Fridge magnet wooden gears

Побажали щедрих намолотів

  • Подобається0Не подобається
  • 21 Червня 2012, 09:00

Останні роки в районі вже традиційно першими влаштовують проводи на жнива в устянському господарстві, яке на сьогодні є одним з кращих. У цьому році цей важливий захід об’єднали ще й з проведенням державного технічного огляду – як сільськогосподарської техніки, так і автомобілів, навчанням механізаторів.

Хоч перевіряючих не бракувало – від автоінспекції, державного технічного нагляду, пожежників з району, до спеціалістів управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, складалося враження, що це абсолютно нікого не бентежило. І весь секрет, мабуть, у тому, що відому мудрість – до землі кланяйся низько, той до урожаю будеш близько, тут давно удосконалили. В Усті ще й низько всі кланяються до техніки, з допомогою якої не тільки вирощують хліб, а й збирають збіжжя. Цього вимагають сучасні технології.

А її в господарстві чимало.

Тільки тракторів, починаючи від найсучасніших – «ДжонДір», «Нью-Холенд», до менш потужних, невеликих за габаритами, без яких не обійтися, утримуючи ще й чимале поголів’я худоби – три десятки. Комбайновий парк теж чималий і на всі смаки.

Такому арсеналу, та ще й напередодні жнив, могли б позаздрити багато керівників та спеціалістів.

1640 гектарів, а саме на такій площі належить обмолотити ранні зернові в Усті, навантаження чимале. Але навіть по зовнішньому вигляду чітко вишикуваних в рядах тракторів та комбайнів було видно, що в їх підготовку було вкладено не тільки чималі кошти, а й душу тими, хто цим займається. Після її огляду це підтвердили і представники перевіряючих служб. Зовсім без недоліків, звичайно, не обійшлося, але вони усуваються за короткий проміжок часу і без особливих на те затрат.

Коли тут же, на свіжому повітрі, підбивалися підсумки оглядів, перевіряючими одноголосно було відзначено: в Усті з підготовкою техніки справилися якісно. Присутній на цьому святі-нараді голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур зазначив, що набагато краще вирішувалися б питання жнивного комплексу робіт у районі, якби до жнив подібним чином підготувалися всі господарства.

Олександр Федорович виконав почесну місію, привітавши від районної влади керівника господарства П.Г. Марущака з його днем народження, відзначивши його незаперечний авторитет та організаторські здібності.

Дякуючи за щирі слова вітання на його адресу і за бездоганну роботу механізаторам у пору підготовки до жнив, Павло Григорович ще раз нагадав, що основний екзамен для всіх – жнива, ще попереду і до них потрібно неабияк готуватися.

Ставку в цьому господарстві роблять тепер тільки на професійність і знання їх учасників, тому значну увагу приділяють ще і їх навчанню.

Навіть цього дня зуміли викроїти час, щоб провести його. Адже навантаження на збиральну техніку, проти того, яким воно було колись, зросло в рази, тому без відповідної підготовки справитися з ним неможливо. Взаємодопомога, злагодженість у діях всіх учасників жнивного комплексу теж повинні стати рятівним кругом на випадок складних умов. На це теж наголошувалося виступаючими. Все залежне від керівників вже робиться – налагоджено харчування, є де помитися, але і працюючі повинні розуміти, що з робочим часом у жнива не потрібно рахуватися.

Все було гарно, святково і корисно – навіть фото на згадку.

Павло КУШПЕЛА


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
2 фото   
<b>ЯЛАНЕЦЬ</b><br />
3 фото   
<b>140 років з Дня Народження української поетеси Лесі Українки</b><br />25 лютого 2011 року виповнюється 140 років з дня народження української поетеси Лесі Українки. Леся Українка...
26 фото   
<b>ТЕОФИЛІВКА</b><br />
4 фото   
<b>Красносілка – "солодка" і гаряча точка району…</b><br />22 вересня 2011 року працівники Красносілського цукрового заводу організували мітинг на центральній площі міста...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Голдашівка
Мартинюк Гордій Іванович (1912) 1912 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
Бершадь помітно зростала (з 1904 року вона стала містом), а умови життя трудящих лишалися важкими. Хоч кількість населення досягла вже 12 тис, у місті не було каналізації, водогону, електричного освітлення. 4 церкви, синагога, 6 молитовних будинків. У місті була тільки земська лікарня на десяток ліжок і заводський медичний пункт. Прагнучи змінити таке становище, трудящі боролися за свої права... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Побажали щедрих намолотів - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники