Fridge magnet wooden gears

Усе життя – в праці

  • Подобається0Не подобається
  • 4 Березня 2018, 09:00

У мальовничій Серебрії проживає поважна, скромна та працьовита людина – Сергій Мефодійович Звонський.

Нелегка йому випала доля, адже раннє дитинство пройшло в роки окупації. Після війни – навчання в школі. Коли підріс, ходив на роботу в колгосп.

Закінчив семирічку в Серединці, подав документи до Ольгопільського профтехучилища. Збираючи в дорогу, мати сказала: «Йди, сину, з Богом – навчайся, працюй і живи так, щоб на тебе люди не ображались». Ці слова йому запам’ятались на все життя.

Закінчивши училище, Сергій розпочав трудову діяльність у Тернівській МТC (машинно-тракторна станція – ред.). Усі виробничі завдання виконував якісно та вчасно.

Через кілька років хлопця призвали на службу в армію.

Коли повернувся в рідне село, пішов працювати в колгосп трактористом. Молодий

фахівець переймав досвід від старших механізаторів.

Сергію Мефодійовичу довелося працювати на різних тракторах, комбайнах, зерноочисних машинах, поливних станціях, був якийсь час помічником бригадира тракторної бригади, завідувачем ремонтної майстерні. Упроваджував у виробництво власні раціоналізаторські винаходи, велику увагу приділяв реставрації деталей. Чоловік завжди радив колегам, як краще ремонтувати двигуни чи іншу сільгосптехніку, часто і сам допомагав.

Сергій Мефодійович проводив велику навчальну роботу з молодими механізаторами, виховав чимало справжніх спеціалістів. Був мудрим і доброзичливим наставником. Із дружиною Марією виростили доньку Антоніну, яка нині працює медсестрою в Умані, дочекався онука та правнука.

Більше шістдесяти років С.М. Звонський пропрацював у колгоспі. За багаторічну працю нагороджений медалями «За трудову відзнаку», «Ветеран праці». Але найвища для нього нагорода – висока оцінка його праці мешканцями села, любов і шана рідних людей.

28 лютого Сергію Мефодійовичу виповнилося вісімдесят років. До численних вітань і побажань міцного здоров’я та всіляких гараздів приєднуємося і ми, його друзі –

 П.Ф. КОВАЛЬ,
Т.І. ПЕРЕСІДЛИЙ,
В.О. ПОГОНЧИК.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Згадаймо лікаря Григорія Будкевича...</b><br />24 січня минає 115 років з дня народження заслуженого лікаря УРСР, головного лікаря Бершадської районної лікарні,...
3 фото   
<b>Посвята в гуртківці будинку дитячої творчості</b><br />Пора шкільних канікул, навіть самих недовготривалих - радісна пора для усіх учнів. І відмінники, і невгамовні...
2 фото   
<b>Тисячоліття співіснування</b><br />Днями гостями Бершадської міської єврейської общини були гості з Канади та США – професор історії та політології...
4 фото   
<b>У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок</b><br />У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок, який закликав учнів до школи: кого вперше, а для кого цей...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Ставки
Демидюк Андрій Якимович (1924) 1924 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 22.10.44. Похов. м. Міндсент, Угорщина.

З історії Бершаді
Своєрідне містечко виникло на колишньому пустирі, де на кошти колгоспів у 1967 році збудовано кількаповерхові навчальні корпуси медучилища з сучасними лабораторіями, гуртожитком та їдальнею. Тут навчаються понад 400 майбутніх фельдшерів те акушерок, які працюватимуть у лікарнях, колгоспних пологових будинках, на медпунктах. Майбутні медики заклали новий парк, посадили тисячі кущів та... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Усе життя – в праці - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники