З 8 БЕРЕЗНЯМ

 • Подобається5Не подобається
 • 7 Березня 2006, 17:36

® ® ®
Гаряче і сердечно вітаємо зі славним весняним святом 8 Березня чарівну половину і ветеранок виробництва ДП "Бершадський спиртовий завод"!
Ми, чоловіки підприємства, пишаємося вами, вашою красою, ніжністю, мудрістю, добротою. Усі ми у великому боргу перед вами, і все робитимемо, аби вас минали негаразди, не в'янула ваша краса. Хай весняні промені несуть вам радість, тепло, благополуччя, будьте коханими і жаданими.
® ® ®
Прекрасних трудівниць, жінок-пенсіонерок ЗАТ "Бершадський пивокомбінат" щиро вітають адміністрація, профком комбінату з Міжнародним жіночим днем.
Хай зозуля накує вам багато років щастя, хай прилине до оселі радість, щоб увесь вік ви прожили в достатку!
Хай у жіночім ніжнім серці весна розквітає,
Нехай ваші діти й онуки в добрі зростають!
Хай збуваються надії і цвітуть троянди!
Щастя хай в очах зоріє сьогодні і завжди!
® ® ®
Дирекція СТОВ "Лан" і Маньківська сільська рада сердечно вітають чарівних трудівниць, ветеранів-праці, усіх жительок Маньківки, Крушинівки та Шумилово з Міжнародним жіночим святом.
У ці сонячні для вас дні, дорогі наші берегині, – і перші букети весняних квітів, і найпрекрасніші слова вдячності і любові.
Голубих вам пролісків і мирного неба,
І всього найкращого, чого вам лиш треба!
Хай любистком стеляться всі ваші дороги,
Хай минають серце печаль і тривоги!
® ® ®
Дорогі трудівниці, ветерани, жінки-пайовики, чарівні господині сіл Усті та Лугової!
Хай у цей радісний день 8 Березня до вас завітає добро і радість, хай на столі червоно квітнуть троянди, хай множиться достаток, здоровими і щасливими виростають діти та онуки!
Дай Боже, усім вам і долі, і ніжності, й ласки,
І успіхів в праці, і синьоокого щастя!
Хай Ангел-хранитель від біди вас оберігає,
Хай тільки радість серця ваші знають!
Дирекція, профком ТОВ "Устянське".
® ® ®
Найтепліші, найщиріші вітання зі святом 8 Березня дорогим і милим трудівницям, ветеранам полів і ферм, всім жінкам Осіївки, М. Киріївки, хуторів Партизанський і Осіївський шлють правління, профком ТОВ "Осіївське".
Хай на вас чекають тільки радісні турботи, хай у кожному серці живуть Віра, Надія, Любов.
Хай всміхаються завжди червоні тюльпани,
І життя іще кращим, щасливішим стане!
Хай краса не в'яне і здійсняться мрії,
І душа, і серце нехай молодіють.
® ® ®
Дирекція СТОВ "Світанок" с. Шляхової сердечно вітає дорогих і милих жінок Шляхової і Завітного з чудовим святом – 8 Березня.
Хай буде святом кожен день вашого життя, серця переповнює любов, а очі світяться теплом весняного сонця.
Якщо вже радості – то повну хату,
Якщо достатку – то повен ріг.
Хай щасливими будуть жінки наші,
Хай мрії позбуваються усі.
® ® ®
Прекрасних трудівниць, всіх жінок с. Серединки сердечно вітаємо з найкращим днем весни – 8 Березня!
Хай нашим рідним, дорогим, коханим, сміється доля щедра, золота. Повік наснага й врода не зів’яне, дарують радість діти і літа. Будьте завжди усміхнені, здорові, окрилені, душею молоді. Щастя, добра вам, посмішок, любові у кожне серце і у кожен дім.
Дирекція, профком ТОВ «Прогрес»
і Серединська сільська рада.
® ® ®
Добрі, лагідні, невтомні у праці жінки Джулинки і Берізок-Бершадських!
Сердечно вітаю вас зі святом, яке символізує весну і красу. Прийміть слова щирої вдячності за вашу працю, турботу і старання, за вашу любов.
Нехай доля повсякчас буде до вас доброю. Нехай усюди вас супроводжують радість, удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей. Зі святом!
Петро ШВЕЦЬ,
Джулинський сільський голова.
® ® ®
Чарівні і милі жінки Баланівки!
В цей весняний день прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня. Бажаю вам щасливого та красивого життя, адже таких гарних, славних жінок, як в Україні, немає ніде більше в світі. Тому любові вам, як весняна повінь, щастя по вінця, достатку в сім'ях, благополуччя, спокою в родинах.
Анатолій БАЛАН,
Баланівський сільський голова.
® ® ®
З міжнародним святом весни, молодості, жіночої ніжності щиро поздоровляю трудівниць, ветеранів праці і зовсім юних жительок Бирлівки!
У цей сонячний день, коли до вашого дому линуть добрі побажання від рідних і друзів, коханих і люблячих вас людей, дозвольте долучити мої щирі привітання та побажання віри, любові, світлих сподівань. Залишайтеся завжди чарівними, веселими і радісними, в усьому будьте надійною опорою своїй сім'ї.
Іван ВОЛКОВ,
Бирлівський сільський голова.
Районна і міська ради ветеранів, спілка інвалідів війни щиро вітають з Міжнародним днем 8 Березня всіх жінок, ветеранів війни, праці, учасників партизанського руху та підпілля, вдів загиблих та померлих інвалідів війни.
Бажаємо вам, шановні жінки, міцного здоров'я, довголіття, шани та поваги від рідних, близьких та знайомих.
® ® ®
Зі святом весни і квітів, з Міжнародним жіночим днем будьте здорові усі шановні і чарівні жінки, які очолюють селянсько-фермерські господарства району і працюють у них!
Хай щодня яскраве сонце заглядає в кожну вашу оселю, хай повняться вони щирим і радісним дитячим щебетом, хай буде над ними безхмарне мирне небо!
Добра вам, достатку і благополуччя, любові і поваги, взаєморозуміння від представників сильної половини роду людського!
Антон АНДРЕЙЦОВ,
голова асоціації фермерів і приватних землевласників району, кандидат с/г наук.
® ® ®
Відділ освіти Бершадської РДА, рада голів профкомів працівників освіти вітають жінок-працівників освіти району з Міжнародним жіночим днем – 8 Березня.
Бажаємо вам щастя, плодів барвистих літа!
На ваших ніжних плечах тримається освіта.
Тож будьте нам здорові, в достатку і любові.
Розумне, добре, вічне даруйте дітям в школі.
Удачі та натхнення вам на роботі, вдома!
® ® ®
Чарівні, милі жінки Бершадщини!
Прийміть сердечні вітання з нагоди весняного свята – 8 Березня!
Ви – краса і гордість, підтримка і натхнення, любов і мудрість. Усі найкращі слова і почуття даруємо саме вам. Бажаю дорогим жінкам бути найпрекраснішими у світі, а чоловікам зробити все, аби жінки відчували святковий настрій. Зичу здоров'я, кохання, щастя, добробуту і радості у ваших оселях! Нехай тільки добрі вчинки і слова зігрівають ваші серця. Нехай у ваших домівках завжди буде щастя, достаток.
Леонід КОГУТ,
голова РО Партії промисловців
і підприємців України.
® ® ®
Дорогі жінки!
Прийміть найкращі вітання від імені районної організації Народно-демократичної партії з нагоди 8 Березня!
Це перше весняне свято уособлює в собі такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса, Добро! Велику вдячність і глибоку повагу заслужили ви за невтомне піклування про сім'ю і дітей, за вашу вірність і доброту, милосердя і мудрість. Неоціненним є і буде ваш внесок у створення матеріальних благ і примноження інтелектуального та духовного багатства нашого суспільства, в побудову заможної демократичної України.
Бажаємо вам щастя, сімейного благополуччя, нев'янучої краси і молодості, сонця, миру і злагоди в кожному домі.
Олександр ЛОБОДА,
голова Бершадської РО НДП.
® ® ®
З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов'язане з жінкою.
Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.
Велике спасибі вам, милі жінки, за материнську ласку і мудрість, ніжність і добре слово. Сердечно бажаємо вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри, нев'янучої молодості, радості та краси. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте!
Бершадська РО Партії регіонів.
® ® ®
Районний виборчий блок політичних партій "Народний блок Литвина" щиро вітає жінок Бершадщини з Міжнародним жіночим днем!
Як пишно квітка лотоса цвіте,
Яка жагуча врода у тюльпана,
Яке в ромашки серце золоте,
Яка троянда горда і духмяна!
Отак жінки: ця – ласка й доброта,
А та ясна і гожа, мов зірниця.
І кличе погляд, і зовут вуста,
І кожна вабить, наче таємниця...
Хай весняним сонячним теплом повниться ваша душа, а серце наливається добротою і шаною від людей!
® ® ®
Дорогі наші милі, красиві і ніжні жінки, матері, дівчата!
Районний комітет Соціал-демократичної парті України (об'єднаної) вітає усіх вас з прекрасним днем весни 8-го Березня.
Бажаємо здійснення ваших мрій та бажань. Щоб ваші серця завжди були наповнені тим теплом, яке несе бурхлива і квітуча весна у кожну оселю після суворої зими. Щастя, здоров'я та щирої любові!
Микола ЛИСИЙ,
секретар РО СДПУ(о).
® ® ®
Виконком Велико-Киріївської сільської ради сердечно вітає з 8 Березня любих і прекрасних жінок села.
Нехай всі весняні квіти будуть біля ваших ніг, оселі ваші повняться достатком і панують в них щастя і добро.
Хай цвіт троянд устелює стежину,
Хай квітне в радості життя,
І будьте всі кохані і любимі,
Як квіти, небо,сонце і вода.
® ® ®
ПСП "Добробут" с. Яланця шле найщиріші вітання та побажання з нагоди 8 Березня жіночому колективу підприємства та всім жителькам села.
Прийміть в цей день побажання добра і доброти, сонячних днів та веселих свят, здоров'я і здійснення мрій. Троянд бажаєм рожевих і червоних, нехай видзвонюють достатку дзвони, нехай у дітях буде радість світла, щоб весна на серці ніжно квітла!
® ® ®
Дорогі, прекрасні, чарівні жінки Михайлівки!
Прийміть найкращі вітання та побажання з нагоди Міжнародного жіночого дня.
Нехай доля квітне рясно в трудівниць наших прекрасних, щоб були у кожній хаті всі здорові і багаті. Хай весна квітує мила, вас підносячи на крилах. Добрі, милі, золоті, щастя зичим вам в житті!
Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
10 фото   
<b>Вінниччина очима редактора: Бершадщина</b><br />Відразу зазначу, що описувати побачене під час кожного туру &ndash; а це відвідини конкретного району, хоч і складно,...
2 фото   
<b>Бути в єдності з Богом</b><br />Минуло 140 років, як у ЗА ДОБРО селі Тирлівці було збудовано дерев’яний храм і освячено в честь архангела...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Хмільниччина - тур другий.</b><br />Хоч надворі веселилася зима, а дорога скоріш за все нагадувала льодову ковзанку, до Хмільника добралися вчасно,...
4 фото   
<b>Бершадці обирали Президента</b><br />Три тижні тому на виборах Президента України ніхто з 18 кандидатів на найвищу посаду в державі не отримав більше 50%...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Уманський Никифор Федорович (1918) 1918 р., українець. Мобілізований в 1939 р. Рядовий. Загинув 1941 р.

З історії Бершаді
Незважаючи на труднощі першої мирної сівби, колгоспники докладали всіх зусиль, щоб виростити добрий урожай, потрібний фронту. Поля доводилося обробляти переважно лопатами, сіяти вручну, використовувати як тяглову силу корів. Але і за таких умов ланкова колгоспу ім. Воропшлова З. С. Дабіжа збирала високі врожаї кукурудзи — майже 50 цнт., цукрових буряків — до 300 цнт. з га. Партійна... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

З 8 БЕРЕЗНЯМ - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення