Fridge magnet wooden gears

Ставки в новинах

 Охочих очолити громади - понад півтори сотні кандидатів

Охочих очолити громади - понад півтори сотні кандидатів


Розпочалася активна фаза підготовки до проведення місцевих виборів. Територіальні виборчі комісії вже зареєстрували кандидатів на посади міського та сільських голів. На найвищу посаду у місті претендують сім кандидатів – завідуючий відділом ПП «Автокрафт» Костянтин Юзефович Бершадський, начальник міжрайонного центру поштового зв’язку №8 Леонід Маркович Бучек, начальник будівельної... читати далі ...»

 А який протипожежний стан?

А який протипожежний стан?


Чи в належному протипожежному стані знаходяться приміщення, в яких 31 жовтня будуть проводитись чергові вибори? Проведеними обстеженнями протипожежного захисту будинків та приміщень, виділених під виборчі дільниці району, встановлено, що більшість не відповідає вимогам. Під час проведення виборів до місцевих органів влади приміщення виборчих дільниць будуть заповнені значною кількістю людей.... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Найкращі побажання!!! Редакція газети «Бершадський край», літературномистецьке об’єднання «Вишиванка», первинна організація Національної спілки журналістів щиро вітають із золотим ювілеєм самобутню поетесу, журналістку Катерину АНДРОНІК (Ставки). Зичимо міцного здоров’я, наснаги, натхнення і нових здобутків на ниві творчості. Хай щедриться Вам у житті на все добре і гарне на багато літ!... читати далі ...»

 Витяг

Витяг


з постанови № 04 від 28 вересня 2010 року Вінницької обласної виборчої комісії «Про утворення одномандатних мажоритарних округів по виборах депутатів Вінницької обласної ради» Відповідно до частини другої та абзацу другого частини п’ятої ст. 17, керуючись рішенням сесії Вінницької обласної ради від 3 вересня 2010 року №1081 «Про загальний склад (кількість депутатів) Вінницької обласної ради 6... читати далі ...»

 Бібліотека - це храм книги

Бібліотека - це храм книги


Всеукраїнський день бібліотек – не тільки професійне свято тих, хто тут працює. Це свято всіх громадян, всього українського суспільства, бо послугами бібліотек користується велика кількість населення. Кожна бібліотека – це храм книги, дзеркало історії нашої держави. Нині в районі працює 40 бібліотечних установ, в яких налічується понад 467 тис. примірників книг і які обслуговують понад 26... читати далі ...»

 З турботою про людей

З турботою про людей


Минулого тижня голова обласної ради Григорій Михайлович Заболотний побував у нашому районі. Свою поїздку він розпочав із відвідання інваліда з Великої Киріївки Олександра Філіпченка. Кілька тижнів тому до голови обл - ради звернувся житель села, колишній керівник місцевого господарства, Герой Соціалістичної Праці Анатолій Загоруйко з проханням посприяти у придбанні комп’ютера для хлопця. І того... читати далі ...»

 Вибори депутатів верховної ради!

Вибори депутатів верховної ради!


Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року Бершадська районна територіальна виборча комісія (Бершадський район, Вінницька область). РІШЕННЯ №1 19 вересня 2010 року м. Бершадь, вул. Радянська,23 Про формування міської та сільських територіальних виборчих комісій У відповідності до чч. 6, 15 ст. 22 Закону... читати далі ...»

 Старт зроблено!

Старт зроблено!


Минуло 100 днів від часу перебування на посаді голови райдержадміністрації О.Ф. Снігура. Що змінилося у районі за цей час? Що позитивного отримали його жителі? Мабуть, це ще й не такий термін, щоб можна було підбивати підсумки чи говорити про якісь помітні перетворення, але зрушення все-таки є. Та взагалі, Бершадський район не був ніколи на поганому рахунку в області. Якщо проаналізувати... читати далі ...»

 Турнір з футболу

Турнір з футболу


У Джулинці проведено традиційний турнір з футболу, приурочений до 19-ї річниці незалежності України. В ньому взяли участь шість команд: дві з Джулинки – «Крона Лайн» та молодіжна, а також з Шляхової, Берізок-Бершадських, Ставків і Чернятки. Чудового сонячного дня на прекрасному газоні стадіону, який підтримується в доброму стані завдяки зусиллям і місцевого жителя О.П. Чабана (Олександр... читати далі ...»

 Дев'ятнадцятиліття української держави

Дев'ятнадцятиліття української держави


святкувала Бершадщина Ця визначна дата – 24 серпня 1991 року – навічно увійшла в історію нашої молодої держави, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. До найвизначнішого національного свята нашої держави в районі готувалися ретельно.... читати далі ...»

 Всесвітній біг заради гармонії

Всесвітній біг заради гармонії


Саме під такою назвою організовано Всеукраїнську факельну естафету, яка нещодавно проходила територією Бершадського району. Спортсменів, які взяли участь у даних заходах, на межі Кіровоградської та Вінницької областей урочисто зустріли заступник голови райдержадміністрації В.Я.Кушпела, Ставківський сільський голова Ю.К. Кушнір, молодь, діти та громадськість села. Учасникам естафети було вручено... читати далі ...»

 Мета реформ – високий рівень життя громадян

Мета реформ – високий рівень життя громадян


Як відомо, в Україні новою владою намічається проведення реформ, головною метою яких є побудова такої держави, яка б забезпечила своїм громадянам високий рівень життя, їх захист, користувалася б повагою в світі і реалізувала свій європейський вибір. Насамперед, Україна стане державою з новою економікою, високими темпами економічного росту – не менше 6-7% в рік. Причому, це зростання має... читати далі ...»

На знімку: А. О. Павліченко. Анатолій Павліченко:"Село стало моєю долею!"

Анатолій Павліченко:"Село стало моєю долею!"


Найбільше, чим гордиться Анатолій Олександрович, – своєю малою батьківщиною, місцем, де народився, де прожив і пропрацював майже все життя, і без якого не може уявити свого сьогодення і нині. Хоч уже чотири роки працює в обласному центрі, на рідній серцю Бершадщині намагається бувати хоча б раз чи два на місяць. Найпам’ятніший слід у його житті залишила двадцятирічна праця головою... читати далі ...»

На знімку (справа наліво): голова РСТ М.П. Слісарчук, продавець Р.В. Жук та голова правління СТ „У Аліни” О.В. Третяк в кооперативному маркеті с. Серединки. Орієнтир - прогресивні методи самообслуговування

Орієнтир - прогресивні методи самообслуговування


На Бершадщині створено 38 споживчих товариств (СТ), до яких входять 869 пайовиків, успішно діють 64 кооперативні заклади торгівлі, 13 – ресторанного господарства, ковбасний цех, хлібозавод та інші підприємства кооперації. У вересні минулого року на Вінниччині, зокрема і в Бершадському районі, проходив Всеукраїнський семінар-нарада за участю голів Кримспоживспілки та облспоживспілок, на... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): під час короткої зупинки на ріпаковому полі знайшлося про що повести мову завідуючому Бирлівським відділком Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП» Петру Павловичу Гуртовому з комбайнерами Юрієм Петровичем Шарком та Миколою Івановичам Панасюком. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Різні інвестори – і підходи різні

Різні інвестори – і підходи різні

16 Липня 2010 р / В громадах / Бирлівка / Ставки

Днями мимоволі довелося стати свідками, як аж занадто нетипово і складно розпочиналися жнива у ПСП «Авангард» села Ставків. На додачу до всіх негараздів, які з року в рік переслідують це господарство, у цьому році росту і розвитку бур’янів на жнивному лані сприяють ще й дощі. Головний агроном Микола Миколайович Грипас, відчувалося, робив все від нього залежне, щоб зібрати хліб, але йому можна... читати далі ...»

Сторінки:
20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10Новини села Ставки всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Ставки. Новини села Ставки, фото. Все про Ставки
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення