Fridge magnet wooden gears

Напруга на полях району

  • Подобається0Не подобається
  • 15 Липня 2016, 09:00

Позаду перший тиждень ведення жнивного комплексу робіт. Їх ритм поки що збив, та і то на нетривалий проміжок часу, хіба що дощ. За цей період завершено обмолот озимого ячменю на площі більше двох тисяч гектарів. За попередніми даними, середня його урожайність перевищує 45 центнерів з гектара.

Озимий ріпак обмолочено на 30 відсотках площ, при середній його урожайності близько 25 центнерів із гектара.

Ярий ячмінь на полях району теж обмолочено вже на 30 відсотках площ, при середній урожайності близько 30 цент - нерів із гектара.

Горох, який вирощувався на незначній площі, на день виходу цього номера газети теж мав бути обмолоченим, при середній урожайності 35-40 центнерів із гектара.

На 15 відсотках площ обмолочено озиму пшеницю, урожайність якої, теж за попередніми даними, не менше 45-50 центнерів із гектара.

За даними оперативного штабу з проведення жнивного комплексу робіт, найкраще вони організовані у ПрАТ «Зернопродукт МХП», Маньківці, Усті, Сумівці, Флорино, Поташні, Чернятці, Шляховій, ФГ «Новосулківське».

Особливу увагу варто зосередити у ці дні на збереженні урожаю. Категорично забороняється спалювання стерні і пожнивних решток. У зв’язку з тим, що із зростанням темпів робіт наростає ймовірність виникнення нещасних випадків на виробництві, не меншу увагу треба приділяти дотриманню вимог охорони праці.

Потужностей для переробки зерна на токах вистачає, тому воно своєчасно повинно потрапити у засіки.

Триває також заготівля кормів на зимовий період. Сіна вже заготовлено більше 900 тонн, сінажу – близько 11 тисяч тонн, що становить, відповідно, 30-40 і 141 відсоток від їх потреби.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
6 фото   
<b>СТАВКИ</b><br />Виникло, ймовірно ще в Х/ІІ столітті. Назва походить від великої кількості підгрунтових вод, які весною стають ставками.
2 фото   
<b>До Дня працівників торгівлі: «Покупці нам довіряють...»</b><br />Дефіциту в торговельних закладах у Бершаді, звичайно, немає. За останні роки побудувалося і відкрилося чимало...
6 фото   
<b>Оновлено медичні заклади</b><br />Минулого тижня одразу у трьох селах району відбулися пам’ятні події, пов’язані із введенням у дію оновлених медичних...
2 фото   
<b>Олексієві Степовому дали 10 років за карикатуру на Сталіна</b><br />&rdquo;Ви якою мовою говорітє? &mdash; 81-річний Олексій Степовий стоїть на східцях Будинку культури в селі Джулинка...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Дмитрик Максим Йосипович (1895) 1895 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.12.41.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Напруга на полях району - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники