Ставки в новинах

 ПРО СТАВКИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ

ПРО СТАВКИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ

20 Листопада 2008, 08:08 / Нове в роботі / Ставки

В районній раді відбулося засідання «круглого столу» з питань затвердження ставок єдиного податку на території району, в якому взяли участь міський голова, голови постійних комісій районної ради, представники районної державної адміністрації та податкової інспекції, державний реєстратор. За результатами засідання було розроблено проект рішення для подання його на чергову сесію районної ради.... читати далі ...»

 Вітаємо!

Вітаємо!


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днями народжень – начальника поштового зв’язку с. Маньківки Ольгу Тимофіївну ІВАХНЕНКО (18.11) та листонош Аллу Степанівну СОРОКУ (14.11) з с. Тернівки, Марію Омелянівну КУЧЕР (14.11) з с. М’якоходу, Ніну Петрівну РУДНИЦЬКУ (15.11) з с. Джулинки.Хай сонце світить, і зорі сяють, Хай друзі і рідні... читати далі ...»


 АКЦІЯ ДОБРОТИ

АКЦІЯ ДОБРОТИ

11 Листопада 2008, 21:54 / Нове в роботі / Лісниче / Устя / Ставки

Всього декілька картоплин, зовсім небагато. Та коли кожен з урожаю на присадибній ділянці виділяє бодай цю кількість, то яким вагомим набутком обернеться це для людей знедолених. Завдяки участі в цій акції діти отримують наочний урок гуманізму, відчувають потребу відгукнутись на чужу біду. Акцію "П’ять картоплин", яку щороку організовують Товариство Червоного Хреста і відділ освіти... читати далі ...»

 «ОСВІТА ДЛЯ МЕНЕ – ЦЕ ЖИТТЯ»

«ОСВІТА ДЛЯ МЕНЕ – ЦЕ ЖИТТЯ»

22 Серпня 2008, 18:27 / Персоналії / Ставки

Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають із ювілеєм начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмилу Тимофіївну ПОЧВІРНУ (28.08) Учитель – це покликання і важка щоденна праця. Наше суспільство довірило Вам свій найцінніший скарб – дітей і молодь. І саме Ви невтомно і наполегливо плекаєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни, роблячи це чесно і... читати далі ...»

 ДОСВІД – МОЛОДИМ УЧИТЕЛЯМ

ДОСВІД – МОЛОДИМ УЧИТЕЛЯМ

23 Червня 2008, 05:31 / Нове в роботі / Устя / Яланець / Ставки

Сьогодні великий педколектив району нараховує 38 молодих учителів, які роблять свої перші кроки на педагогічній ниві. Найбільша кількість їх в Устянській – 6, в Малокиріївській – 4, у міських №1 та №3 і Красносільській – по 3, у Війтівській, Сумівській, Берізкобершадській, Бирлівській, Серебрійській – по 2, Лісничанській, Ставківській, П'ятківській, Джулинській,... читати далі ...»

 ПРАВДА ПРО ТРАГЕДІЮ – ЗАСТЕРЕЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ

ПРАВДА ПРО ТРАГЕДІЮ – ЗАСТЕРЕЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ


Сімдесят п'ять років тому український народ став жертвою неймовірно страшного злочину – Голодомору. Трагедія, організована державою, у 1932-1933 роках, за підрахунками, забрала життя від 7 до 10 мільйонів українців, серед яких третина – діти. Радянська влада свідомо занижувала її масштаби. Наше покоління має спокутувати своє безпам'ятство і незнання (хай навіть і не зумисне) всієї правди про... читати далі ...»

 ЯК ЗЕМЛІ ВИКОРИСТВУЮТЬСЯ?

ЯК ЗЕМЛІ ВИКОРИСТВУЮТЬСЯ?

23 Квітня 2008, 18:30 / Актуально / Лісниче / Устя / Чернятка / Ставки / Бершадь

На виконання Указу Президента України від 14.02.2008 р. №121, розпорядження Вінницької облдержадміністрації «Про комплексну перевірку додержання вимог чинного законодавства у сфері регулювання земельних відносин, раціонального використання та охорони земель» та на відповідне розпорядження Бершадської РДА «Про комплексну перевірку додержання вимог чинного законодавства у сфері регулювання... читати далі ...»

 СПРАВЖНІ ПРОФЕСІОНАЛИ

СПРАВЖНІ ПРОФЕСІОНАЛИ

23 Квітня 2008, 18:24 / Привітання / Бершадь / Ставки

15 квітня відзначається день співробітників карного розшуку, які в системі МВС працюють на одному із головних напрямків боротьби зі злочинністю. В Бершадському РВ УМВС сектор карного розшуку очолює майор міліції О.А. Беспалько. Цей сектор входить до складу кримінального блоку райвідділу на чолі із підполковником міліції О.І. Скрипаловським, який служить в міліції вже 25 років – працював в... читати далі ...»

 ВІД ЗДОБУТКІВ У СПОРТІ ДО МАСОВОСТІ

ВІД ЗДОБУТКІВ У СПОРТІ ДО МАСОВОСТІ

7 Квітня 2008, 19:22 / Спорт / Бершадь / Ставки

В районі проводиться певна робота по стабілізації та покращенню стану фізкультурно-спортивної та масово-оздоровчої роботи. Працюють 2 ДЮСШ, де займаються 938 учнів, які відвідують секції з греко-римської боротьби, футболу, веслування на байдарках і каное, легкої атлетики, стрільби, боксу. Представництво в турнірі з шашок «Бершадська нива» вийшло за межі нашої області, і його включено в обласний... читати далі ...»

 РОДИННЕ ТЕПЛО – КОЖНІЙ ДИТИНІ

РОДИННЕ ТЕПЛО – КОЖНІЙ ДИТИНІ


Головна функція держави – всебічна підтримка сім’ї. Таку тезу висловив другий співдоповідач, заступник голови райдержадміністрації О.Д. Кравчук. Ми повинні забезпечити батькам усі умови, аби вони могли добре виховати свою дитину, дати їй хороші знання, зберегти і підтримати здоров’я, продовжував Олег Дмитрович. Особливої уваги з боку влади, суспільства потребують діти-сироти і діти, позбавлені... читати далі ...»

 ЩОБ КОЛОСИЛАСЬ НИВА

ЩОБ КОЛОСИЛАСЬ НИВА


Як вже повідомлялося, озимі зернові на полях району вийшли з зими в основному у доброму стані. Непогані види на ріпак. Єдиною, незалежною від нас проблемою, є хіба що досить незначні запаси вологи в грунті. Про ситуацію з підготовкою техніки, вирішенням інших невідкладних проблем на весняному полі діляться думками фахівці районної ланки. В.Г. Чорнобай, начальник інспекції Держтехнагляду у... читати далі ...»

 ЧИ ЗАВЖДИ ВИННІ ВИКОНАВЦІ?

ЧИ ЗАВЖДИ ВИННІ ВИКОНАВЦІ?

20 Лютого 2008, 19:02 / Оголошення / Баланівка / Бирлівка / Ставки / Бершадь

Останнім часом до редакції райгазети надійшло декілька скарг на несвоєчасне виконання судових рішень відділом державної виконавчої служби району. Про те, як працює ця служба, та що могло послужити причиною написання цих скарг, розповідає її начальник Руслан Валентинович Хмель. – Очолюю відділ державної виконавчої служби у Бершадському районі десятий рік. Основне наше завдання – повне та... читати далі ...»

 СВІДЧАТЬ АРХІВНІ ДОКУМЕНТИ

СВІДЧАТЬ АРХІВНІ ДОКУМЕНТИ

23 Листопада 2007, 20:15 / Спогади / Бершадь / Джулинка / Ставки / Шляхова

Із книги «Голод та голодомор на Поділлі 1920-1940 рр.» Із доповідної записки виконуючого обов’язки начальника Тульчинського окрвідділу ГПУ Тимошенка секретарю Тульчинського окружкому КП(б)У Марченку про відсутність хліба у населення 17 червня 1928 р. Совершенно секретно Если мы за время проведения кампании по самообложению имели выступления кулачества и другого антисоветского элемента чисто... читати далі ...»

 "ДАЙ, МАТУСЮ, ЇСТИ..."

"ДАЙ, МАТУСЮ, ЇСТИ..."

23 Листопада 2007, 20:14 / Спогади / Поташня / Флорино / Ставки / Лісниче

(Матеріали дослідницько-пошукового проекту) У Джулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів плідно працює історико-краєзнавчий гурток "Краяни", де керівником вчитель історії Б.М. Попук. Гуртківці активно брали участь у Всеукраїнському конкурсі науково-пошукових робіт "Голодомор 1932-1933 рр. Україна пам'ятає". Учасники гуртка Олена Кіцул, Ірина Крамар, Наталія Попук, Оксана Ластовецька зустрічалися зі своїми... читати далі ...»

 ПРОКЛАДАЮТЬ МОСТИ ДРУЖБИ

ПРОКЛАДАЮТЬ МОСТИ ДРУЖБИ


Нині у житті держави й у житті кожної людини роль електричних засобів інформації і зв’язку стрімко зростає. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до світових стандартів. Напередодні професійного свята на запитання кореспондента відповідає заступник начальника цеху електрозв’язку №18 І.І. Теслюк. – Насамперед, Іване Івановичу, коротко охарактеризуйте цех... читати далі ...»

Сторінки:
23 22 21 20 19 18 17 16 15Новини села Ставки всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Ставки. Новини села Ставки, фото. Все про Ставки
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення