Ставки в новинах

 02 ПОВІДОМЛЯЄ

02 ПОВІДОМЛЯЄ

29 Листопада 2006, 00:09 / Актуально / Бирлівка / Війтівка / Ставки

ПОЗБУВСЯ АКУМУЛЯТОРА 32-річний житель Бирлівки повідомив чергову частину райвідділу МВС про те, що з його легкового автомобіля, який стояв біля будинку, невідомі особи вкрали акумуляторну батарею. Проводиться перевірка. СКОРИСТАЛИСЯ НАЇВНІСТЮ Останнім часом побільшало фактів шахрайства, обману, в результаті яких довірливі громадяни позбуваються грошей, цінних речей тощо. Серед білого дня до... читати далі ...»

 ПОДАРУНОК ЗЕМЛЯКА

ПОДАРУНОК ЗЕМЛЯКА

28 Листопада 2006, 19:01 / Актуально / Ставки

Нещодавно у нашій школі сталася приємна подія – нам привезли довгоочікувані комп'ютери. Тепер і ми можемо похвалитися, що маємо комп'ютерний клас, у якому привабливо виблискують моніторами дев'ять новеньких комп'ютерів. Цей дорогий подарунок люб'язно передав наш земляк, у минулому випускник Ставківської школи, а нині директор приватного підприємства "СКАТ" у місті Києві Михайло Павлович... читати далі ...»


 ПОВІТРЯ І ВОДА БУДУТЬ ЧИСТИМИ, А ЗЕМЛЯ – РОДЮЧОЮ

ПОВІТРЯ І ВОДА БУДУТЬ ЧИСТИМИ, А ЗЕМЛЯ – РОДЮЧОЮ


З інформації на сесії П.В. ПОПУКА – депутата районної ради, державного інспектора з охорони навколишнього середовища. Комплексною екологічною програмою Бершадщини на період 2004-2015 років передбачено завдання спрямувати дії управлінь, відділів РДА, підприємств, установ та організацій, міської та сільських рад на виконання комплексних заходів на створення правових, фінансових,... читати далі ...»

 УЧИТЕЛЬСЬКА ДОЛЯ – ВИСОКА ЗОРЯ

УЧИТЕЛЬСЬКА ДОЛЯ – ВИСОКА ЗОРЯ


Європейський досвід переконливо свідчить: чим вищий рівень освіти населення, тим краще живуть люди, тим досконалішими є демократичні інститути. Завдання школи ХХІ століття – формувати людину, для якої отримання знань стає способом життя. З усіх ланок освіти чи не найважливішою є дошкільна, адже дошкільний вік – базовий етап фізичного, психічного та соціального становлення особистості.... читати далі ...»

 АКТИВНЕ ДОЗВІЛЛЯ – МОДА І НЕОБХІДНІСТЬ

АКТИВНЕ ДОЗВІЛЛЯ – МОДА І НЕОБХІДНІСТЬ


Культ здоров'я, фізичної і духовної досконалості… В цивілізованих країнах він став ідеологією буття свідомих молодих людей, адже нині бути здоровим і добре фізично розвиненим модно і необхідно. У 2006 р. активізувалася діяльність з поліпшення стану фізкультурно-спортивної та масово-оздоровчої роботи в районі. Працюють 2 ДЮСШ, в яких займаються понад 800 учнів у секціях з греко-римської і... читати далі ...»

 УКЛІН ВАМ, ХЛІБОРОБИ!

УКЛІН ВАМ, ХЛІБОРОБИ!


До Дня незалежності підбито підсумки роботи на жнивному полі. Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено таких керівників господарств Бершадщини. Зокрема, Валерія Ногу – директора Бершадської філії ТОВ „Зернопродукт", в якій на площі 3460 га при врожайності 42 цнт. з га одержано валовий збір зерна ранньої групи 14 тис. т. Мирослава ЗублевиЧа – керівника СФГ... читати далі ...»

 ЗНАЙОМТЕСЯ: ПВП "БАРВИ"

ЗНАЙОМТЕСЯ: ПВП "БАРВИ"


У районі, мабуть, давно вже знають, що це приватне виробниче підприємство з'явилося ще чотири роки тому. Але тоді у його складі було лише два працівники, а основним видом діяльності була торгівля будівельно-оздоблювальними матеріалами у магазині "Євростиль", що знаходиться у приміщенні колишнього аеропорту Бершаді. Два роки тому підприємство набуло нового статусу. Спільно з управлінням... читати далі ...»

 ЖНИВА-2006

ЖНИВА-2006


БУДЕ 115-120 ТИС. ТОНН Якби не опади, збирання ранніх зернових у районі було б завершено. Адже ще станом на 7 серпня з 32893 га було обмолочено 85 відсотків. Першими завершили і прозвітували про обмолот господарства сіл Флорино, Березівки, Кошаринець, Чернятки, Тернівки, М'якоходу, Дяківки, Серебрії, Сумівки. Найкращі результати такі: у М'якоході – 42,7, Дяківці – 42,4, Сумівці – 42,1 центнера... читати далі ...»

 ЗЕМЛЯ – ПІД ОХОРОНОЮ ДЕРЖАВИ

ЗЕМЛЯ – ПІД ОХОРОНОЮ ДЕРЖАВИ


Перспективи розвитку АПК та села невід'ємні від ефективного, господарського використання землі. Вона не тільки об'єкт природи, а й основний засіб виробництва у сільському господарстві та в інших галузях економіки. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Необхідно констатувати: стан використання та охорони земель в районі далекий від належного. З... читати далі ...»

 ОДНЕ ВЕСІЛЛЯ НА СЕЛО

ОДНЕ ВЕСІЛЛЯ НА СЕЛО


Мусимо констатувати: село – колиска нації, без чого неможливо уявити собі нашу Україну, – поступово відмирає. На жаль, така тенденція спостерігається і в нашому районі, адже в деяких населених пунктах вже практично не народжують дітей, у той же час люди (не тільки похилого віку) вимирають швидкими темпами. Так, у територіальних громадах Голдашівської, Михайлівської, Кидрасівської сільських рад... читати далі ...»

 ДИТИНІ ПОТРІБНА СІМ’Я

ДИТИНІ ПОТРІБНА СІМ’Я


Дитяча бездоглядність – це тривале перебування дитини без догляду батьків або осіб, що їх замінюють. З метою виявлення бездоглядних дітей, попередження злочинів спільно з РЦ СССДМ, відділенням кримінальної міліції у справах неповнолітніх за 6 місяців нинішнього року проведено 14 профілактичних рейдів "Діти вулиці", "Канікули", "Неблагополучна сім'я", під час яких виявлено 25 неповнолітніх. Всі... читати далі ...»

 В НАШІМ КРАЇ ТЕЧЕ РІЧКА...

В НАШІМ КРАЇ ТЕЧЕ РІЧКА...

17 Липня 2006, 22:07 / Актуально / Бершадь / Ставки

Південному Бугу, малим річкам, озерам – чисті береги! Вода – незвичайна, дивовижна за своїми фізичними і хімічними властивостями речовина, завдяки якій існує життя на Землі. Саме тому ставитися до неї потрібно шанобливо. Варто не забувати, що Україна разом з Грецією і Португалією за рівнем запасів власних водних ресурсів вважається найменш забезпеченою у Європі. Ця обставина ще більше спонукає... читати далі ...»

 СПОРТИВНИЙ «КОЛОС» НАЛИВАЄТЬСЯ

СПОРТИВНИЙ «КОЛОС» НАЛИВАЄТЬСЯ

24 Червня 2006, 08:56 / Спорт / Ставки

Городки ДРУГІ В УКРАЇНІ В Ялті відбулася першість України з городкового спорту серед юнаків. За збірну області виступали вихованці Анатолія Телятнікова, які тренуються на приватній оздоровчій базі в с. Ставках. Якщо в перші дні давалось взнаки хвилювання, то на завершальному етапі змагань збірна команда нашого району виступила досить вдало і в підсумку завоювала друге місце в першості,... читати далі ...»

 СПЛАТА СТРАХОВИХ ВНЕСКІВ

СПЛАТА СТРАХОВИХ ВНЕСКІВ


Робота Пенсійного фонду України у районі здійснюється у напрямку забезпечення надходжень обов’язкових платежів до фонду, своєчасного нарахування та виплати пенсій, забезпечення їх перерахунків у відповідності до законодавства України. Станом на 01.06.2006 року в районі зареєстровано 528 юридичних осіб та 2511 фізичних. Борг зі сплати страхових внесків до бюджету ПФУ становить 1050,8 тис. грн.,... читати далі ...»

 ЯК ТРЕБА ОФОРМЛЯТИ СПАДЩИНУ

ЯК ТРЕБА ОФОРМЛЯТИ СПАДЩИНУ

16 Червня 2006, 08:36 / Нове в роботі / Ставки

Листи на цю тему також досить часті "гості" у нашій редакційній пошті, і на більшість з них автори отримали відповіді через газету. Сьогодні пропонуємо вашій увазі роз'яснення заступника начальника обласного управління юстиції Світлани ФЕДОРОВОЇ, яке, вважаємо, зацікавить читачів газети. Ті, хто ось-ось має отримати спадок, повинні поміркувати з цього приводу. Справа в тім, що Президент... читати далі ...»

Сторінки:
23 22 21 20 19 18 17Новини села Ставки всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Ставки. Новини села Ставки, фото. Все про Ставки
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення