Орієнтир – добробут людей

 • Подобається0Не подобається
 • 17 Жовтня 2011, 00:48

Майже рік тому очолити Красносільську територіальну громаду люди довірили І.Я. Пустовіту. Новообраний сільський голова відразу ж роботу депутатів, членів виконкому зосередив на визначенні пріоритетних питань життєдіяльності громади, адже людям перш за все важливо бачити і відчувати конкретні зміни, спрямовані на покращення умов проживання та їх соціального захисту. Тому Іван Якович, як голова територіальної громади від Партії регіонів, спрямовує свою діяльність на реалізацію програм Президента України В.Ф. Януковича «Україна для людей», Партії регіонів «Будуємо нову країну», справедливо розраховуючи на активну підтримку односельчан, активу села та однопартійців. Про те, що вже вдалося зробити, чим живе нині територіальна громада, і розповідає Красносільський сільський голова І.Я. ПУСТОВІТ.

– Врамках програми соціально-економічного розвитку населеного пункту упорядковується сільський парк при безпосередній участі жителів села та фінансової підтримки районного центру зайнятості, упорядковується прибережна зона відпочинку, полагоджено та пофарбовано дах сільського будинку культури, проводиться ремонт приміщення сільської ради, облаштовується опалення бібліотеки та поповнюється її книжковий фонд.

У дошкільно-навчальному закладі «Ромашка» за активної благодійної допомоги господарюючих суб’єктів на території села, районного та місцевого бюджетів проведено заміну вікон на металопластикові, поточний ремонт та гідрохімічну промивку системи опалення, облаштовано два сучасних внутрішніх туалети, ремонт самого приміщення. Крім того, завершуються роботи по газифікації, що дозволило перевести режим роботи дитсадка із сезонного на постійний.

Першого вересня гостинно відкрила двері загальноосвітня школа І-III ступенів для 223 учнів,19 із яких переступили її поріг вперше. Школа до нового навчального року підготовлена добре. Замінено вхідні двері та 30 вікон на металопластикові, проведено реконструкцію опалювальної системи, що дозволяє економити до 20% витрат на обігрів приміщення.

Проведено ремонт та упорядкування вулиць на суму понад 65000 грн. Враховуючи значну інтенсивність руху великовагового автотранспорту до лісоскладу державного підприємства «Бершадське лісове господарство» у зв’язку із збільшенням перевезення лісо продукції залізницею, мали місце неодноразові колективні та індивідуальні звернення жителів вулиці Миру до різних рівнів влади щодо покращення дорожнього покриття, безпеки руху транспорту і пішоходів, перевезення вантажів. З початку року за кошти держлісгоспу та сільської ради проведено поточний ремонт на суму понад 20000 грн., розширено окрему ділянку дороги, облаштовано водовідвід. Крім того, рішенням виконкому сільської ради замовлено проектно-кошторисну документацію на подальше облаштування вулиці.

Сподіваємося на сприяння і підтримку у вирішенні цього питання з боку вищестоящих органів влади.

На виконання власної передвиборної програми значну увагу приділяю вирішенню проблем членів територіальної громади, наповненню місцевого бюджету.

Так, за вісім місяців поточного року бюджет по доходах виконано на 210%. Надпланові надходження направлено на покращення умов роботи закладів соціальної сфери, ремонт доріг, надання матеріальної допомоги найменш соціально-захищеним верствам населення.

З метою забезпечення потреб мешканців села у регулярному вивезенні від осель твердих побутових відходів, покращення умов приватних підприємців та населення на постійно діючому ярмарку, надання послуг в обробітку земельних ділянок відновлено роботу комунального підприємства «Комунальник», в результаті діяльності якого ліквідовано значну кількість стихійних сміттєзвалищ, упорядковано вулиці та інші об’єкти села. А за підсумками двомісячника благоустрою роботу Красносільської сільської ради визнано однією із кращих в районі.

В постійному полі зору знаходиться розвиток малого підприємництва, яким на підвідомчій території займається більше тридцяти осіб, і приємно, що їх кількість збільшується. Зокрема, в нинішньому році введено в дію об’єкт торгівлі площею 300 м2 та будується інший площею понад 400 м2. Все це додаткові робочі місця та джерела поповнення місцевого бюджету.

Одне із першочергових завдань – відновлення та поліпшення стану вуличного освітлення, що є актуальним для жителів села. Тому територіальна громада бере участь в другій фазі проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за Програмою розвитку ООН і сподівається отримати можливість реалізувати свої ініціативи у сфері «Енергозбереження та енергоощадні технології».

Працювати над вирішенням соціальних питань громади – наш обов’язок, тим більше, що на це спрямована і концепція реформування місцевого самоврядування.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
12 фото   
<b>Колісник Прокіп</b><br />Художник-живописець, педагог, письменник. Явл’яється автором оригінальних художніх творів живопису, рисунку,...
3 фото   
<b>Свята вода очищує і виганяє нечисть</b><br />Його ще називають Йордан та Богоявлення. З ним пов'язують хрещення Ісуса Христа в ріці Йордані. Традиційно в цей день...
2 фото   
<b>ЯЛАНЕЦЬ</b><br />
3 фото   
<b>Птахокомбінат «Бершадський»: в основі успіху – людський фактор</b><br />Про шляхи становлення птахокомбінату «Бершадський» у районній газеті розповідалося не раз. На сьогодні без...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Коштур Степан Іванович (1908) 1908 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Єфрейтор. Загинув 00.12.44.

З історії Бершаді
Перемога Великої Жовтневої соціалістичної революції була радісно зустрінута бершадськими трудівниками. В січні 1918 року тут проголосили Радянську владу. Але незабаром до міста вдерлися німецькі окупанти. Окупація та хазяйнування буржуазно-націоналістичних банд важким тягарем лягли на плечі трудящих. Тільки з цукрового заводу було вивезено 50 тис. пудів цукру. Читати далі »Останні новини

Орієнтир – добробут людей - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення