Заходи двомісячника мають на меті не тільки вчити прибирати землю та водойми від забруднення, а й не засмічувати їх, дбати про довкілля не за приписами та розпорядженнями, а щоденно; зробити турботу про навколишнє середовище нормою життя.
Районна державна адміністрація та районна рада пропонують здійснити ряд робіт щодо санітарного очищення територій та вивезення сміття в спеціально відведені місця, прибирання й ремонту доріг, оформлення вуличних газонів, квітників та висадки дерев; привести у належний вигляд вулиці, прибудинкову територію, парки, сквери, пам’ятники, солдатські могили, підготувати до пасхальних свят території місцевих кладовищ.
Просимо кожного жителя, представників громадських та політичних організацій внести свою частку у роботу з прибирання населеного пункту, в якому ви проживаєте, допомогти комунальним підприємствам навести лад на території рідної Бершадщини.
Заздалегідь дякуємо вам, дорогі земляки, за небайдужість до проблем благоустрою нашого краю. Давайте разом додамо любій Бершадщині краси!
З повагою та сподіванням на розуміння Михайло БУРЛАКА, Василь БОНДАРЕНКО, голова РДА. заступник голови районної ради.