Fridge magnet wooden gears

До Дня підприємця: «Я підприємець-виробничник»

  • Подобається2Не подобається
  • 4 Вересня 2011 р

Термін цей ще і до цього часу сприймається у нас з якоюсь пересторогою, поособливому. Ніби підприємець обов’язково повинен лише торгувати і навіть хитрувати, щоб мати найбільшу вигоду. В той же час навіть у нас в районі є приклади, коли підприємці, які є виробничниками, теж домагаються непоганих успіхів. Напередодні цього професійного свята ми вирішили надати слово директору будівельної компанії «Тандем» Віктору Петровичу ШЕВЧЕНКУ.

– Хоч ПП «Тандем» було створено у 2001 році, до цього часу ще десять років я працював у ПМК-233. Особисто ніколи не відчував себе підприємцем, швидше всього, виробничником. А от щодо самого підприємництва, то саме воно врятувало наше підприємство. Адже складається враження, що державна форма власності на організації, як от наша, які спеціалізуються на будівництві, нікому не треба. Інша справа, десь в енергетиці, де гроші заробляти, мабуть, легше.

Сьогодні ми вже будівельна компанія. Починали ж бізнес десять років тому з трьохп’яти працюючих, які виготовляли тротуарну плитку, залізобетонні паркани. Але вже тоді ми розуміли, ставши на стежку підприємництва, що не варто тупцювати на місці, а потрібно розбудовуватися.

Тому де тільки було можна збирали техніку, навчали, часто з нуля, людей. Адже тих, які працювали у ПМК-233, вже не було. Вони і здатні виконувати тепер весь комплекс будівельних робіт, починаючи із земляних і закінчуючи самим будівництвом.

Але так, як на Бершадщині будівництво активно не ведеться, змушені перебиватися, щоб втриматися наплаву, ремонтами шкіл, будинків культури, музеїв – виконуємо всі роботи, які нам замовляють. З приходом нової влади у районі наші справи покращилися. Адже райдержадміністрацією ставка робиться на те, щоб працювали не заїжджі будівельники, а місцеві.

І це виправдано. Адже ми сплачуємо податки в себе, залучаємо до роботи місцеву робочу силу, і люди менше ідуть в центр зайнятості. До цього наші будівельники були ніби сироти, влада нас не помічала.

Будувати, звичайно, було б вигідніше, як ремонтувати.

Адже, який там прибуток на ремонтних роботах. Інша справа – на будівництві. На жаль, ситуація складається так, що перебирати не доводиться.

Передусім, звичайно, беремо участь у тендерах і виграємо їх на роботи по об’єктах не тільки у Вінницькій, а і сусідніх областях. В результаті, за попередніми даними, рік завершуємо непогано. Торік теж зайняли друге місце по облагробуду серед п’ятидесяти організацій.

Причому, обходимося без кредитів, заробітна плата у працюючих непогана, вони соціально захищені, намагаємося їм ще й допомогти, що у підприємництві буває не так вже й часто.

Щоправда, конкурувати з тими, хто спеціалізується на торгівлі, нам важко, бо ми сплачуємо чимало податків.

Але і з їх сплатою у нас немає проблем.

В даний час займаємося будівництвом гідротехнічних споруд, виконуємо замовлення по благоустрою території, асфальтуванню, виконуємо всі види робіт, крім газопостачання.

Приємно, що про наш колектив, який хоч і невеликий – о теплій порі року це 30-50 працюючих, знають і в обласному центрі, і навіть розповідалося про наші досягнення у газетах. Не згадуватиму вже про виграні тендери, участь в яких брала мало не вся Україна. Обирають саме нас тому, що роботи намагаємося виконувати якісно.

Найсуттєвішою із проблем є хіба що пошук замовників на роботи, які готові виконати. І пояснюється це тим, що інвестори, які приходять, практично нічого не будують, а з державними підприємствами, через безліч інструкцій і перевірок, співпрацювати буває дуже важко.

Криза, звичайно, зачепила і нас, але і в цей період ми знаходили роботу.

Надалі у наших планах – продовжувати працювати і розширюватися. Вважаємо себе патріотами свого району і такими залишатимемось.

Мені, наприклад, завжди буде приємно, про що не раз вів мову з підлеглими, коли саме біля нашого підприємства стоятимуть кращі зразки приватного транспорту, яким люди приїжджатимуть на роботу.

Працюючи навіть в нинішніх умовах, нам вдається вирішувати всі проблеми самостійно. А якби ще й держава повернулася обличчям до виробничників-підприємців, тоді взагалі було б добре.

На нову техніку поки що не розраховуємо. Але якби підвернувся хороший об’єкт – мільйонів на 100-150, мали б і її. І поки в нас будуть такі люди, як головний інженер М.П. Палятичко, інженер виробничого відділу Н.П. Варгоцька, механік О.В. Мазур, бригадир будівельників М.І. Чернега, водії С.П. Гріщенко, В.В. Глиняний, екскаваторник І.І. Чернега, кранівник В.М. Козло, майстер В.П. Гріщенко, то ми будемо готові виконати будь-яке замовлення.

Користуючись нагодою, вітаю всіх підприємців з професійним святом і бажаю, щоб нікого з них не підводило здоров’я. А ще, щоб ніхто ніколи не забував, що поряд трудяться теж люди, яким потрібно допомагати.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Люди вимагають прозорості в діях сільської влади</b><br />Чернятка проснулась від зимової сплячки &ndash; такий висновок зробив один з учасників зборів громадян після їх...
75 фото   
<b>БИРЛІВКА</b><br />Бирлівка - одне з наймальовничіших сіл району. І приваблює воно не тільки краєвидами, голубими плесами ставків, а й...
3 фото   
<b>Вітаємо переможців конкурсу</b><br />Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника...
7 фото   
<b>Екологічний проект "Впровадження інноваційних підходів щодо підвищення екологічної безпеки населення Бершадського району"</b><br />Ідея проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування належить учасникам...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Гега Євтихій Саливонович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 року. Рядовий. Загинув 18.07.44.

З історії Бершаді
Важливим завданням, яке постало згодом перед трудівниками, була соціалістична перебудова сільського господарства. Взимку 1923 року в Бершаді створюється сільськогосподарська трудова артіль «Колос» а влітку - артіль «Серп» Це були невеличкі кооперативні об'єднання селян. 105 членів артілі «Серп» хазяйнували на 90 десятинах землі. Артіль з самого початку добилася добрих показників - урожай був... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

До Дня підприємця: «Я підприємець-виробничник» - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники