Вітаня тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 9 Квітня 2012, 22:42

З нагоди 80-річного ювілею шлемо найкращі, найтепліші слова вітань дорогому, любому чоловіку, батьку, дідусю, брату, шановному свату Захару Петровичу НИЖНИКУ (5.04) з Усті.
Летять роки, мов чайки над водою, А разом з ними й доля непроста, Лишайтесь й далі добрим, мудрим, славним, Живіть у радості і щасті літ до ста!
Хай доля дарує Вам безмежний світ Добра, любові і натхнення, Щоб Ви прожили ще до сотні літ Під Божим і людським благословенням!
З любов'ю і повагою дружина Таня, син Віталій, невістка Надя, дочка Зіна, зять Володя, онуки Діма, Інна, Віталик, брат Іван, сваха Мотя, Микола і Ольга.

Сердечно вітаємо з 50-річчям нашого дорогого Віктора Романовича ЛУЦИКА (6.04) з Бершаді.
Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує тобі усе, чого треба, А Матінка Божа – цариця свята – Дарує щасливі і довгі літа.
З любов'ю та повагою сім'ї Полінічуків, Бондаренків, Пустовітів, Федоришиних, Вербецьких.
Щиро і сердечно вітаємо з днем народження доброго, турботливого, дорогого чоловіка, батька, дідуся Петра Дмитровича ШЕРЕМЕТУ (6.04) з Бирлівки.
Наш рід ний, ми мо ли мось за те бе, Твоя лю бов нас всіх обіг рі ва, І нам в жит ті ні чо го біль ш не тре ба – Лиш ти був би здо ро вий і жи вий.
Те бе цілуємо і тобі вклоняємось, І відчуваємо рук твоїх тепло, Багато татусів і дідусів на світі, та ми знаємо: Та ко го ще ні в ко го не бу ло!
З любов'ю та повагою дружина Марія, дочка Люда, зять Віталій, онук Олександр.
6 квітня святкує день народження наша дорога людина – лагідна, турботлива дружина, матуся, дочка Людмила Петрівна ГОНЧАР з Бирлівки.
Сердечно вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Ти для нас, мов сон це, теп ле і лас ка ве, Що да рує ніж ність і прек рас ний світ, Тож прий ми від нас ти всі най кра щі кві ти Й побажання щастя на багато літ.
Не хай то бі, Людмило, жит тя бу де світ лим, Хай роки любистком пахучим цвітуть.
Земних тобі радощів, щастя довіку, Нехай тебе люблять, шанують і ждуть!
З повагою і любов'ю чоловік Віталій, син Олександр, мама Марія, батько Петро.
Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 50-річчя доброму, любому, турботливому чоловіку, батьку, дорогому сину, зятю, брату, дядьку, шановному свату Юрію Семеновичу МИКИТЮКУ (6.04) з Джулинки.
Летять роки, як лебеді у вирій, Життя іде, його не зупинить.
Прийми вітання наші щирі, Ще до ста років зичимо прожить.
Хай будуть поруч віра і надія, Як два крила, що впасти не дадуть.
І сам Господь по милості наділить Ще довгих літ, щасливу світлу путь!
З любов'ю і повагою дружина Наталія, діти Віталій та Оксана, батьки, родини Морусів, Микитюків, Гончарів, Гриценків із Житомира, свати Петя і Поля.
Ніжну, милу, найдорожчу у світі донечку, сестричку Олену Володимирівну ПЛАХОТНЮК (7.04) з Бершаді сердечно вітаємо з 17-річчям.
Ти з кожним днем дорослішаєш, доню, І розквітаєш, квітко чарівна, Хай щас тя па дає то бі в до ло ні, А на ду ші бу де зав жди вес на.
Хай збудеться все задумане тобою, І добротою сяють очіY промінці.
Хай Бог обе рі гає те бе, до ню, Хай поважають тебе скрізь усі.
Будь завжди здорова й щаслива, Сту пай у свій шлях жит тя смі ли во.
З любов'ю батько, мама, брат Владислав і вся родина.
Дорогу, любу, ніжну маму, дружину, дочку Олену Дмитрівну ГАЄЦЬКУ (6.04) з Баланівки щиро і сердечно вітаємо з 35-річчям.
В цей день святковий і прекрасний Хай сонце сміється тобі золоте.
Хай щастя дорогу трояндами встелить, І промені з неба цілують тебе.
Хай тобі, рідна, життя буде світлим, Хай роки бузком пахучим цвітуть.
Здоров'я міцного, щастя довіку.
Хай тебе люблять, шанують і ждуть!
З любов'ю чоловік Юрій, дочка Олеся, син Вадим, мама Галя, мама Ніна.
9 квітня святкує своє 75-річчя наша добра, турботлива, найкраща у світі дружина, матуся, бабуся, прабабуся, дорога, люба сестра, тьотя Валентина Мойсеївна ТКАЧУК із Шляхової.
Щиро вітаємо її.
Вже сивий туман покриває волосся, Вже онуки дорослі, правнуки ростуть, А серце таке ж молоде залишається й досі, І руки спочинку Ваші не знайдуть.
Про кожного з нас у Вас біль і тривоги, За кожного радість і світлі думки.
Здоров'я


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Голова Бершадської райдержадміністрації вивчає проблеми села</b><br />9 березня 2011 року голова райдержадміністрації Олександр Снігур відвідав одне з найвіддаленіших сіл району &ndash;...
2 фото   
<b>Щодо проблемних питань відносно сміттєзвалища</b><br />Жителі села Флорино знову вимагають від керівництва району припинити завозити побутові відходи на сміттєзвалище, що...
7 фото   
<b>Відкриття церкви</b><br />Спів церковного хору, що супроводжував свято, колядки та щедрівки школярів місцевої школи та спокійний сніжок, що...
4 фото   
<b>Бершадці обирали Президента</b><br />Три тижні тому на виборах Президента України ніхто з 18 кандидатів на найвищу посаду в державі не отримав більше 50%...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Маньківка
Чечельницький Іван Іванович (1899) 1899 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 27.04.44. Похов. Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
14 березня 1944 року для бершадців настав радісний день: війська 2-го Українського фронту визволили їх рідне місто. В пам'ять про воїнів та земляків які віддали своє життя за визволення Бершаді, в центрі міста на братських могилах споруджено обеліски та скульптурні групи, біля підніжжя яких завжди живі квіти. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітаня тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення