Сергій Татусяк побував із робочою поїздкою на Бершадщині

 • Подобається0Не подобається
 • 9 Липня 2012, 21:30

Минулої середи голова обласної Ради С.П. Татусяк відвідав рідний район, де провів кілька нарад та зустрічей, а також, як перший заступник голови обласної організації Партії регіонів, взяв участь в роботі ХІХ Конференції РО ПР.

На межі двох районів – Бершадського і Тростянецького, де будівельники споруджують газопровід високого тиску до Бирлівки-Бершаді, Сергій Пилипович провів разом з головою райдержадміністрації О.Ф. Снігуром робочу нараду з керівниками причетних до цієї важливої будови служб та організацій, участь в якій взяв і депутат обласної Ради, активний помічник даного будівництва М.І. Кучер (на знімку).

Обласний очільник цікавився ходом будівництва, заслухав звіти присутніх керівників. І хоч темпами спорудження він залишився задоволений, все ж тут потребуватиметься і його втручання.

Адже до кінця виявився ще непогодженим з Держлісгоспом проект лісовідведення для проходження газопроводу по їх дільниці. І хоч лісівники з цього приводу вимагають рішення Кабміну, Сергій Пилипович пообіцяв разом з губернатором вирішити цю проблему в межах області.

– Головне, – зазначив він, – що, на відміну від попередніх обіцянок влади і можновладців та депутатів, нинішня влада багато не говорить, а домоглася державного фінансування і споруджує газопровід.

Правда, його хвилює той факт, що, за словами будівельників, декілька кілометрів труб, які були укладені п’ять років тому поближче до Бершаді, не пройшли випробування, не були «заглушені», а просто засипані землею. Однак ці перешкоди не виб’ють об’єкт з графіку спорудження.

Голова обласної Ради вже тепер орієнтує районну та міську влади на необхідність конкретної роботи з людьми, спонсорами, щоб із завершенням магістрального газопроводу, його відведення на Бершадь, а також на інші села району успішно продовжувалися.

Сергій Татусяк цікавився ходом жнив на полях «Зернопродукту» та в районі в цілому, подякувавши при цьому М.І. Кучеру за оперативне вирішення питань щодо проходження газопроводу полями його фірми навіть попри нанесених із-за цього його господарству збитків.

Активною була участь С.П. Татусяка і в роботі районної конференції регіоналів, 180 делегатів якої представляли їх майже 1200-й загін. На зібрання були запрошені й представники інших політичних партій, громадських організацій, які співпрацюють з Партією регіонів (на знімку). А розпочалося зібрання із прого лошення вітальної телеграми учасникам конференції, яка надійшла від голови ВОО ПР Миколи Джиги та керівника обласного штабу Партії регіонів Олексія Гаврилова.

Голова районної парторганізації Олександр Снігур в своїй доповіді розповів про здобутки своїх колег-партійців, усіх жителів району в різних галузях народного господарства Бершадщини.

Він зауважив, що районна організація Партії регіонів працює не просто від виборів до виборів, а постійно, піклуючись про район, добробут його людей, впроваджуючи в життя Програму Президента України. Найактивнішу участь в цьому беруть регіонали первинних осередків Бершаді, Війтівки, Баланівки, Джулинки, М’якоходу, Лісничого, Флорино, Красносілки, Поташні, які є найчисельнішими в районі.

Голови сільських громад Красносілки та Війтівки Іван Пустовіт та Марія Замкова розповіли про діяльність регіоналів у своїх громадах, про здобутки тут і проблеми. Їх доповнили своїми виступами заступник начальника відділу освіти Іван Кустрич та керівник Баланівського міні-штабу Людмила Устяк.

Виступаючи на конференції, Сергій Татусяк розповів про діяльність обласної організації Партії регіонів, їх обласної команди на шляху розвитку Вінниччини, конкретними фактами і цифрами довів, наскільки дієвою є теперішня влада. Не дивлячись на колосальні витрати на Євро2012, Уряду вдалося виплатити всі обіцяні компенсації та надбавки, підняти мінімальний розмір заробітної плати та пенсій. За його словами, Україна спромоглася зробити великий крок до Європи.

Не обминув він і теми реформи місцевого самоврядування, а також закликав усіх долучатись до Концепції реформи місцевого самоврядування, яка вже діє на Вінниччині.

Одним з питань порядку денного конференції було злиття районної організації партії «Сильна Україна» з Партією регіонів. Її голову Олега Кравчука, в результаті об’єднання, було обрано заступником голови РО ПР.

Учасники конференції затвердили також Концепцію передвиборної Програми Партії регіонів і обрали 13 делегатів на обласну партійну конференцію. Серед них і С.П. Татусяка.

Опісля Сергій Пилипович провів зустріч з сільськими головами району з питання формування стратегії збалан сованого розвитку Вінниць кої області на період до 2020 року. Розмова була принциповоюі корисною. Він особливо наголосив, що наша область першою ступила на шлях формування такої стратегії «з низу до верху», а не навпаки, як було раніше, тому багато тут залежатиме від активної участі територіальних громад та їх керівників.

А від бершадців наш земляк очікує подальшої активності та ініціативності в усьому й пообіцяв свою підтримку.

Павло БАЙДАЛЮК


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Бершадська РДА пропагує здоровий спосіб життя</b><br />8 вересня 2012 року на Бершадщині, під патронатом голови райдержадміністрації Олександра Снігура, відбулась районна...
4 фото   
<b>Дяківка на межі трьох областей</b><br />Це село за графіком відвідала робоча група у складі начальників відділів та структурних підрозділів РДА, яку очолював...
15 фото   
<b>ВІЙТІВКА</b><br />Війтівко, Війтівко, Досвітняя зірко. Дягла ти на місто Вишивачок намиста. Війтівко, Війтівко, Подільська...
3 фото   
<b>Лейтенант міліції вишиває ікони</b><br />В Бершадському райвідділі працює інспектором з міграційного контролю сектору у справах громадянства, імміграції та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Дяківка
Крижанюк Федір Єфремович (1900) 1900 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Робітники і службовці Бершадського лісгоспу в парку культури та відпочинку своїми силами збудували спортивні майданчики, водну станцію. На колгоспні кошти спорудили стадіон, де відбувалися змагання сільських спортсменів а також перші районні спартакіади. З 1950 року в Бершаді почала працювати спортивна школа на 60 учнів. Спортсмени Бершаді стали ініціаторами створення єдиного сільського... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Сергій Татусяк побував із робочою поїздкою на Бершадщині - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення