Fridge magnet wooden gears

Разом відстоювати інтереси Бершадщини

 • Подобається0Не подобається
 • 18 Грудня 2012, 23:06

У вівторок відбулося пленарне засідання 17 сесії районної ради 6 скликання. В її роботі взяли участь народний депутат України Г.М. Заболотний, заступник голови обласної ради Ю.В. Медведєв, депутат обласної ради С.П. Савченко, голова районної ради М.Г. Бурлака, голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур, їхні заступники, міський та сільські голови, секретарі місцевих рад, начальники управлінь, відділів, служб РДА, керівники районних підрозділів міністерств і відомств України, промислових і сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, працівники виконавчого апарату районної ради та представники політичних партій і громадських організацій. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять колеги, редактора районної газети «Бершадський край» Байдалюка Павла Івановича, який раптово помер на 57-му році життя. Голова райради М.Г. Бурлака, який вів засідання сесії, від імені учасників зібрання привітав Григорія Михайловича з обранням його до Верховної Ради України, і, за доброю традицією, земляки вручили йому запашний бершадський коровай.

ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ І ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ

Пленарне засідання сесії проходило напередодні професійного свята – Дня місцевого самоврядування, тож кращих працівників органів місцевого самоврядування і переможців конкурсів відповідно до спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради було нагороджено почесними грамотами. Почесною грамотою Верховної Ради України відзначено Кошаринецького сільського голову Л.В. Юхименко.

Цінними подарунками і грамотами облдержадміністрації та обласної ради теж відзначено кілька осіб.

Переможцями щорічного районного конкурсу міської та сільських рад з розвитку інфраструктури та благоустрою території у 2012 році визнано Бершадську міську, М’якохідську, Осіївську, Поташнянську, П’ятківську та Сумівську сільські ради. Відзначено активну організаторську роботу й Війтівської, Джулинської, Дяківської, Михайлівської, Устянської, Флоринської, Шляхівської та Яланецької сільських рад.

Переможцями районного огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту в територіальних громадах у 2012 році визнано Флоринську, Джулинську, Красносільську, Війтівську і М’якохідську сільські ради.

Відзначено й активну організаторську роботу Бирлівської, Великокиріївської, Лісниченської, Серединської, Ставківської, Устянської та Чернятської сільських рад.

Грамотами обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос» нагороджено команди Джулинської та Флоринської сільських рад за призові місця, зайняті на обласних літніх спортивних іграх Вінниччини серед сільських територіальних громад, присвячених «Року спорту і здорового способу життя в Україні».

РОБОТУ ВИЗНАНО ЗАДОВІЛЬНОЮ ЗАДОВІЛЬНОЮ

На порядок денний сесії було винесено 14 питань, зокрема й звіт голови райради М.Г. Бурлаки (на знімку) про діяльність ради з листопада минулого року до сьогодні.

За словами Михайла Григоровича, за цей час проведено 7 сесій, на яких розглянуто 67 питань, в тому числі й затверджено бюджет та програму соціально-економічного і культурного розвитку на нинішній рік. Злагоджено, активно та високопродуктивно працювали постійні комісії, які на своїх 42 засіданнях розглянули понад сто питань. Загалом на контролі постійних комісій район ної ради перебувають 52 довгострокових програми. Голова райради інформував про виконання спільно з органами виконавчої влади головних пріоритетних завдань щодо реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2012 рік та стратегії району до 2015 року (про це регулярно писала газета).
Районна рада прагне вирішувати й на місцях проблеми конкретних громадян. Так, під час проведення «Дня районної ради в територіальній громаді» відбуваються зустрічі з жителями населених пунктів, проводиться аналіз соціальноекономічного та культурного розвитку територій. Проведено також 5 кущових семінарів щодо напрацювання та затвердження стратегій розвитку кожної територіальної громади до 2020 року. Про це теж неодноразово розповідалося на сторінках районки.

Велику увагу районна рада приділяє і розгляду звернень громадян. За звітний період на особистому прийомі у голови районної ради побувало майже 400 жителів району.

Звісно, є ще чимало проблем, над вирішенням яких потрібно працювати районній владі та органам місцевого самоврядування на місцях.

Це, в першу чергу, такі питання, як генеральні плани територій, будівництво та ремонт доріг і тротуарів, освітлення вулиць в нічний час, грошова оцінка земель, проведення якісного та повноцінного оздоровлення дітей влітку, розвиток «зеленого» туризму та інші.

Михайло Григорович відзначив тісну взаємодію виконавчого апарату ради, райдержадміністрації, депутатського корпусу та міської і сільських рад і підкреслив: район в усіх питаннях забезпечив позитивну динаміку розвитку. Він подякував керівникам органів місцевого самоврядування всіх рівнів, виконавчої влади за взаєморозуміння і взаємодію щодо розв’язання наявних проблем і висловив сподівання, що їх усіх і надалі об’єднуватиме спільна відповідальність перед громадою Бершадщини.

Звітуючи на сесії, М.Г. Бурлака зазначив: важливо не тільки проаналізувати діяльність ради за рік, а й разом визначити основні напрямки та пріоритети у подальшій роботі.

На його думку, першочергово слід вирішувати такі питання, як впровадження Стратегії регіонального розвитку Бершадщини на період до 2020 року, збільшення власних надходжень до районного бюджету, координація дій органів місцевого самоврядування з питань екології та благоустрою території району, забезпечення рівного та справедливого доступу людей до медичних послуг, сприяння забезпеченню належного інвестиційного клімату в районі для інвестування виробничої та соціальної сфери, реалізація заходів по забезпеченню енергозбереження установами та організаціями, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, участь у написанні різноманітних грантових проектів, сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні через підтримку та співфінансування громадських ініціатив тощо.

У переддень професійного свята Михайло Григорович привітав колег з Днем місцевого самоврядування і закликав їх щоденно дружно та цілеспрямовано відстоювати життєві інтереси кожної територіальної громади та усієї Бершадщини загалом.

В обговоренні звіту взяли участь депутат районної ради Л.І. Дзюбенко, Яланецький та Маньківський сільські голови К.В. Патлатюк і Г.І. Вербецький. На сесії виступили також голова РДА О.Ф. Снігур, заступник голови обласної ради Ю.В. Медведєв та народний депутат Г.М. Заболотний, який висловив щиру вдячність людям, своїм землякам, за потужну підтримку на виборах.

Він наголосив на тому, що у Верховній Раді України представлятиме і відстоюватиме інтереси усіх громадян округу і робитиме все можливе, щоб оправдати довіру людей, щоб сформувати таку законодавчу базу, яка б дала змогу жити в цивілізованій, демократичній, правовій державі. Усі виступаючі привітали присутніх з Днем місцевого самоврядування.

Звіт голови районної ради депутати взяли до відома.

ЗАТВЕРДЖЕНО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ І ПРОГРАМИ

На сесії було затверджено Стратегію економічного і соціального розвитку Бершадсь - кого району до 2020 року, бюджетний регламент районної ради, а також програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Бершадському районі на 2012-2016 роки, районні програми «Обдарована дитина» та «Вчитель» на 2013-2017 роки, районну програму розвитку позашкільних навчальних закладів на 20132015 роки і районну програму організації та проведення культурологічних заходів на 2013-2014 роки. Депутати прийняли рішення про підсумки районного огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту в територіальних громадах у 2012 році та про підсумки щорічного районного конкурсу міської та сільських рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2012 році. Також було затверджено звіт про виконання районного бюджету за ІІІ квартал нинішнього року і внесено зміни до рішення 11 сесії районної ради 6 скликання від 30.12.2011 року «Про ра - йонний бюджет на 2012 рік» (зі змінами).

Після завершення сесії присутні переглянули невеличкий концерт.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
15 фото   
<b>КРАСНОСІЛКА</b><br />Село виникло в Х/ІІ столітті на мальовничому місці. Відтак його назвали &quot;Красне село&quot;,...
2 фото   
<b>Хоч і хутірець, та світу тут не кінець</b><br />На колишньому хуторі імені Жданова в Осіївці колись було 84 двори. Нині житлових будинків, у яких ще хтось проживає,...
3 фото   
<b>Сергій РУДЧЕНКО: «Коровай буде вагомим»</b><br />ці липневі дні лани Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» особливо привабливі, дихають щедрістю тепла і...
3 фото   
<b>Про справу Віктора Коваленка</b><br />Із приводу заяви батька Героя України про намір самоспалення 24 серпня
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Сумівка
Паскаренко Василь Омелянович (1919) 1919 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Допомога робітничих колективів прискорила відродження сільськогосподарського виробництва, сприяла підвищенню культури землеробства. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Разом відстоювати інтереси Бершадщини - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення