Fridge magnet wooden gears

За пожертву хай Бог сторицею воздасть

  • Подобається0Не подобається
  • 10 Листопада 2017, 09:00

Нещодавно ми, прихожани Свято-Покровського храму с. Лісничого, планували відзначати 200-річчя святині. Та сталася біда: прогнулася стеля, похилилися куполи, стіни вкрилися тріщинами. За висновками спеціалістів, у будь-який момент стеля разом із куполами могла рухнути на голови прихожан.

Наші душі та серця завмирали у тривозі від безвиході: село – невелике, прихід – мізерний, а майстри виставили рахунок за ремонт храму більше мільйона гривень.

На благаючий поклик про допомогу першим відгукнувся наш орендатор Василь Гондарук. Прискіпливо оглянувши храм, він одразу ж сказав, що його 200 тисяч у нас уже є.

Дякуємо Богу, що маємо такого спонсора: ділового, уважного, співчутливого та охочого допомогти!

Наділений організаторськими здібностями та пробивними можливостями, Василь Якович допомагав нам діставати необхідні будматеріали, техніку. При всій своїй господарській зайнятості він і сьогодні знаходить час прийти та поцікавитися ремонтом храму, що ще потрібно.

Чималу суму (80 тисяч гривень), яка стала нам великою підтримкою, пожертвував народний депутат України Микола Кучер. Матеріал для покриття куполів у сумі 50 тисяч оплатив Євген Бондарчук. Без найменших вагань, майже повністю забезпечив ремонт якісним цементом (12 тонн) Сергій Матвієнко. Будівельною технікою та коштами у сумі 10 тисяч допоміг приватний підприємець Борис Охрименко.

Наша церковна громада звернулася з проханням до всіх орендаторів лісниченських земельних угідь пожертвувати на храм по 200 гривень з кожного орендованого гектара. Одним із перших відгукнувся Анатолій Безпалько.

Не залишилися осторонь і орендарі Руденькі. По 100 гривень за орендований гектар землі пожертвували Микола Кузьмишин і Сергій Савченко.

Щиро дякуємо усім, хто не залишився осторонь нашої проблеми. А також звичайним людям-трудівникам нашої громади та сіл Війтівки, П’ятківки, Поташні, які жертвували скільки могли. Нехай вам Бог сторицею воздасть!

Зібраних коштів вистачило, щоб розпочати ремонт храму.

Але для завершення робіт потрібно ще 400 тисяч гривень, не включаючи внутрішніх робіт.

Звертаємося до всіх небайдужих та уклінно просимо долучитися до богоугодної справи – допомоги у ремонті Свято-Покровського храму с. Лісничого!

Отець Віктор, настоятель СвятоПокровського храму, та церковна громада с. Лісничого.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
6 фото   
<b>СТАВКИ</b><br />Виникло, ймовірно ще в Х/ІІ столітті. Назва походить від великої кількості підгрунтових вод, які весною стають ставками.
2 фото   
<b>До Дня працівників торгівлі: «Покупці нам довіряють...»</b><br />Дефіциту в торговельних закладах у Бершаді, звичайно, немає. За останні роки побудувалося і відкрилося чимало...
6 фото   
<b>Оновлено медичні заклади</b><br />Минулого тижня одразу у трьох селах району відбулися пам’ятні події, пов’язані із введенням у дію оновлених медичних...
2 фото   
<b>Олексієві Степовому дали 10 років за карикатуру на Сталіна</b><br />&rdquo;Ви якою мовою говорітє? &mdash; 81-річний Олексій Степовий стоїть на східцях Будинку культури в селі Джулинка...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Дмитрик Максим Йосипович (1895) 1895 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.12.41.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

За пожертву хай Бог сторицею воздасть - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники