Fridge magnet wooden gears

Джулинка: у руслі конкретних справ

 • Подобається0Не подобається
 • 29 Серпня 2013, 17:45

На знімку (зліва направо): Джулинський сільський голова Петро Швець, голова райдержадміністрації Михайло Бурлака спілкуються з місцевими художником Олексієм Степовим і композитором Василем Малаховецьким у будинку культури.

Насиченою була робоча поїздка минулої середи голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки, голови районної ради Миколи Грабчака і начальника райвідділу міліції Олега Революка до джулинської територіальної громади, в ході якої вони на місці вивчали проблемні питання, ознайомилися з діяльністю місцевих підприємств, організацій та установ, а також провели виїзний прийом громадян.

Насамперед сільський голова Петро Швець розповів про те, чим живе нині джулинська територіальна громада, до складу якої входить і село Берізки-Бершадські, які нагальні питання доводиться вирішувати. Варто зазначити: на території цієї сільради сільгоспвиробництвом займаються ТОВ «Агрофірма «Джулинка», добрий десяток фермерських господарств, чимало одноосібників. Діють тут і переробні та обслуговуючі підприємства – хлібоприймальний пункт, елеватор, два молокоприймальні пункти, МТС, інкубаторна станція, нафтобаза, залізнична станція та інші. У Джулинці сприятливе середовище й для розвитку малого підприємництва – тут, за словами Петра Васильовича, пропонують свої послуги 78 закладів торгівлі та побуту. У громаді створено належні умови й для нормального функціонування закладів освіти, культури, зв’язку, медичного та побутового обслуговування населення. Газифікацію населених пунктів завершено кілька років тому, нині природним газом користуються у Джулинці більше півтори тисячі сімей, у Берізках-Бершадських – 230. Велика увага приділяється й благоустрою сіл.

– Плануємо відремонтувати дороги на вулицях Крупської, Інтернаціональній у Джулинці та Першотравневій у Берізках-Бершадських, встановити огорожу в центрі Берізок-Бершадських і біля Джулинського сільського будинку культури, певну ділянку вистелити тротуарною плиткою, – розповідає сільський голова. – На виконання цих робіт вже виділено 53 тисячі гривень.

У громаді продовжується робота з облаштування вуличного освітлення – у вересні розпочнуться роботи по освітленню ще 8 кілометрів вулиць, відповідний проект вже виготовлено. Найближчим часом у центрі Джулинки і в дошкільно-навчальному закладі «Веселка» встановлять два дитячі майданчики.

Стосовно централізованого водозабезпечення населення у Джулинці проводилося опитування. З’ясувалося: наразі це питання не актуальне, адже в селі, в якому 1860 дворів, 1100 індивідуальних криниць.

Мова йшла і про утримання закладів соціальнокультурної сфери, зокрема про поліпшення умов на ФАПі в Берізках-Бершадських. Із сільського бюджету, продовжував Петро Швець, на амбулаторію загальної практики – сімейної медицини виділено 11 тисяч гривень, в тому числі три тисячі гривень – на придбання медикаментів.

Після проведення прийому громадян, на якому порушувалися питання не лише стосовно надання матеріальної допомоги на лікування, оформлення документів на землю, будівництва, а й забезпечення своєчасного проведення платежів через казначейство, ефективного використання земель, представники з району побували в закладах і підприємствах, де безпосередньо вивчали ситуацію на місцях.

У сільському будинку культури відремонтовано фойє, обрядовий зал, у зимовий період опалюються всі приміщення, окрім глядацької зали. За словами директора закладу Олега Мазура, тут діють народний фольклорноетнографічний ансамбль «Надбужанка», три хореографічні студії, вокально-інструментальний ансамбль, троїсті музики. Широкий спектр послуг надає бібліотека, фонд якої нараховує, як стверджує завідуюча Неля Шкурат, понад 20 тисяч книг, тут отримують майже 30 періодичних видань. Є в бібліотеці й комп’ютер, до Нового року буде й Інтернет. До речі, найближчим часом учасники колективу «Надбужанка» будуть забезпечені новими костюмами, на пошив яких вже перераховано 19700 гривень.
Гарне враження справив і ДНЗ «Веселка». За словами завідуючої Ніни Кучерявої, тут в шести групах виховуються 150 дітей. В усіх спальних кімнатах замінено вікна на металопластикові, облаштовано ігрові майданчики.

У школі, де навчаються три з половиною сотні учнів, ще кілька років тому облаштували внутрішні вбиральні, цього року відремонтували два спортзали, замінили умивальники. У плані – заміна вікон, на що буде спрямовано 60 тис. грн. Представники з району побували в класних кімнатах, бібліотеці, кабінеті технологій (трудового навчання), де оглянули експозицію виробів сільських народних умільців, у спортзалах, а також у котельній, і висловили ряд пропозицій.

Керівники району ознайомилися й з діяльністю Джулинського хлібоприймального пункту, елеватора. Ці підприємства розвиваються й мають перспективу.

Підбиваючи підсумки, голова РДА Михайло Бурлака відзначив плідну співпрацю сільської ради з керівниками підприємств, організацій і установ, цілеспрямовану роботу місцевої влади по вирішенню питань розвитку громади, поліпшення добробуту громадян.

Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
17 фото   
<b>ЛІСНИЧЕ</b><br />&#160;
2 фото   
<b>Герой України народився у Серебрії, навчався у Серединці</b><br />За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини,...
3 фото   
<b>Тиждень права у Баланівській школі</b><br />Відкриття тижня права у школі розпочалося загальношкільною лінійкою, на якій учні ознайомилися із поставленими...
3 фото   
<b>«Проліски надії-2012»</b><br />Нещодавно в районному будинку культури в рамках обласного фестивалю «Проліски надії-2012» відбувся мистецький звіт...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бирлівка
Скапоущенко Оверко Пантелеймонович (1909) 1909 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Помер від ран 06.03.45. Похов. м. Мадлау, Німеччина.

З історії Бершаді
Возз'єднання Правобережної України з Росією було прогресивним явищем в житті українського народу. Це помітно позначилось і на розвитку Бершаді, яка стала центром одноіменного округу Брацлавського намісництва. В 1797 році за новим поділом Бершадь — повітове місто Подільської губернії, а з 1804 року — містечко Ольгопільського повіту. Вже на початку XIX ст, існували бершадські суконна... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Джулинка: у руслі конкретних справ - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення