М'якохід в новинах

 Вибори депутатів верховної ради!

Вибори депутатів верховної ради!


Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року Бершадська районна територіальна виборча комісія (Бершадський район, Вінницька область). РІШЕННЯ №1 19 вересня 2010 року м. Бершадь, вул. Радянська,23 Про формування міської та сільських територіальних виборчих комісій У відповідності до чч. 6, 15 ст. 22 Закону... читати далі ...»

 Старт зроблено!

Старт зроблено!


Минуло 100 днів від часу перебування на посаді голови райдержадміністрації О.Ф. Снігура. Що змінилося у районі за цей час? Що позитивного отримали його жителі? Мабуть, це ще й не такий термін, щоб можна було підбивати підсумки чи говорити про якісь помітні перетворення, але зрушення все-таки є. Та взагалі, Бершадський район не був ніколи на поганому рахунку в області. Якщо проаналізувати... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня

15 Вересня 2010 р / Привітання / Бершадь / М'якохід / Устя / Флорино

Щиро вітаємо! Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 шлють найкращі вітання з нагоди днів народжень – начальнику відділення зв’язку с. Усті Марії Федорівні АФОНІНІЙ (21.09) та листоноші с. М’якоходу Ніні Михайлівні ГРИНЮК (15.09) Від щирого серця щастя бажаєм, Хай доля здоров’я пошле вам й добра, Любов’ю і ласкою хай зігрівають Вас рідні та друзі ще... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Тож нехай у долі твоїй щастя квітує золотаво-іскристим розмаєм. Бог ласкавий хай радість дарує І здоров’я міцне посилає! Дорогі трудівники, ветерани ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський»! Адміністрація, профком підприємства щиро вітають вас, ваших рідних із Днем незалежності нашої держави. Бажаємо миру, злагоди, благополуччя. Будьте щасливі і здорові. Хай наша споконвічна працьовитість,... читати далі ...»

 Ласі до чужого

Ласі до чужого


Днями з домогосподарства 39-річної жительки Лісничого поцупили велосипед чорного кольору, а 53-річний бершадчанин залишився без свого човна, причепленого ним до дерева біля річки по вулиці Богдана Хмельницького. Незадовго до цього невідома особа шляхом витягнення скла з віконної рами незаконно проникла в будинок 83-річної мешканки М’якоходу та таємно викрала ікону з зображенням Божої Матері. А... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щоб сонце і зорі плекали тепло, Щоб завжди здоров’я у тебе було. Щоб смутку не знав, ми просимо в долі, Добра тобі й радості, рідний, доволі. Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днем народження листоношу із с. М’якоходу Анастасію Андріївну ТЕРТИЧНУ (11.08) Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день. Щоб від... читати далі ...»

На знімку: головний агроном ТОВ «Удич» Оксана Дмитрівна Поліщук і комбайнер Василь Дмитрович Паламарчук після чергового погодження напрямку руху на ячмінному полі. Фото Григорія ЧЕРЕУШЕНКА. Будемо з хлібом — незважаючи на складні погоди умови у жнивну пору, такий висновок вже можна зробити з впевненістю.

Будемо з хлібом — незважаючи на складні погоди умови у жнивну пору, такий висновок вже можна зробити з впевненістю.

3 Серпня 2010 р / В громадах / М'якохід / Хмарівка / Чернятка

Кажуть, що жнив взагалі легких не буває. І все ж нинішні особливі. Директор ТОВ «Жорняки» М.Н. Рибак, наприклад, запевнив, що за свою 34-рирічну практику роботи у сільському господарстві таких не пригадує. Погода ніби навмисне випробовує хліборобів на витривалість. На додачу ще й держлісгосп, як тут висловлюються, «допомагає» жити цьому невеликому господарству. Дана організація, за словами... читати далі ...»

 Відкриваються нові горизонти

Відкриваються нові горизонти


Галузь тваринництва була і залишається стабільним резервом надходження коштів у сільськогосподарські підприємства. Якщо проаналізувати її ведення, то насамперед слід відзначити, що керівники та спеціалісти все-таки приділяють їй належну увагу. В результаті за перше півріччя господарствами району вироблено 7147 тонн м’яса, 3624 тонни молока. Вагомий внесок у виробництво тваринницької продукції... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо!!! Срібне весілля Сьогодні наші найдорожчі, найрідніші люди – мама і батько Катерина Савівна і Сергій Михайлович МАЛІЦЬКІ з Романівки святкують 25-річчя подружнього життя, срібне весілля, ми сердечно вітаємо їх. Минуло 25, як молоді й щасливі Ви свої долі у одну сплели, І, об'єднавшись на життєвій ниві, Ви лебедину вірність зберегли. Ви нас ростили в дружбі і любові,... читати далі ...»

На знімку (справа наліво): голова РСТ М.П. Слісарчук, продавець Р.В. Жук та голова правління СТ „У Аліни” О.В. Третяк в кооперативному маркеті с. Серединки. Орієнтир - прогресивні методи самообслуговування

Орієнтир - прогресивні методи самообслуговування


На Бершадщині створено 38 споживчих товариств (СТ), до яких входять 869 пайовиків, успішно діють 64 кооперативні заклади торгівлі, 13 – ресторанного господарства, ковбасний цех, хлібозавод та інші підприємства кооперації. У вересні минулого року на Вінниччині, зокрема і в Бершадському районі, проходив Всеукраїнський семінар-нарада за участю голів Кримспоживспілки та облспоживспілок, на... читати далі ...»

 При міжнародній технічній допомозі

При міжнародній технічній допомозі


Продовжується реалізація проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в територіальних громадах сіл М’якоходу, Сумівки, Михайлівки, Бирлівки. Саме з приводу успішного завершення проекту відбулась нарада в райдержадміністрації, на яку запрошувались окремі керівники відділів, структурних... читати далі ...»

 Як використовуємо бюджетні кошти

Як використовуємо бюджетні кошти


Про підсумки роботи контрольно-ревізійного відділу за 2009 рік та І півріччя 2010 року у Бершадському районі розповідає його начальник Людмила Йосипівна МАЗУР. – Наш контрольно-ревізійний відділ здійснює поточний та послідуючий контроль за використанням бюджетних коштів, комунального та державного майна. В 2009 році відділом забезпечено проведення 23 ревізій та перевірок, в тому числі... читати далі ...»

 Районний штаб жнив повідомляє

Районний штаб жнив повідомляє

12 Липня 2010, 19:27 / В громадах / Дяківка / М'якохід / Устя / Шляхова

до збирання у нашому районі підлягає більше 30 тисяч гектарів ранніх зернових, 4600 гектарів ріпаку. У більшості господарств активно включилися у проведення робіт жнивного комплексу. Озимий ячмінь, наприклад, ще станом на 8 липня було обмолочено на 40 відсотках площ або майже на двох тисячах гектарів. Одними з перших у районі справилися з його обмолотом у ФГ «Новосулківське» та Шляховій....

 Вітання тижня

Вітання тижня


Виконком М’якохідської сільської ради від імені депутатів та жителів села щиро вітає з гарним ювілеєм сільського голову двох попередніх скликань Марію Гнатівну СОЛЯР (5.07) Щиро Вас вітаємо з святом урочистим, Прийміть букет пошани й любові від людей. За роки, які очолювали сільську громаду, Ви були хорошим організатором, справедливим, вимогливим і доброзичливим керівником. Людяність Вашу і... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


В святковий день прийміть вітання і найкращі побажаня здоров'я, щастя та добра, наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно, повсякчас хай буде все у Вас гаразд. Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 шлють найкращі вітання і побажання начальнику відділення зв’язку с. Джулинки Ірині Петрівні КОГУТ (30.06) У цей святковий день вітаєм, Добра, довголіття,... читати далі ...»

Сторінки:
24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14Новини села М'якохід всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села М'якохід. Новини села М'якоходу, фото. Все про М'якохід
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення