Михайло Васильович запевняє, що на кожного з них можна покластися у будь-якій справі. Ось і у цьому році ще до дощу обмолотили озимий ячмінь, який видав по 46 ц з га, насіннєву пшеницю. Усе – напряму, бо поля чисті, не забур'янені. Розщедрилися на гербіциди і зекономлять тепер у жнивах.
Високопродуктивній роботі комбайнів сприяє належна їх підготовка. В даному випадку спрацювали і матеріальні стимули, які на це виділили.
Якщо вже повести мову про заробітки взагалі, то для оплати праці тим, хто трудиться у
Теофилівці, їх не шкодують. На посівній механізатори заробляли по 1-1,5 тис. грн. Хіба це не заробітки для села? Хіба потрібно їхати у пошуках легкого карбованця?
Дисципліна під час виконання жнивного комплексу робіт у цьому господарстві висока. Кожний відчуває відповідальність, яка на нього покладається. А от на зернотоку вирішили поступити дещо по-іншому. Завідуючою складом призначили Т.М. Павлік, яка працювала обліковцем. Мотивація полягає у тому, що жінки більш відповідальні і їм можна довіряти більше, ніж чоловікам. А через даний склад щороку проходить товарно-матеріальних цінностей на 1,5 млн. грн.
Особливістю цьогорічних жнив у
Теофилівці є те, що вперше довелося молотити ріпак. М.В. Кінаш має намір посіяти цю культуру не менше, як на 100 га.
Чим ще переймається керівник приватного підприємства у жнива? Можливо, це для когось видається і недоречним, але його турбує також, чому у будинку культури немає танців, чому в селі вимикають, бувало, світло. Хоч соціальну сферу передано на баланс сільських рад, втручається в такі проблеми. Адже до нього з цього приводу звертаються люди і не відгукнутися на їх запити він просто не може.