Мотивуючи таку ганебну зраду своєї позиції, Конституційний Суд поставив регламент Верховної Ради вище Конституції України, незважаючи на те, що саме вона має вищу юридичну силу прямої дії.
Після рішення Конституційного Суду вибір людей, як і вибори взагалі, більше не мають значення. Депутати, не пов’язані партійною та фракційною дисципліною, можуть емігрувати з фракції до фракції, з коаліції до коаліції, відповідно до власних меркантильних інтересів, незважаючи на інтереси людей, які їх обирають. По суті, сьогодні в країні знищено систему політичної відповідальності.
Конституційний Суд України своїм рішенням не владнав ситуацію й не створив передумов для політичної стабільності, як це намагаються подати суспільству.
Навпаки, проблема надзвичайно загострилася й рано чи пізно обов’язково вибухне.
Адекватна реакція політикуму та суспільства – лише справа часу.
БЮТ має намір вносити на розгляд парламенту Постанову про звільнення з посад суддів Конституційного Суду, які призначені Верховною Радою, за порушення присяги судді.
У нормальних, демократичних цивілізованих країнах керують не люди, а закони та Конституція. Коли правити країною намагаються окремі люди, відповідно до своїх інтересів, апетитів та обмеженого інтелекту, то в країні народжується диктатура або хаос. Юлія Тимошенко, відповідно до своїх життєвих, політичних та моральних принципів, так само, як і її політична сила, будуть боротися із хаосом, і з диктатурою.
Ніна ДОДА, депутат районної ради.