Fridge magnet wooden gears

Де тонко, там ще і рветься...

  • Подобається0Не подобається
  • 15 Вересня 2014, 09:00

До редакції районної газети звернувся дев’яносторічний житель села Поташні М.А. Фостус зі скаргою про те, що у їхнє село вже три місяці не заїжджають автобуси. «Як мені, і таким, як я, далі жити?», – запитує Микола Артемович.

Ситуацію ускладнює ще і те, що ветеран мешкає сам. Зважаючи на це, як і на те, що нарікання на організацію пасажироперевезень доводилося вислуховувати і в інших селах району, кореспондент газети попросив хоч якимсь чином прояснити ситуацію директора Бершадського АТП-10527 Вадима Володимировича Стадника. Ось що він розповів.

«Ветерана, як і жителів ще декількох сіл, у які, на жаль, теж не заїжджають автобуси, можна зрозуміти. Не заїжджають вони, насамперед, тому, що тепер аж занадто привільно почуваються нелегальні автоперевізники, бурхливій діяльності яких ми аж ніяк не можемо нічим зарадити. Вони перевозять пасажирів за гроші, а ми змушені працювати після них собі на збиток. Коли за проїзд у те чи інше село автобусом нашого підприємства платять 2-3, чи навіть 5 пасажирів, затрати на цей рейс ніяк не окупляться.

Щодо боротьби з нелегальними автоперевізниками, то боротися з ними, насамперед, повинні працівники ДАІ, транспортної інспекції. На жаль, ефективності від їхньої діяльності у цьому напрямку ми поки що не відчуваємо.

Нелегальні пасажироперевізники заважають працювати практично на всіх маршрутах.

А ще ж потрібно мати на увазі, що проблема перевезення пасажирів-пільговиків не єдина серед тих, які нам доводиться вирішувати. Чого тільки варте підвищення останнім часом цін на пальне!

А от підвищити пропорційно плату за проїзд в автобусах ми не можемо. Бо зважаючи на нинішнє безгрошів’я у населення, можемо втратити ще і той пасажиропотік, який є.

А ще ж через незадовільний стан доріг витрати на пальне, запасні частини неабияк зростають. Коштують оті деталі теж недешево. За рахунок чого відшкодовувати на все витрати?

Як нам, так і пасажирам хотілося б також, щоб оновлювався рухомий склад автопідприємства. На ділі ж виходить, як у перефразованому прислів’ї: там, де тонко, ще і рветься. Двох наших водіїв – Сергія Печерогу і Василя Десяка – змушені були командирувати разом з автобусами на Схід України для участі в антитерористичній операції.

На щастя, після декількох місяців перебування там, водії повернулись додому, а от машини були знищені.

Але, працюючи навіть в таких умовах, проблему Миколи Артемовича розуміємо і обов’язково визначатимемось, щоб все-таки обслуговувати в усіх селах району і такі верстви населення. Можливо, для початку автобус заїжджатиме у них хоча б раз на тиждень. Все ж можна було б вибратися у райцентр у невідкладних справах. Коли саме це буде, населення поінформуємо додатково».

Наскільки швидко може вирішуватися ця проблема?

Ймовірно залежатиме це і від того, наскільки швидко стабілізується ситуація у державі. Жителі сіл повинні це розуміти теж.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
2 фото   
<b>В Яланці відкрито оновлені заклади</b><br />Одним із позитивних моментів реформи системи охорони здоров’я у районі є те, що медичні заклади отримали...
21 фото   
<b>Ожеледь. Зима прийшла з сюрпризом</b><br />
2 фото   
<b>Свято в Усті</b><br />
3 фото   
<b>Графік</b><br />проведення особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Гега Євтихій Саливонович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 року. Рядовий. Загинув 18.07.44.

З історії Бершаді
У важких умовах воєнного часу, відчуваючи гостру нестачу ремонтно-будівельних матеріалів і робочих рук, трудящі відбудовували підприємства. Під час масових суботників та недільників робітники й службовці розбирали завали каменю та цегли, в позаробочий час монтували устаткування, яке надходило все в більшій кількості від підприємств братніх республік. У короткий строк налагодили випуск продукції... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Де тонко, там ще і рветься... - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники