Нині керівником ансамблю є директор СБК Г.М. Мазур. Колектив об’єднує дванадцять жінок, які не уявляють життя без пісні. До речі, серед учасниць ансамблю є і ті, хто його створював, і п’ять представниць молодшого покоління. І це, без сумніву, яскраве свідчення того, що багата спадщина українського фольклору передається з покоління в покоління.
– Ми співаємо ті пісні, які колись співали ще наші матері, – розповідає учасниця ансамблю «П’ятківчанка» Л.В. Майданюк. – Часто бувало: їде наша ланка в поле – співаємо, на полі теж співали, співали й співали… В репертуарі колективу – українські народні, старовинні, обрядові, патріотичні, ліричні, гумористичні пісні, колядки, щедрівки. В учасників жіночого вокального ансамблю чудові, оригінальні костюми, які вони пошили самі.
Гарної думки про цей самобутній колектив і начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, заслужений працівник культури України Н.М. Герасимчук: – Торік «П’ятківчанка» успішно виступила на районному фестивалі-конкурсі народної творчості «Різдвяне диво», блискуче прозвітувала на фестивалі-огляді самодіяльних аматорських колективів клубних установ району «Благословенна будь, земля моїх батьків», присвяченому 20-ій річниці незалежності України, виступала також з обмінним концертом у Сумівці, бере активну участь й в інших культурно-мистецьких заходах.
Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ