Fridge magnet wooden gears

Ставки в новинах

 Захворюваність на грип та ГРВІ зростає

Захворюваність на грип та ГРВІ зростає


На 48-му тижні (2329.11.2009р.) ситуація по захворюваності на грип та ГРВІ погіршилася. За цей період захворіло 638 осіб, з них 268 – дорослих, 370 – дітей. Серед захворілих діти 7-14 років складають 41%, діти старші 14 років – 32,4%. За чотири дні 49-го тижня (30.11-3.12.2009 р.) захворюваність на грип та ГРВІ зросла, зокрема серед дітей (особливо школярів), що становить... читати далі ...»

Сільського голову Юрія Кузьмича Кушніра (на знімку) застали за спілкуваннямз Нелею Григорівною Цюпою, яка, орендуючи магазин, теж допомагає громаді. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Реанімація? Ні, друге дихання

Реанімація? Ні, друге дихання


Село Ставки завжди чимось вабить. Чого тільки були варті у всі часи заасфальтовані тут дорога і тротуари, регулярне автобусне сполучення, завдяки чому завжди можна було без проблем виїхати у будь-якому напрямку. На додачу ще й потурбувалися, щоб на його території зупинявся й поїзд. Настільки вирівняній місцевості, полям, теж позаздрили б у будь-якому господарстві. Та ще й відпочити є де –... читати далі ...»


 Чемпіонат україни у Ставках

Чемпіонат україни у Ставках

25 Листопада 2009 р / Спорт / Ставки

Днями відбулася особиста першість України з городкового спорту в закритих приміщеннях. І вже вкотре цей чемпіонат проводився у Ставках на прекрасній сучасній базі дворазового чемпіона світу Анатолія Телятникова. За підсумками триденної боротьби у фінальну частину змагань вийшли заслужений майстер спорту, рекордсмен світу з Ялти Олександр Бабич, майстер спорту міжнародного класу Анатолій... читати далі ...»

 Акція доброти

Акція доброти

30 Жовтня 2009 р / Нове в роботі / Ставки / Устя

В рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та з метою виховання в учнівської молоді принципів гуманізму і традицій милосердя районною організацією Товариства Червоного Хреста спільно з відділом освіти райдержадміністрації було оголошено благодійну акцію «5 картоплин», яку підтримали всі 40 шкіл району. Найкраще спрацювали колективи Бершадської ЗОШ №1, Війтівської, Ставківської,... читати далі ...»

 Галузь культури – це і візитка Бершадщини

Галузь культури – це і візитка Бершадщини


Відділ культури і туризму райдержадміністрації в рамках своїх повноважень здійснює організаційно-методичне керівництво культосвітніми установами району, проводить відповідну роботу із забезпечення творчої, фінансово-господарської діяльності закладів культури, збереження культурної спадщини, організації дозвілля тощо. Для реалізації заходів із поліпшення діяльності галузі культури затверджені... читати далі ...»

 Переможці жнив-2009

Переможці жнив-2009


які нагороджені Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради з врученням одноразової нецільової благодійної допомоги: БАБІЙ Микола Васильович – комбайнер сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Нива», с. Сумівка. БЛИЗНЮК Володимир Миколайович – комбайнер приватного сільськогосподарського підприємства «Обрій», с. Тирлівка. ДЕМИДОВСЬКИЙ Віктор... читати далі ...»

 Виграли чемпіонат світу

Виграли чемпіонат світу

19 Серпня 2009 р / Спорт / Ставки

Про успіхи спортсменів-городовиків Бершадщини відомо далеко за межами нашої області. І звісно ж, про місцевий комплекс, споруджений у Ставках невтомним ентузіастом цього виду спорту, неодноразовим чемпіоном і призером змагань різного рівня, у тому числі найвищого, майстром спорту міжнародного класу Анатолієм Телятниковим. Ось і днями він повернувся з чемпіонату світу, що відбувався у місті... читати далі ...»

 Народжуваність відстає

Народжуваність відстає


Хотілося б мову вести про позитивні зрушення в демографічній ситуації району, адже у першому півріччі нинішнього року дітей народилося більше, ніж за аналогічний період минулого – відповідно 326 і 300, а померло менше – 601 (за 6 місяців 2008-го – 721). Однак статистичні дані свідчать про те, що в сільській глибинці далеко ще не все гаразд. Так, у Кидрасівці за півроку не народилася жодна... читати далі ...»

 Пора оздоровлення і відпочинку

Пора оздоровлення і відпочинку


Збереження і зміцнення здоров’я дітей, молоді та всього населення – найважливіше завдання держави й суспільства. З метою належної підготовки навчальних закладів до проведення літнього відпочинку дітей у 2009 році здійснювалась відповідна організаційна та методична робота. З 1 по 19 червня в районі працювало 40 пришкільних оздоровчих таборів, які відвідували 3620 дітей, що становить 51%... читати далі ...»

 Релігійне відродження

Релігійне відродження


В Україні створена правова база, необхідна для повноцінної реалізації свободи совісті й віросповідання, діяльності релігійних організацій. Конкретні кроки в нормалізації державноцерковних відносин в Україні, створення законодавчої бази, що гарантує практичну реалізацію права на свободу совісті, реальні умови вільного функціонування релігійних організацій, можливості повного виконання... читати далі ...»

 Надія – на себе

Надія – на себе

3 Червня 2009 р / Є така думка / Бершадь / Ставки / Шляхова

Останнім часом багато говорять про світову фінансову та економічну кризу. Дошкуляє вона й українцям. А що з цього приводу думають прості громадяни? Як безпосередньо в сім’ях люди долають економічні труднощі? Які знаходять рецепти виживання? Про це і йде мова в експрес-інтерв’ю. Пенсіонерка з Шляхової (назватися не захотіла): – Кризу зробили багатії, бідним однаково недобре тоді і тепер.... читати далі ...»

 Подяки

Подяки


17 травня 2009 р. у нашу сім’ю при йшло велике горе – передчасно пішов із життя дорогий чоловік, батько, син Оперчук Олександр Павлович з Джулинки. Щиро дякуємо за моральну та матеріальну підтримку адміністрації та колективу Джулинської дільничної лікарні, адміністрації Бершадської ЦРЛ, колективам Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Джулинської загальноосвітньої школи-інтернату, всім жителям... читати далі ...»

 Дошкілля – важлива ланка освіти

Дошкілля – важлива ланка освіти


Основа майбутньої особистості закладається в ранньому віці. Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Саме тому триває постійний пошук шляхів творчого зростання дітей в дошкільних навчальних закладах району. 3 вересня цього року в дошкільних навчальних закладах поступово і поетапно переходитимуть на роботу за... читати далі ...»

 Присвоєно звання «Мати-героїня»

Присвоєно звання «Мати-героїня»


Указом Президента України В.А. Ющенка (№228/2009 від 06.04.2009 р.) почесне звання «Мати-героїня» – за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, прис воєно по Бершадському району: м.Бершадь: РИЛЬСЬКІЙ Пелагії Іларіонівні – матері дев'яти дітей; ТІХАНКОВІЙ Надії Яківні – матері п'яти дітей. По Бирлівці: БІЛЮЗІ Ларисі... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська міська організація ветеранів війни та праці сердечно вітає всіх ветеранів: учасників бойових дій, інвалідів війни, вдів, дітей війни, ветеранів праці і все населення Бершадщини з Днем Перемоги. Бажаємо всім міцного здоров’я, довгих літ й любові. Дякуємо ветеранам за їхні бойові та трудові подвиги. Нехай над вашими головами світить ясне сонце і ніколи більше не пронесеться... читати далі ...»

Сторінки:
23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13Новини села Ставки всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Ставки. Новини села Ставки, фото. Все про Ставки
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення