Серебрія в новинах

 Чи зійде щаслива зоря над «Зорею» і Серебрією?

Чи зійде щаслива зоря над «Зорею» і Серебрією?

24 Листопада 2011, 09:00 / Нове в роботі / Березівка / Серебрія

Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів з «командою» в Серебрійській територіальній громаді. Вже там до них приєднався і депутат районної ради В.П. Бондарина. Відвідати довелося багато об’єктів як виробничої, так і соціально-культурної сфери, поспілкуватися з їх керівниками та жителями сіл Серебрії і Березівки, в кожному з яких проживає до півтисячі населення. Відразу... читати далі ...»

 Забезпечувати сталий розвиток району

Забезпечувати сталий розвиток району


В попередньому номері газети ми розповідали про роботу 9 сесії районної ради 6 скликання, на якій було схвалено звіт голови райдержадміністрації О.Ф. Снігура про виконання нею делегованих їй районною радою повноважень. Пропонуємо основні тези цього звіту. Для виконання поставлених завдань в районі діє 47 програм. Протягом звітного періоду за поданням структурних підрозділів апарату, управлінь,... читати далі ...»


 Уроки доброти і людяності

Уроки доброти і людяності


Бершадська районна організація Товариства Червоного Хреста спільно з відділом освіти райдержадміністрації впродовж багатьох років, восени, традиційно проводять акцію «5 картоплин». У нинішньому світі, що стає дедалі жорстокішим, найбільше бракує чуйності і милосердя, уваги до людини. Адже справжнє милосердя – це передусім конкретні справи. Саме на це і була розрахована акція доброти «5... читати далі ...»

На знімку: голова районної ради М.Г. Бурлака (другий справа) разом з сільським головою М.Г. Кузиком та благочинним Бершадського округу протоієреєм Олегом Мураховським цікавляться ходом ремонтних робіт в храмі. Крайній зліва – о.Федір. Тернівські уроки самоврядування

Тернівські уроки самоврядування


Як уже повідомлялося, на Бершадщині започатковано проведення Дня районної ради в територіальній громаді, в ході якого здійснюються прийоми громадян за участю депутатів районної ради, а також допомога працівників її виконавчого апарату сільській раді, зустрічі з представниками громадськості, аналізується стан соціально-економічного та культурного розвитку відповідної території, обговорюються... читати далі ...»

На знімку: голова райдержадміністрації О.Ф. Сні гур (крайній зліва) та голова районної ради М.Г. Бурлака (крайній справа) вручають ключі від автомобіля швидкої допомоги головному лікарю Тернівської дільничної лікарні О.Т. Сінолупу та водію В.А. Неживляку. Автомобілі для сільської медицини

Автомобілі для сільської медицини


Під час відзначення у Вінниці ювілейної 20-ї річниці незалежності України обласна влада передала районним центрам первинної медико-санітарної допомоги 51 автомобіль швидкої допомоги для забезпечення надання медичної допомоги населенню. Завдяки цьому поліпшилося транспортне забезпечення лікарських амбулаторій, а, отже, й наблизиться кваліфікована медична допомога до хворих, стане доступнішою... читати далі ...»

 Обласна спартакіада в Бершаді

Обласна спартакіада в Бершаді

11 Вересня 2011, 11:13 / Цікаво / Бершадь / Серебрія

Подія, про яку піде мова, відбулася понад шість десятиліть тому, у вересні 1949 року. Цікаво заглянути крізь товщу часу і подивитися: а що ж там було, у ті далекі вже часи? Тимбільше, що допоможе в цьому спеціальний випуск газети «Вінницька правда» (нині «Вінниччина»). Судячи з нумерації, ця невеликого формату газета під час змагань виходила щоденно. До речі, тиражем дві тисячі примірників, а... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

28 Серпня 2011 р / Привітання / Бершадь / Джулинка / Серебрія

Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з ювілеєм начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера виконавчого апарату районної ради Людмилу Миколаївну РУСНАЧЕНКО (26.08) Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай рідні завжди оточують Вас любов’ю та розумінням, а колеги... читати далі ...»

 Подвійне свято

Подвійне свято


Акцією «Ровесник держави» у 2007 році, коли свого шістнадцятиріччя досягли і незалежна Україна, і юні українці, які народилися 24 серпня 1991 року – у день проголошення незалежності України, було започатковано традицію: в урочистій обстановці вручати паспорти громадянина України юна кам і дівчатам, яким у цей день виповнюється шіст надцять років. Цьогоріч основний документ громадянина... читати далі ...»

 Свято в Березівці

Свято в Березівці

22 Червня 2011, 09:00 / В громадах / Березівка / Серебрія

У Березівці відбулося свято, яке об’єднало кілька подій. Саме на другий день Святої Трійці три роки тому відбулося освячення храму Іоанна Богослова в цьому селі, який побудовано в основному за кошти мецената-благодійника, березівчанина, нині знаного науковця-металурга з Дніпропетровська А.М. Овчарука. До речі, днями йому виповнилося 70 років, а нещодавно офіційно відзначили ювілей шанованого... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Олену Андріївну ЗАРЕЦЬКУ Бажаємо, щоб цей світлий, урочистий ювілей приніс у Вашу домівку добробут, впевненість і віру в краще майбутнє. Нехай золота криниця щастя, добра й любові наповнюється до краю день за днем, а життєрадісна посмішка ніколи не сходить з Вашого... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Валентину Петрівну ГЕНЗУР (9.06) з с. Тирлівки, Вікторію Володимирівну КОНОНЮК (12.06) з с. Серебрії, листонош Олену Несторівну ЛІЩУК (1.06) з с. Поташні, Тетяну Іванівну ПОГРЕБНЯК (4.06) з с. Війтівки, Наталію Григорівну ШЕВЧУК (5.06)... читати далі ...»

 Тернистий шлях до визнання

Тернистий шлях до визнання


Герой Соціалістичної Праці Анатолій Григорович Загоруйко належить до когорти людей неспокійної вдачі. Це дозволило йому зробити багато добрих справ для людей. Він і в молоді роки, й тепер завжди заклопотаний, постійно в пошуках вирішення тих чи інших проблем – менше особистих, а більше – в інтересах трудівників, громади. Усільськогосподарському виробництві неперевершеним майстром... читати далі ...»

 Про здоров’я треба і самим дбати

Про здоров’я треба і самим дбати


Закон України «Про охорону праці» передбачає, що перед оформленням на роботу кожний працівник повинен пройти попередній медичний огляд та здати у відділ кадрів довідку з висновком медичної комісії про придатність його до роботи в тих чи інших умовах. Крім проходження попереднього медичного огляду, працюючі в шкідливих та небезпечних умовах праці щорічно мають проходити періодичні медичні... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Серединки Наталію Степанівну ЖУК (21.03), листонош Тетяну Данилівну СЕМЕНЮК (16.03) з с. Усті, Валентину Іванівну МАНЬКІВСЬКУ (19.03) з с. Серебрії, Оксану Михайлівну КАПІЙЧУК (20.03) з с. Шляхової, Тамару Сергіївну СИСЮК (21.03) з... читати далі ...»

 Щоб не закотилася "Зоря" та їй подібні

Щоб не закотилася "Зоря" та їй подібні

2 Лютого 2011, 13:58 / Нове в роботі / Серебрія

Керівникам наших господарств та спеціалістам районного управління агропромислового розвитку, як і начальнику відділу тваринництва головного управління АПР облдержадміністрації М.П. Заїці, який теж працював днями на Бершадщині, не треба пояснювати, як потрібно організовувати роботи на фермах чи в полі. Тому нараду з цих питань голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур запропонував розпочати з... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Серебрія всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Серебрія. Новини села Серебрія, фото. Все про Серебрію
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення