Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 23 Жовтня 2011 р

Профком ТОВ «Агрофірма «Джулинка», трудовий колектив, спеціалісти щиро вітають з днем народження генерального директора товариства Миколу Федоровича ХЛИВНЮКА (23.10) Зичимо Вам, шановний Миколо Федоровичу, щоб здоров’я Ваше множилося, щастя було великим, а життєві дорогі – радісними. Хай завжди залишається з Вами непохитний авторитет принципової, наполегливої, відданої справі і чуйної людини. Бажаємо Вам терпіння та наснаги у непростій роботі з людьми, взаєморозуміння та добрих справ, успіхів у вирішенні всіх проблем, впевненості, оптимізму, а в родині – затишку, тепла, сонця і любові.

Працівники МТФ ТОВ «Осіївське» сердечно вітають з 45-річчям зоотехніка Віталія Івановича БІЛОДІДА (24.10) Поважаємо Вас за Ваш хист у роботі, За Ваші щоденні й невтомні турботи, За те, що Ви той, за ким легко іти, За те, що готові усім допомогти.
Наділені мудрістю, честю від Бога, Нехай і надалі життєва дорога Висвічує щастям, і радістю, й миром.
Добра Вам, здоров’я – від серця і щиро!
Із золотим весіллям!
21 жовтня виповнюється 50 років, як стали на весільний рушник наші дорогі, добрі, найкращі у світі батьки, дідусь і бабуся, прадідусь і прабабуся Іван Якович і Анастасія Устимівна БОЖКИ з Яланця.
Минає п'ятдесят, як молоді й щасливі Ви свої долі у одну сплели, І, об'єднавшись на життєвій ниві, Ви лебедину вірність зберегли.
Дітей ростили в дружбі і любові, Навчали мудрому і берегли від бід.
Ми вам бажаєм щиро при здоров’ї Прожити в парі ще півсотню літ.
З любов’ю, вдячністю та повагою діти, онуки, правнук, сестри з сім’ями.
Із рубіновим весіллям!
24 жовтня святкують 40-річчя подружнього життя лагідні, турботливі, добрі батьки, дідусь і бабуся Петро Дмитрович і Марія Дмитрівна ШЕРЕМЕТИ з Бирлівки.
Хай доля дарує вам щедрого віку, Щоб радість, здоров'я ви мали без ліку.
Щоб були щасливі, достатком багаті, Печалі та лиха не знали у хаті.
Хай радісно в серці весна процвітає, А Мати Пречиста на крилах тримає.
Господь хай дарує надію й тепло На многії літа, на радість, добро.
З любов’ю, повагою та вдячністю діти і онуки.
Рано-вранці, до схід сонця, янгол постукав у віконце, він приніс нам звістку з неба, що день народження у Діани В’ячеславівни ЛЯЛЮЦЬКОЇ (25.10) з Бершаді.
Для дідусів і бабусів – ти гордість, Для мами і папи – жадана, Росте у сім’ї донечка Діана.
Сім у жовтні святкуємо літ, Як ти усміхнулась на весь білий світ.
Здоров’я й добра тобі просим у долі, Удачу в усьому і успіхів в школі, І друзів хороших, здійсняться хай мрії, Для нас ти відрада, любов і надія.
З любов’ю і ніжністю мама, папа, дідусі і бабусі.
З нагоди 45-річчя щиро і сердечно вітаємо нашу дорогу, милу, любу, ніжну, найкращу і найдорожчу у світі матусю, бабусю, тещу, дружину Ларису Петрівну ЗАМІХОРУ (20.10) з М’якоходу.
За ніжне серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба мамо, низький наш уклін.
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, мамо, на світі єдина.
Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, Хай силу й здоров’я тобі він дає.
З любов’ю, шаною і великою повагою син Максим, дочка Мирослава, зять Ігор, онучок Артемчик, чоловік Володимир.
Сердечно вітаємо із славним ювілеєм добру, лагідну дружину, маму, бабусю, дорогу, любу сестру, тьотю Олену Кирилівну МАСНЮК (23.10) з Бирлівки.
Бажаємо тобі ми щасливої долі, Здоров'я і радості, як квітів у полі.
До сотні літ, щоб дожить довелось, Те, що чекалось в житті, щоб збулось.
Спасибі тобі, що живеш ти на світі, За добреє серце, за очі привітні.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З любов’ю та повагою чоловік, діти, онуки, сестра Люся з сім’єю з Баланівки, сестра Маруся з сім’єю з Війтівки.
Сердечні, теплі слова вітань шлю з нагоди дня народження дорогій, любій подрузі Тетяні Анатоліївні ПШИК (21.10) з Війтівки.
Радості, щастя, добра тобі в усьому, Миру, здоров'я, років – без межі.
Злагоди й спокою – твоєму дому, Світла ініжності – твоїй душі.
Хай обминають життєві тривоги, Щоби завжди, а не тільки в цей день, Перетиналися твої дороги Тільки з дорогами добрих людей.
Хай у якому б не була ти крузі, З ким би життя на шляху не звело – Завжди тебе хай оточують друзі, І зігріває родинне тепло.
Щоби усе, що хотіла, ти мала, Щоби збувалися мрії і сни.
І щоб ніколи у серці не в’яли Квіти кохання, добра і весни!
З повагою подруга Поліна.
Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди дня народження добрій, лагідній, турботливій дружині, матусі, бабусі Надії Федорівні ДУДНИК (22.10) з Джулинки.
Нехай трояндами цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні крапельки страждань.
Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє.
Хай доля посилає зорепад Здоров'я, миру, успіхів, надії.
З любов’ю і повагою чоловік Саша, син Віктор, невістка Світлана, онучка Алінка, син Сергій.
Педагогічний колектив Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів сердечно вітає з 50-річним ювілеєм шановного Володимира Васильовича СИРОТЮКА (20.10) Нехай прихильна буде до Вас доля, Здоров'я, радості Вам на життєвім полі.
Поваги й щедрості Вам – від людей, Любові і турботи – від дітей.
Хай кожен день прожитий буде святом, На доброту і вдячність буде він багатий.
Хай довгі роки Бог Вам подарує, І щастя в Вашім домі хай завжди панує!
  Найніжніші, найкращі слова вітань шлемо з нагоди ювілею лагідній, турботливій мамі, бабусі, дорогій, любій сестрі, тьоті, шановній свасі Надії Максимівні ОНУФРІЄЦЬ (18.10) з В.Киріївки.
Що задумали Ви – нехай збудеться, Всі печалі нехай забудуться.
Любов і щастя хай будуть до старості, Ми ж бажаєм Вам тільки радості.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, Ми дякуєм Богу, що Ви у нас є, Хай силу, здоров'я Вам він дає.
З любов’ю і повагою син Міша, син Володимир і невістка Таня, онук Віталик, сестра Настя з сім’єю, брат Коля з сім’єю з Москви, свати з Усті і всі рідні.
  Дорогого, любого чоловіка, доброго, найкращого у світі батька і дідуся Петра Степановича КУЗЬМІНЧУКА (21.10) з П’ятківки щиро вітаємо з 60-річним ювілеєм.
Наш рід ний, ми мо ли мось за те бе, Твоя лю бов нас всіх обіг рі ва, І нам в жит ті ні чо го біль ше не тре ба – Лиш ти був би здо ро вий і жи вий.
Те бе ці лу є мо і то бі вкло ня є мось, І від чу ва є мо рук тво їх теп ло.
Багато татусів і дідусів на світі, та ми знаємо – Та ко го ще ні в ко го не бу ло!
З повагою та любов’ю дружина Ліда, доньки Світлана, Людмила, зяті Коля, Саша, онуки Андрій, Ліза, Катя, Олег, Танюшка, Іллюшка.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Фестиваль «На Гозері»</b><br />Перший етнофестиваль «На Гозері» відбувся 9 вересня в селі Бондурівці Чечельницького району. Було...
6 фото   
<b>Усе найкраще - дітям!</b><br />У п’ятницю, 26 липня, відбулася нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, міського та...
3 фото   
<b>СВЯТО НАРОДОВЛАДДЯ</b><br />В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування &ndash; свято людей, яких обирає суспільство і на...
3 фото   
<b>Птахокомбінат «Бершадський»: в основі успіху – людський фактор</b><br />Про шляхи становлення птахокомбінату «Бершадський» у районній газеті розповідалося не раз. На сьогодні без...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Маньківка
Коваленко Опанас Сильвестрович (1904) 1904 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 27.04.45. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Цікаво проводять своє дозвілля трудящі в численних гуртках та студіях художньої самодіяльності, які є на всіх підприємствах, в навчальних закладах. Хоровий і танцювальний колективи спиртового комбінату — дипломанти республіканського огляду колективів художньої самодіяльності. Незмінним успіхом користуються не тільки в районі, але й в області хор вчителів міста, естрадний оркестр,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення