Ставки в новинах

 ЗАПОРУКА УСПІХУ – В МАСОВОСТІ

ЗАПОРУКА УСПІХУ – В МАСОВОСТІ


Скільки себе пам'ятаю, завжди був прихильником фізкультури і спорту в цілому і футболу зокрема. Не можу навіть уявити життя без цього. Тож постійно стежу за тим, як розвиваються різні види спорту в районі. Але сьогодні хотів би згадати часи, які ми, старше покоління, називаємо золотими. Пригадую, у далекі шістдесяті зібрав нас, молодих, тодішній голова колгоспу Іван Панасович Печериця і сказав:... читати далі ...»

 КОРМАМ – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ

КОРМАМ – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ


Рейдова бригада, перевіривши стан протипожежного захисту зерноскладів, місць зберігання паливо-мастильних матеріалів, сільськогосподарської техніки, що задіяна на збиранні врожаю зернових, прийшла до висновку, що стан забезпечення пожежної безпеки не у всіх сільськогосподарських господарствах та підприємствах району знаходиться в належному стані, керівники підприємств нехтують вимогами правил,... читати далі ...»


 ВІН БУВ ГОСПОДАРЕМ

ВІН БУВ ГОСПОДАРЕМ

25 Липня 2007, 22:38 / Відгуки / Ставки / Тирлівка / Кошаринці / Сумівка

З Володимиром Юхимовичем Судомою особисто був малознайомий, але, орієнтуючись на відгуки про його головування в Сумівці, можу сказати: він саме з таких людей, яких пам'ятають довгі роки. Прокладати шлях у житті доводилося йому самому. Повернувся зі служби в армії, а за що взятися, коли ні професії, ні життєвого досвіду? Послали у трирічну школу підготовки керівників, яка існувала на ту пору. То... читати далі ...»

 УВАГУ – СІЛЬСЬКИМ МЕДИКАМ

УВАГУ – СІЛЬСЬКИМ МЕДИКАМ


Усі ми розуміємо, що без розв'язання проблеми первинної медико-санітарної допомоги, годі сподіватися на позитивні зрушення в галузі. Світовий досвід, узагальнений Всесвітньою організацією охорони здоров'я, свідчить, що розвиток первинної допомоги на засадах сімейної медицини є найефективнішим засобом досягнення справедливого розподілу і раціонального використання коштів, ліквідації нерівності у... читати далі ...»

 ПОЛЬСЬКИЙ ДОСВІД – НЕ ЗАВАДИТЬ

ПОЛЬСЬКИЙ ДОСВІД – НЕ ЗАВАДИТЬ

17 Травня 2007, 08:48 / Нове в роботі / Ставки / Бершадь

Бершадський район наприкінці 2003-го року уклав угоду з Слупецьким повітом Великопольського воєводства Польщі про партнерство і співробітництво. Останні два роки ця співпраця значно активізувалася. Вже 4 рази сторони обмінювалися поїздками дітей з метою їх оздоровлення, а також вивчення історії і культури країн. Збагачення досвідом відбувається і на рівні керівників органів виконавчої влади та... читати далі ...»

 ПОШТАРКА НІНА ЛЮБЧЕНКО

ПОШТАРКА НІНА ЛЮБЧЕНКО

22 Квітня 2007, 22:07 / Нам пишуть / Ставки

Щиро хочу розповісти читачам про одну жінку, яка обіймає скромну посаду листоноші Ставківського відділення зв'язку. Ніна Василівна Любченко вже понад два десятки років не розлучається з сумкою листоноші, в спеку і в заметіль, в дощ і в сніг, і коли під ногами моква, їй доводиться носити пошту заболоченими вулицями села. Ця невисока миловидна жінка привертає увагу своєю небалакучістю, уважністю,... читати далі ...»

 ЯКЩО МАТИ НЕПУТЯЩА...

ЯКЩО МАТИ НЕПУТЯЩА...

7 Квітня 2007, 16:51 / Актуально / Джулинка / Ставки / Тирлівка / Шляхова

В поле зору служби у справах неповнолітніх райдержадміністрації, лікарів та правоохоронних органів потрапила 32-річна Наталія з малолітнім сином. Жінка родом з Гайворонського району, але останнім часом бродила в селах Бершадщини: була в Ставках, Тирлівці, Джулинці, нині мешкає в Шляховій. Коли почали розбиратися, виявилося: у Наталії немає жодного документа, який би посвідчував особу. Торік ця... читати далі ...»

 НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

7 Березня 2007, 13:11 / Спорт / Ставки / Бирлівка

На спортивно-оздоровчій базі Анатолія Телятнікова в Ставках пройшов відкритий чемпіонат району з настільного тенісу. Переможцем став Євген Шимко, срібна нагорода – в Олександра Казакова, "бронза" – в Сергія Андроніка (усі з Ставків). Непогану підготовку продемонстрували бершадці Олег Кольцов і Едуард Санжаров. Серед ветеранів відзначився Петро Леонтійович Павлишин із Бирлівки. В міжрайонному... читати далі ...»

 ГОРОДКИ

ГОРОДКИ

7 Березня 2007, 13:09 / Спорт / Ставки

В змаганнях з городкового спорту серед ветеранів за спрощеними правилами, які проходили у Ставках, переміг 63-річний Петро Павлишин. Срібну нагороду виборов директор Бершадської ЗОШ №3 В.В. Оніщенко, який поступився чемпіону лише однією затраченою биткою. Захоплюючим видовищем була матчова міжрайонна зустріч спортсменів Бершадщини і Гайворонщини. Наш район представляли чемпіон світу, майстер... читати далі ...»

 СТАВКИ ПЕРЕЖИВАЮТЬ НЕ КРАЩІ ЧАСИ

СТАВКИ ПЕРЕЖИВАЮТЬ НЕ КРАЩІ ЧАСИ

25 Лютого 2007, 13:59 / Актуально / Ставки / Джулинка

Сходи територіальних громад Ще не так давно це село було не лише ворітьми на Вінниччину, але й прикладом вмілого господарювання в місцевому сільгосптоваристві. Саме з його допомогою тут появилися чи не перші в районі сільські тротуари, розвивався належний благоустрій та соціально-культурне будівництво, а керівники, особливо Олексій Тимофійович Гончарук та Анатолій Іванович Байдалюк, й понині... читати далі ...»

 ШКОЛА ВЧИТЕЛЕМ СТОЇТЬ, А ДЕРЖАВА – ШКОЛОЮ

ШКОЛА ВЧИТЕЛЕМ СТОЇТЬ, А ДЕРЖАВА – ШКОЛОЮ


Сучасні освітні комунікаційні технології вимагають від педагогів творчості, ініціативи, підприємливості. Переконана: головним лейтмотивом спільних дій влади, громадськості, освітян має стати вихід освіти на нові позиції, на шляхи реальної конкурентоспроможності. У районі за останні роки сталися помітні зрушення щодо оновлення середньої освіти. Дошкілля – важлива ланка освіти Забезпечення... читати далі ...»

 ЩЕ РАЗ ПРО ГАЗ У ДЖУЛИНЦІ

ЩЕ РАЗ ПРО ГАЗ У ДЖУЛИНЦІ

14 Лютого 2007, 18:14 / Оголошення / Джулинка / Ставки / Шляхова

Другого лютого відбулося урочисте відкриття газопроводу високого тиску Шляхова-Джулинка, однак голубе паливо в домівках джулинчан поки що не з’явилося. Чому так сталося? Коли підключать газ до осель? Ситуацію коментують голова райдержадміністрації С.Л. Шульц, начальник районного управління газового господарства В.М. Баранов і Джулинський сільський голова П.В. Швець. П.В. Швець, Джулинський... читати далі ...»

 ХУДОБА НЕ ВИННА

ХУДОБА НЕ ВИННА


У практиці новопризначеного начальника управління агропромислового розвитку РДА О.О. Паламарчука галузева нарада, на якій йшлося про суттєві недоліки у веденні тваринництва і подальший його розвиток, була першою. Перебіг подій на ній, цифри і аргументи насторожили всіх. Адже зовсім недавно, коли трудівники села відзначали своє професійне свято, район за показниками тваринницької галузі був у... читати далі ...»

 ЗМАГАЛИСЯ ВЕТЕРАНИ

ЗМАГАЛИСЯ ВЕТЕРАНИ

3 Грудня 2006, 12:36 / Спорт / Ставки

Паралельно з чемпіонатом України з городків у Ставках пройшли традиційні міжрайонні змагання серед ветеранів та інвалідів нашого і Гайворонського районів з шести видів спорту. Бершадці виграли змагання з настільного тенісу та дартсу, нічийний результат з армрейслінгу та шашок-64. Гайворонці були сильнішими у стрільбі та городках. І тільки перемога в особистому заліку капітана команди Григорія... читати далі ...»

 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

3 Грудня 2006, 12:35 / Спорт / Ставки

з городкового спорту у закритому приміщенні проведено нещодавно у Ставках. "Київ, Ялта і Ставки – всюди грають в городки", – такими словами з пісні місцевих аматорів вітали учасників особистого чемпіонату України у закритому приміщенні, який проходив 24-26 листопада у Ставках. "Який колорит, сузір'я чемпіонів, – відмітив у своєму виступі-вітанні заступник голови районної ради П.А. Сугак. – Я... читати далі ...»

Сторінки:
23 22 21 20 19 18 17 16Новини села Ставки всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Ставки. Новини села Ставки, фото. Все про Ставки
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення