Fridge magnet wooden gears

Пам'яті колеги Таїси Свистун

  • Подобається0Не подобається
  • 10 Жовтня 2015, 09:00

4 жовтня докотилася до земного обрію життєва дорога Свистун Таїси Федорівни. Так збіглося, що саме в День учителя залишила шкільну родину Учителька і пішла у Вічні кращі світи. Свідомість не хоче змиритися з тим, що наша дорога колега більше ніколи не прийде у клас на урок, не привітається з нами, ми не побачимо її усміхненої, життєрадісної, енергійної.

Усе професійне життя Таїси Федорівни пов’язане зі школою. В роботі вона була прикладом і взірцем для всіх, наполеглива, вимоглива до себе і до інших, надзвичайно працьовита. Ми любили її, любили учні, пам’ятатимемо уроки, житейську жіночу мудрість. Бог відміряв їй дуже мало життєвого шляху. Він почався 18 жовтня 1969 року.

Школа, Балтське педучилище, Одеський університет і знову школа, де до всіх вона була уважною, співчутливою, так потрібною і учителям, і учням.

Не менш яскрава сторінка біографії Таїси Федорівни – зразкова сім’я: люблячий чоловік, розумниці-донечки.

Хвороба невблаганна, крик печалі невимовний…

 У шкільному вестибюлі горить свіча пам’яті, але не догорить вона в душах колег та всіх, хто знав цю гарну Людину.

Колектив П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>В Яланці відкрито оновлені заклади</b><br />Одним із позитивних моментів реформи системи охорони здоров’я у районі є те, що медичні заклади отримали...
21 фото   
<b>Ожеледь. Зима прийшла з сюрпризом</b><br />
2 фото   
<b>Свято в Усті</b><br />
3 фото   
<b>Графік</b><br />проведення особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Німчук Михайло Григорович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1945 р. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Возз'єднання Правобережної України з Росією було прогресивним явищем в житті українського народу. Це помітно позначилось і на розвитку Бершаді, яка стала центром одноіменного округу Брацлавського намісництва. В 1797 році за новим поділом Бершадь — повітове місто Подільської губернії, а з 1804 року — містечко Ольгопільського повіту. Вже на початку XIX ст, існували бершадські суконна... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Пам'яті колеги Таїси Свистун - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники