 Нехай життя цвіте, мов сад, приємно друзі хай дивують.
Хай з подихом квітучої весни приходить щастя, стукає в віконце.
І ви його у душі пропустіть, щоб зігрівало, наче сонце!

З повагою Валерій УСАТЮК, Голдашівський сільський голова.
 

 


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
11 фото   
<b>Зима</b><br />&#160;Один зимовий день
84 фото   
<b>День перемоги у Бершаді</b><br />За багаторічною традицією, вранці 9 травня колони ветеранів, представників трудових колективів підприємств,...
13 фото   
<b>Краєзнавчий музей</b><br />На мальовничих берегах річок Дохна і Берладинка стоїть центр великого, із родючими землями, розкішною природою та...
15 фото   
<b>ВІЙТІВКА</b><br />Війтівко, Війтівко, Досвітняя зірко. Дягла ти на місто Вишивачок намиста. Війтівко, Війтівко, Подільська...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Крушинівка
Максимчук Леонтій Синофійович (1917) 1917 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 21.12.44. Похов. Угорщина.

З історії Бершаді
Широкого розмаху стахановський рух набув на спиртовому та пивному заводах, меблевій фабриці, маслозаводі, серед робітників артілей. Учасники змагання, маючи значні трудові досягнення на своїх підприємствах, подавали шефську допомогу сільським трудівникам. Ще з довоєнних часів збереглись міцні зв'язки робітничого колективу цукровиків з селянами с. Поташні. Робітники після закінчення... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

З 8 Березня! - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення