Fridge magnet wooden gears

Чому ми підтримуємо Арсенія Яценюка?

  • Подобається0Не подобається
  • 13 Січня 2010 р

Прихильники кандидата в Президенти України Арсенія Яценюка звертаються до виборців Бершадського району з закликом зробити свідомий вибір при голосуванні 17 січня 2010 р. Вибори в Україні давно перетворились на ток-шоу на кшталт колись улюбленого «Нумо, хлопці!». Чи не тому з року в рік, спершу спостерігаючи за яскравими виступами політиків і тільки потім – вслухаючись в їх туманні обіцянки, обираємо, як виявляється пізніше, не тих. Зараз в масову свідомість насаджується думка, що результат виборів вже визначений. Відомі два переможці, і тому голосувати за когось іншого немає сенсу. Але ж вибори президента в першому турі – це не змагання на іподромі, де той, хто відгадає переможців, отримає приз. Тому в першому турі ми повинні голосувати за того кандидата, який відповідає нашим переконанням.

Чому ми підтримуємо Арсенія Яценюка?
Суспільство втомилось від постійних конфліктів між керманичами країни, тому вважаємо, що йому потрібен лідер, не причетний до політичних конфліктів і необтяжений невиконаними обіцянками.
Арсеній Яценюк є саме таким політиком!
Ми повинні обрати президента, який об’єднає народ України на загальнодержавних цінностях і буде позитивно сприйнятий всією українською спільнотою. Кожний із діючих керівників країни та опозиції є «своїм» в певній частині суспільства і категорично неприйнятний в іншій.
Арсеній Яценюк, як лідер країни, сприймається в усіх верствах суспільства!
В усьому цивілізованому світі про кандидата на вищий державний пост судять насамперед із його програми.
Громадськість має знати, особливо в період економічної кризи, – які шляхи розвитку країни бачать потенційні керівники держави. Одним з перших свою програму представив лідер «ФРОНТУ ЗМІН» Арсеній Яценюк.
Його мета – перетворення України на сильну державу з розвиненою індустрією і сільським господарством, яка діє в інтересах суспільства, а не олігархічних кланів. Визначені чотири головні напрямки, це: 1) Сучасна промислова революція (побудова нових заводів, енергетичних комплексів, доріг, портів тощо); 2) Сільське господарство, організоване промисловим способом; 3) Здорова й освічена нація; 4) Боєздатна армія і розвинений військово-промисловий комплекс. Ці напрямки знає і обговорює сьогодні вся країна, на відміну від програм інших лідерів, які йдуть шляхом багатотисячних шоу і гучних обіцянок замість того, щоб чітко пояснити свої пропозиції для виведення України з економічної кризи.
Арсеній Яценюк – прихильник державницького прагматизму. Для забезпечення розвитку економіки повинні використовуватися як ринкові, так і регулятивні методи, а також безпосередня участь держави в плануванні економіки. В тих галузях, де приватний капітал не здатний провести їхню модернізацію, держава повинна взяти це на себе. В суспільстві гостро стоїть питання про необхідність встановлення мінімальних закупівельних цін на основні види сільгосппродукції (молоко, зерно, цукровий буряк, насіння соняшника).
Здирницька політика закупівельників призводить до згортання їх виробництва.
Молодого політика (цьогоріч Арсенію Яценюку виповнилось 35 років) незалежні експерти дедалі частіше порівнюють із Франкліном Делано Рузвельтом, що зумів звільнити Сполучені Штати з лабет великої депресії. Нагадаємо, швидкі й рішучі дії команди президента Америки відбувалися одразу в трьох напрямках: відхід від ідеології саморегульованого ринку та перехід до планування економіки, забезпечення соціальних гарантій та створення робочих місць, а також політика добросусідства в міжнародній сфері.
Пропозиції Арсенія Яценюка, який зумів на посту голови Нацбанку утримати на плаву банківську систему грозової осені 2004-го року, відрізняються такою ж чіткістю й умінням розставляти пріоритети в усіх сферах внутрішньої й зовнішньої політики. А. Яценюк є амбітним політи - ком. На його думку, за десять років ми повинні створити нову господарську основу нашої країни. Для цього необхідно концентрувати ресурси для ефективного досягнення конкретних результатів за максимально короткий термін. Знищення корупції, яка, упевнений А. Яценюк, корениться в нинішній політичній системі (з чого випливає необхідність виборів до органів представницької влади за відкритими списками та скасування недоторканності), зниження податкового навантаження на підприємців і роботодавців, розподіл державою доходів від надприбуткових галузей і стратегічних підприємств – ось найважливіші кроки української держави, які забезпечать процвітання та розвиток України, а кожному громадянину – право бути Людиною. Новий курс Арсенія Яценюка спрямований на те, щоб кожний українець мав змогу бути частиною великої країни і знайшов своє місце в процесах історичної модернізації.
Арсеній Яценюк здатний побудувати державу, яка стане інститутом влади народу!
У зовнішній політиці майбутній глава держави бачить своє завдання в тому, щоб Україна змогла взяти на себе ініціативу і відповідальність за нову інтеграцію з країнами Східної Європи, в яких ті ж самі проблеми, як і в нас. Їм, на думку Яценюка, ми можемо запропонувати спільні проекти в сфері енергетики та енергетичної безпеки, транспорту і зв’язку, виробництва продовольства і участі на світових продовольчих ринках, а також спільний розвиток науки, індустрії високих технологій, авіаційної та космічної галузей, а також загальну політику в галузі модернізації військової промисловості й участі на світових ринках озброєнь.
Головне – навчитися «не тільки приєднуватися, а й приєднувати», тобто стати ініціатором нових взаємовигідних проектів. І – як члену єдиної європейської сім’ї – розвивати партнерські відносини з країнами сучасного світу. Більшість із нас, напевно, чули й про проект єдиної Великої Європи, в якій не буде протистояння Сходу і Заходу, що вкоренилося в Європі після другої світової війни. На жаль, розкол все ще існує і проходить нашою країною, де частина людей орієнтуються на Захід, а частина – на Схід. Тільки усунувши проблему розколу Європи, ми можемо вирішити проблему розколу України, упевнений А. Яценюк.
Розум, ерудиція, логіка, впевненість і рішучість Арсенія Яценюка страшенно дратують тих, кому непотрібні ніякі зміни! Вони, використовуючи різноманітні передвиборчі технології, намагаються зробити з нас покірних виконавців їх політичної волі. Та хай знають: ми – розумні, талановиті, працьовиті, незалежні громадяни України. Подивіться навкруги! Як ми будуємось, доглядаємо за садами і городами, в кінці-кінців, які столи ми накриваємо! Ми можемо багато! Ми здатні самостійно зробити свій вибір за того кандидата в президенти України, який забезпечить процвітання і розвиток України!
Адже «обирати» – це не тільки право, гарантоване Конституцією, а й громадянський обов’язок перед Україною, перед самим собою та майбутніми поколіннями.


Дивіться також в розділі  Вибори Президента 2010
» 03.03.2010 Віктор Янукович 25 лютого склав присягу на вірність українському народу і офіційно вступив на посаду Президента України. Присягу було складено на урочистому засіданні у Верховній Раді, присвяченому процедурі інавгурації. Згідно з процедурою...
» 17.02.2010 Центральна виборча комісія офіційно оголосила лідера Партії регіонів Віктора ЯНУКОВИЧА Президентом України. Як передає кореспондент УНІАН, на засіданні комісія за результатами опрацювання 100% протоколів окружних виборчих комісій встановила...
» 10.02.2010 Оперативна інформація про результати виборів Президента України 7 лютого 2010 року у Бершадському районі
» 10.02.2010 Три тижні тому на виборах Президента України ніхто з 18 кандидатів на найвищу посаду в державі не отримав більше 50% голосів виборців. До другого туру президентських перегонів потрапили лідер опозиції В.Ф. Янукович та чинний Прем’єр-міністр...
» 29.01.2010 Україні – демократичне майбутнє
» 22.01.2010 Звернення демократичних сил до жителів Бершадщини
» 20.01.2010 Результати виборів Президента України 17 січня 2010 року у Бершадському районі
» 20.01.2010 У нормальному режимі
» 15.01.2010 Якою буде Україна за президентства Литвина?
» 13.01.2010 Володимир ЛИТВИН: ПОГЛЯД ЗІ СТОРОНИ
Всі статті розділу Вибори Президента 2010 »
Цікаві фото
73 фото   
<b>Всі учасники</b><br />
9 фото   
<b>Весняна толока</b><br />В рамках двомісячника благоустрою та обласної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», працівниками райдержадміністрації,...
2 фото   
<b>Технології і професіоналізм - запорука успіху</b><br />Звісно, що найкраще ведуться весняно-польові роботи там, де до них готувалися не тільки по завершенню зими, а й...
10 фото   
<b>Сергій Іванченко - фіналіст конкурсу "Крок до зірок"</b><br />ІІ тур Всеукраїнського дитячого телевізійного вокально - хореографічного конкурсу "Крок до зірок" глядачі мали змогу...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Ставки
Одесюк Іван Єфремович (1925) 1925 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Помер від ран 04.05.45. Похов. м. Обер-Глютау, Німеччина.

З історії Бершаді
За роки соціалістичного будівництва Бершадь стала промислово-аграрним центром півдня області. Але її мирне життя було перервано війною. Вже 29 липня 1941 року Бершадь окупували німецько-румунські війська. Фашисти утворили тут гетто для єврейського населення. Від катувань, голоду, епідемій у Бершаді загинуло багато радянських людей, розстріляно 327, вигнано в рабство 1203 чоловіка. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Чому ми підтримуємо Арсенія Яценюка? - Вибори Президента України 2010 - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники