Fridge magnet wooden gears

Ставки в новинах

 102 повідомляє

102 повідомляє

9 Вересня 2011, 09:00 / Гаряча лінія / Війтівка / Ставки / Тернівка

Виявлено труп біля Бершадського тубдиспансеру гр. П., 1968 р.н., жителя Тернівки, без ознак насильницької смерті. Утопленика, гр. К., 1969 р.н., жителя Війтівки, виявлено у війтівському ставу. При огляді трупа ОСГ ознак насильницької смерті не встановлено. Наркосировину знову виявлено в громадян району. Так, в ході реалізації оперативної інформації суху подрібнену речовину із запахом коноплі... читати далі ...»

На знімку: вихователька дитячого садка Марія Василівна Дмитришина зі своїми вихованцями Село – на велосипедах

Село – на велосипедах

7 Вересня 2011, 09:00 / В громадах / Ставки

Так іноді кажуть про Ставки. А ще – що це «маленький Китай». Те, що велосипедистів тут, причому різного віку, дійсно більше, ніж в інших селах району, можна ще зрозуміти. Сприяє цьому рівнинна місцевість, асфальт і тротуари, й по сільських вуличках на велосипеді завжди можна проїхати. А от по чисельності населення до Китаю, нехай навіть маленького, Ставкам ще далеко, хоч невелика... читати далі ...»


На знімку: переможці змагань І знову армрестлінг

І знову армрестлінг

8 Липня 2011, 09:00 / Спорт / Бершадь / Війтівка / Вовчок / Лісниче / Ставки

Відбувся кубок Бершадщини з армрестлінгу серед чоловіків. Змагання проходили в приміщенні Бершадської спортшколи. На них прибули учасники з усього району та Бершаді, а також з інших районів області. Всього заявилось 41 учасник в шести вагових категоріях. Відкрили змагання перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Оркуш, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту РДА С.Ф.... читати далі ...»

 В полі зору проблеми сіл

В полі зору проблеми сіл

1 Липня 2011, 09:00 / В громадах / Серединка / Ставки

Насиченою була програма діяльності робочої групи у складі начальників відділів та структурних підрозділів РДА, керівників територіальних органів центральних відомств та міністерств під керівництвом голови райдержадміністрації О.Ф. Снігура, яка нещодавно здійснила комплексний виїзд в Серединську та Ставківську територіальні громади з метою вивчення та розв’язання місцевих проблем. Спочатку... читати далі ...»

 Кубок Бершадщини з армрестлінгу серед чоловіків

Кубок Бершадщини з армрестлінгу серед чоловіків

29 Червня 2011, 19:09 / Спорт / Бершадь / Вовчок / Лісниче / Ставки

25 червня 2011 року відбувся кубок Бершадщини з армрестлінгу серед чоловіків присвячений Дню молоді. Змагання проходили в приміщені Бершадської дитячо-юнацької спортивної школи. На змагання прибули учасники з усього Бершадського району та м.Бершадь а також з Немирівського та Барського районів. Всього заявилось 41 учасник в шести вагових категоріях (60 кг, 70 кг, 85 кг, 95 кг,105 кг та 105 кг+).... читати далі ...»

 Робоча зустріч в Ставках

Робоча зустріч в Ставках

14 Червня 2011, 22:58 / Нове в роботі / Ставки / Бершадь

В Бершадському районі питання газифікації перебувають на постійному контролі районного керівництва. Перебуваючи 26 травня 2011 року на сходах громадян в селі Ставки, до голrови районної державної адміністрації Олександра Снігура звернулись жителі села з проханням пришвидшити підведення газу в будинки, так як будівництво розпочато ще в 2006 році.Тоді, 26 травня, деякі питання залишились не... читати далі ...»

 Перший рік на посаді: старт зроблено

Перший рік на посаді: старт зроблено


18 травня минулого року Президент України Віктор Янукович призначив Олександра Снігура головою Бершадської райдержадміністрації. Сьогодні очільник району розповідає, яким був цей рік… – Олександре Федоровичу, як Ви оцінюєте здобутки району після першого року керівництва? – За цей період відбулось ряд подій, реалізовано окремі заходи, що, вважаю, якісно вплинули на... читати далі ...»

 Міжнародний турнір

Міжнародний турнір

18 Травня 2011, 12:24 / Спорт / Ставки

Завдяки триразовому чемпіону світу, заслуженому майстру спорту А.В. Телятникову, який у Ставках створив чудову спортивну базу, городковий спорт активно культивується в нашому районі. Нещодавно в Гайвороні відбувся міжнародний турнір з городкового спорту, присвячений Дню Перемоги, який він ініціював. У престижних змаганнях взяли участь члени національної збірної України та кращі городківці з... читати далі ...»

 Відкриваємо нові імена в спорті

Відкриваємо нові імена в спорті

17 Травня 2011, 22:49 / Спорт / Бершадь / Ставки

Лозовий Євгеній Анатолійович – наш земляк, народився в селі Ставки 9 травня 1994 року. Але, коли юнаку виповнилось 16, він покинув рідне село і поїхав навчатись в школу-ліцей до Тернополя. І от, через кілька років, в Бершадському районі знову почули ім`я Євгенія, але вже як неодноразового призера і чемпіона України з біатлону. На запрошення начальника відділу з питань фізичної... читати далі ...»

 Міжнародний турнір

Міжнародний турнір

16 Травня 2011, 22:27 / Спорт / Ставки

Завдячуючи триразовому чемпіону світу, заслуженому майстру спорту А.В. Телятникову, який у Ставках створив чудову спортивну базу, городковий спорт активно культивується в нашому регіоні. Нещодавно в Гайвороні відбувся міжнародний турнір з городкового спорту, присвячений Дню Перемоги. У престижних змаганнях взяли участь члени національної збірної України з городкового спорту та кращі городківці... читати далі ...»

На знімку: на прийомі у депутата обласної ради Г.М. Заболотного (крайній справа) Петро Євтихійович та Ніна Борисівна Завери, другій справа – голова районної ради М.Г. Бурлака. Прагне допомогти кожному

Прагне допомогти кожному


Минулого вівторка, незважаючи на те, що це був вихідний день, депутат обласної ради Г.М. Заболотний провів у Бершаді особистий прийом громадян, в якому взяв участь і голова районної ради М.Г. Бурлака. Поспілкуватися із землякомдепутатом завжди чимало бажаючих, які йдуть до нього зі своїми наболілими проблемами, сподіваючись на підтримку і допомогу, вирішення проблемних питань. Того дня Григорій... читати далі ...»

На знімку: розмову з головою районної ради М.Г. Бурлакою (в центрі) окремі учасники сесії продовжили й після її закінчення. Спільні проблеми і розв'язувати спільно

Спільні проблеми і розв'язувати спільно


Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради М.Г. Бурлака коротко проінформував про роботу ради та її голови у міжсесійний період з 4 лютого по 29 квітня 2011 року. Він, зокрема, зазначив, що було проведено 12 засідань постійних комісій, на яких розглянуто і детально проаналізовано 38 питань, у тому числі й ті, які винесені на розгляд нинішньої сесії райради. На особистому... читати далі ...»

 Бершадщина: відчуйте смак сільського туризму

Бершадщина: відчуйте смак сільського туризму


Бершадщина здавна вабить своєю багатою, розкішною природою, різноманітними ландшафтами, агрокліматичними, геологічними, зоогеографічними зонами. У річках і ставках водяться короп, карась, сом, окунь, щука та інша риба. Але найбільше наш край славиться річкою Південний Буг, який протікає блакитною стрічкою через села Шумилово, Сумівку, Кошаринці, Берізки-Бершадські, Джулинку, Красносілку,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – листонош Світлану Сергіївну ЛАНОВСЬКУ (3.05) з с. Осіївки, Галину Сергіївну ЗАДОРОЖНУ (7.05) з с. Кидрасівки, Олександру Демидівну ГУК (11.05) з Бершаді, Майю Ростиславівну ЛУЦИШИНУ (12.05) з с. Лісничого, Ніну Іванівну АНТИПІНУ (12.05) з с. Поташні та листоношу по супроводу... читати далі ...»

 Про здоров’я треба і самим дбати

Про здоров’я треба і самим дбати


Закон України «Про охорону праці» передбачає, що перед оформленням на роботу кожний працівник повинен пройти попередній медичний огляд та здати у відділ кадрів довідку з висновком медичної комісії про придатність його до роботи в тих чи інших умовах. Крім проходження попереднього медичного огляду, працюючі в шкідливих та небезпечних умовах праці щорічно мають проходити періодичні медичні... читати далі ...»

Сторінки:
18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8Новини села Ставки всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Ставки. Новини села Ставки, фото. Все про Ставки
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення