Захід об’єднав понад 200 творчих людей: 15 аматорських та професійних колективів, співаків, майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва.
Протягом чотирьох годин творчі колективи з Вінниччини дарували українські народні та авторські пісні, віршовані рядки про родинні обереги.
Свято відвідала і делегація з Баланівки в складі учасників жіночого вокального ансамблю «Баланівчанка»: Тетяни Кравець, Зінаїди Ляшенко та Тетяни Рейвах, на чолі із сільським головою Віталієм Казміревським. Т. В. Кравець (майстриня ручної вишивки) привезла для показу роботи своєї матері, які дісталися їй у спадок (вишиті на домотканному полотні чоловіча та жіноча сорочки, запаска, якій уже 210 років) та свої роботи – вишиті ікону «Божая Мати» і рушник «Хліб і сіль». За постійну участь у різних мистецьких акціях нашої області Тетяна Василівна отримала подяку від управління культури і туризму Вінницької обл - держадміністрації та Вінницького обласного центру народної творчості за збереження традиційної народної культури, розвиток пісенної творчості Поділля та цінний подарунок – тернову хустку.
По закінченню свята Тетяна Кравець подарувала Ганні Секрет свої роботи для виставлення в експозиції «Театру».
Наша делегація отримала позитивні емоції від енергетики учасників дійства та була вражена натхненням і любов’ю, з якими зберігаються традиції наших предків.
Подарунком для «Баланівчанки» стало запрошення від Ганни Секрет на міжрегіональний фестиваль борщу, який вона організовує щорічно 21 вересня.
Наталія КОРИТНА, завідуюча музеєм історії села Баланівки.