Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 25 Червня 2010 р

В святковий день прийміть вітання і найкращі побажаня
здоров'я, щастя та добра, наснаги, успіхів, тепла.
І повсякденно, повсякчас хай буде все у Вас гаразд.
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 шлють найкращі вітання і побажання начальнику відділення зв’язку с. Джулинки Ірині Петрівні КОГУТ (30.06) У цей святковий день вітаєм, Добра, довголіття, удачі бажаєм.
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.

Адміністрація, профспілковий комітет ДП «Бершадський спиртовий завод» сердечно вітають з 60-річним ювілеєм головного інженера Олександра Васильовича ПОПСУЄНКА (28.06) Зичимо Вам, шановний Олександре Васильовичу, міцного здоров’я, добробуту. Нехай щастя буде великим, а життєві дороги – радісними. Хай завжди залишається з Вами непохитний авторитет принципової, наполегливої, відданої справі і чуйної людини. Бажаємо Вам терпіння та наснаги у непростій роботі з людьми, взаєморозуміння та добрих справ, успіхів у вирішенні всіх проблем, впевненості, оптимізму та добра. А в родині – затишку й тепла, сонця та любові.

Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» шлють сердечні, теплі слова вітань з нагоди золотого ювілею старшому майстру складальної дільниці Петру Івановичу ЗАДОРОЖНОМУ (1.07) Ювілей – це завжди значимо. Позаду зали шається важливий відрізок життєвого шляху, попереду – переосмислення мину - лого, думки про те, що потрібно зробити. В цей день зичимо Вам щастя, благополуччя, добра, невичерпної енергії та завзяття. Нехай з року в рік додається здоров'я, не міліють життєві джерела та шана людська, надійною підтримкою залишаються рідні та друзі.

Дирекція, профспілковий комітет СТОВ «Удич» с. М’якоходу сердечно вітають з 70-річним ювілеєм почесного колгоспника Афанасія Миколайовича ГАВРИЛЮКА (26.06) В святковий день прийміть вітання і найкращі побажаня здоров'я, щастя та добра, наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно, повсякчас хай буде все у Вас гаразд.
Хай радість оселиться у Вашому домі, І ліку не буде щасливим рокам.
Міцного здоров'я, удачі в усьому Ми щиро бажаємо Вам.

Сердечні, теплі слова вітань шлемо з нагоди 70-річного ювілею нашому дорогому, доброму, справедливому брату, дядьку Афанасію Миколайовичу ГАВРИЛЮКУ з М’якоходу.
Є ювілеї досить різні, та є одна з найкращих дат, коли вітає вся родина, тобі – 70. Отож прийми найкращі побажання здоров’я, щастя на багато літ! Всю доброту, яка існує в світі, всю радість, що живе поміж людей, найкращі всі на світі квіти даруєм тобі у цей святковий день. Хай люди приходять до тебе з добром, а в день ювілею і рідні, й знайомі тебе вітають за щедрим столом.
З повагою і найкращими побажаннями брат Анатолій з сім’єю, сестра Франя з сім’єю, брат Тимофій з сім’єю з Криму та рідні.
Дорогого нашого батька, дідуся, свата Олександра Васильовича ПОПСУЄНКА (28.06) сердечно вітаємо з ювілеєм.
Бажаємо тобі ми щасливої долі, Здоров'я і радості, як квітів у полі, До сотні літ, щоб дожить довелось, Усе що мріялось, щоб збулось.
Спасибі тобі, що живеш на світі, За добреє серце, за очі привітні, Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З любов’ю і шаною сім’ї Попсуєнків, Лещенків, Глевичів.

Сердечні, теплі слова вітань шлемо з нагоди 60-річного ювілею нашому дорогому батьку, дідусю, свату Петру Логіновичу КОЛІСНИКУ з Берізок-Бершадських.
Наш милий і любий, найкращий у світі, Бажаємо щастя й даруємо квіти.
Щоб сонце і зорі плекали тепло, Щоб завжди здоров’я у тебе було.
Щоб смутку не знав – ми просимо долі, Добра тобі й радості, рідний, доволі.
Бо людям для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба.
Хай доля боронить від лиха й біди Сьогодні, завтра і завжди!
З любов’ю і шаною син Вітя, невістка Оксана, внучка Ліза, дочка Оля, внучка Аня, свати з Бершаді.

Сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм нашого дорогого сина, брата, дядька і доброго друга Валерія Костянтиновича ДОБРОВОЛЬСЬКОГО (26.06) з Бершаді.
В цей день всі ми зичимо щиро: Жилось щоб у злагоді, щасті і мирі.
Щоб сонце яскраве повік не згасало, Тепло і усмішку щодня дарувало.
Щоб був нам здоровий, щоб був нам веселий, Душею щоб завжди був нам багатий, Щоб весело було на серці і в хаті.
З любов’ю і шаною тато Костя, брат Костя, його дружина Женя, сестри Людмила, Зоя та її чоловік Петро, племінники Ігор, Мар’янка, Аліна, Станіслав, сім’ї Парахонича Валентина та Парахонича Миколи.

Сердечно вітаємо із 16-річчям нашого любого дорогого сина Олександра Миколайовича ЛИТВИНЮКА (25.06) з Бирлівки.
Найперше бажаємо тобі в це свято Здоров'я і радості багато, Щоб в школі, дома, серед друзів, Ти відчував і ласку, і тепло.
Щоб на життєвім виднокрузі Похмурих днів ніколи не було, Роби добро, а зла ніде, нікому, І куди б не пролягала добра путь, Не забувай батьків, свого дому, Адже тебе так люблять тут і завжди ждуть.
З любов’ю тато, мама.

Дорогого, любого, найріднішого у світі онука Сергійка Віталійовича ЮРАША (25.06) з Берізок-Бершадських сердечно вітаємо з днем народження. Сьогодні йому виповнюється 1 рік.
Наше сонечко, світи, будь здоровим і рости
Добрим, гарним і щасливим, Щедрим, лагідним і милим.
Будь на втіху мамі й татку Наше любе янголятко.
Знайди на небі зірочку єдину.
І їй довір свої дитячі мрії.
Нехай цей день чудовий Дарує тобі радість і надії.
З любов’ю дідусь Володя і бабуся Люда.

Найніжніші слова вітань, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди 70-річного ювілею нашій дорогій, любій матусі, ніжній бабусі Галині Кирилівні ПОДОРОЖНЯК (1.07) з Дяківки.
Матусю, дорогенька, рідна, Літа злітають, як птахи у небо, На крилах молодість забрали, І сімдесяте вже літо Сьогодні на порозі стало.
Дякуємо Вам, мамо, За те, що зростили, Що до роботи привчили, За хліб і сіль на столі, За все Вам уклін до землі.
З любов’ю і шаною дочки Лєна, Люда, зять Толя, онуки Руслан, Богдан, Сергій, Павлик, Альона, Ростик.

З нагоди 60-річного ювілею шлемо сердечні вітання нашому дорогому чоловікові, турботливому батьку, лагідному дідусеві Петру Гавриловичу ПАНЬКУ (28.06) з Флорино.
3а ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу, Тобі, любий батьку, низький наш уклін.
Так будь же, рідненький, ти завжди щасливий, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, батьку, на світі єдиний, Коли ти смієшся, нам радісно всім.
Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, Хай силу й здоров'я тобі він дає!
З любов’ю і шаною дружина Люба, дочка Світлана, внуки Руслан і Коля.

Сердечно вітаємо з гарним ювілеєм нашу дорогу, любу дружину, дочку, невістку Ольгу Миколаївну ДУБИНУ (30.06) з Флорино.
В день ювілею, в прекрасний час Щирі вітання ти прийми від нас.
Щоб злагода й мир панували в родині, Щоб щастя всміхалось при кожній годині.
Хай обминають біль і тривога, Хай стелиться довга життєва дорога.
Здоров’я міцного і щастя без краю, Усього найкращого щиро бажаєм!
З любов’ю і шаною чоловік Володимир, мама Ганна, свекруха Варвара.

Дорогу, добру, лагідну, найкращу у світі матусю, бабусю Ольгу Миколаївну ДУБИНУ сердечно вітаємо з гарним ювілеєм.
Ти для нас найкрасивіша в світі, Ти найкраща з тисячі жінок, Ти єдина наша, рідна мамо, Ти троянда посеред квіток.
Хай молодість поволі віддаляється, Та доброта і золото душі не забуваються.
Нехай всі побажання наші збудуться, Щасливі дні і роки не забудуться.
З любов’ю і ніжністю син Валерій, невістка Марина, внучка Анечка.

Найніжніші слова вітань, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди гарного ювілею дорогій, любій матусі, лагідній, турботливій бабусі Ользі Миколаївні ДУБИНІ За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба наша, низький наш уклін.
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, мамо, на світі єдина, Коли ти смієшся – нам радісно всім.
Здоров'я міцного, щастя без краю Від щирого серця тобі ми бажаєм.
З любов’ю і ніжністю дочка Альона, зять Валерій, внук Владик.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Проводи до лав Збройних Сил України</b><br />29 вересня в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р. Скалецького відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних...
3 фото   
<b>Це свято не затьмариться в віках...</b><br />14 березня 1944 року на землю Бершадщини прийшло радісне свято - визволення рідної землі від поневолення військами...
13 фото   
<b>ФЛОРИНО</b><br />Засноване італійським інжинером Флорингом у&nbsp;XV столітті, від імені якого і походить назва села.
2 фото   
<b>Я люблю молоко</b><br />Зовсім недавно у районній газеті розповідалося про семінар на базі устянського господарства, учасниками якого стали...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серединка
Думанський Іван Капітонович (1903) 1903 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 25.07.44.

З історії Бершаді
З невеликої майстерні, де кілька ремісників виготовляли раніше на замовлення селян вози та брички, до сучасного підприємства з потужною енергетичною базою — такий шлях за роки Радянської влади меблевої фабрики. Нині вона дає для квартир трудящих та підприємств громадського харчування меблів на 2 млн. крб. щорічно. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення