Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 18 Грудня 2012, 23:27

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!
Дорогі земляки!
14 грудня ми вшановуємо відважних ліквідаторів аварії на ЧАЕС і вклоняємося їх героїзму, хоробрості, відданості громадянському і військовому обов’язку, які врятували світ від смертельних променів радіації. Ваш подвиг неоціненний, а мужній вчинок ніколи не буде забутий. Ви не думали про звання і не ховалися за спини колег, не шкодуючи себе з голими руками йшли у бій перемагати невидимого ворога. Ціною власного життя та здоров’я захистили людство від ядерного вогню Чорнобильського реактора.
Щиро бажаю вам, шановні земляки, та вашим родинам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди. Хай завжди поруч буде людська подяка за ваші добрі справи!
З повагою Олексій ЛЕВІЦЬКИЙ, голова громадської організації «Дзвони Чорнобиля».

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють найкращі слова вітань і побажань з нагоди днів народжень – начальникам відділень зв’язку Тетяні Миколаївні ДЗЮБЕНКО (20.12) з Сумівки, Валентині Іванівні ДАНІЛОВІЙ (25.12) з П’ятківки, та листоношам Надії Федорівні ГРИНКЕВИЧ (14.12) з Бершаді, Антоніні Тадеушівні МОЧУЛЬСЬКІЙ (14.12) з Бирлівки, Ганні Олександрівні СКЛЯРУК (18.12) з Серединки.
Побажати хочем щастя і здоров’я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись.
Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись.
16 грудня нашій ніжній, милій, любій, найдорожчій у світі донечці, сестричці, онучці, правнучці Віточці МЕЛЬНИЧЕНКО з Бершаді виповнюється річок. Сердечно вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Тебе ми всі вітаємо, наше пташенятко, Як добре, що з’явилася ти у нас!
З тобою, нашим сонечком, ніколи не нудьгуєм, Теплом, любов’ю, ніжністю наповнюєш всі дні.
Рости, наша Віточко, щаслива і здорова, Хай янголTохоронець оберіга тебе.
Життя твоє хай буде віночком із любові, Завжди безхмарним, мирним небо голубе!
З любов’ю папа Руслан, мама Ліля, сестричка Владуся, дідусь Слава, бабуся Галя, прабабусі Галя, Дуня, прадідусь Ваня.
15 грудня святкує свій день народження наша добра, турботлива, найдорожча у світі матуся, бабуся, прабабуся Лідія Володимирівна ГАВРИЛИШЕНА з Флорино.
Щиро вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Ми любим Вас за відданість і щирість, За теплі та розрадливі слова.
Тож хай Господь пошле Вам з неба милість, Пречиста Діва у житті допомага!
Від Бога ласки Вам бажаєм, Здоров’я – на усі літа!
Хай сонце Вам яскраво сяє, І в серці квітне доброта!
З любов’ю та шаною дочки Аня, Таня, зять Юра, онуки, правнуки Коля, Іванко, Юра, Назар.
Лагідну, турботливу, найкращу у світі матусю, бабусю, шановну сваху, дорогу, любу сестру, тьотю Варвару Юхимівну БУРТОВУ (17.12) з Поташні сердечно вітаємо з 70-річним ювілеєм.
Сьогодні 70 в житті твоїм минає, А скільки їх ще на віку – про те ніхто не знає.
Хай життя твоє на події буде багате, Хай у будні і в свята тобі завжди щастить, Щоб не раз зустрічати ювілеї і дати, До ста літ у здоров’ї прожить.
Щоб щастя й здоров’я у тебе було, Уклін тобі, рідна, за ніжну турботу, За поміч, за ласку й добро!
З повагою і любов’ю дочка Лєна, зять Гріша, онуки Іра, Славік, сваха Ганна, сестра Марія з сім’єю.
Щиро вітаємо з днем народження лікаря-хірурга Шляхівської амбулаторії Миколу Яковича ВЕРГЕЛЮКА (15.12) Щасливий той, кого шанують люди За труд, за чуйність, за тепло душі, Чого забажаєте – хай у Вас буде.
Нехай душа не знає втоми, Не відає морозних зим.
Бажаємо Вам тепла, здоров’я, Скільки Ви даруєте всім.
Здоров’я й щастя зичим від душі, За те, що вночі, нині, завтра і завжди, Ви готові всім допомогти.
З повагою сім’я Горбатюків.
Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 55-річчя нашій лагідній, турботливій, добрій дружині, матусі, бабусі Вірі Сергіївні КУЗЬМИК (15.12) з Яланця.
Ти для нас найкрасивіша в світі, Ти найкраща з тисячі жінок, Ти єдина наша, рідна мамо, Ти троянда посеред квіток.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба наша, низький наш уклін.
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, люба, на світі єдина, Коли ти смієшся – нам радісно всім.
Здоров’я міцного, щастя без краю Від щирого серця тобі ми бажаєм.
З повагою і любов’ю чоловік Анатолій, діти Оля, Діма, Сергій, Валя, онуки Сергій, Владислав і Максимко.
З нагоди 80-річного ювілею шлемо найкращі, найтепліші слова вітань нашому дорогому, доброму батьку, дідусю, прадідусю Андрію Григоровичу ПЛАКСІЮ (13.12) з Кошаринець.
Летять роки, мов чайки над водою, А разом з ними й доля непроста, Лишайтесь й далі добрим, мудрим, славним, Живіть у радості і щасті літ до ста!
Хай доля дарує Вам безмежний світ Добра, любові і натхнення, Щоб Ви прожили ще до сотні літ Під Божим і людським благословенням!
З любов’ю та повагою діти, онуки з Тюмені, діти, онуки, правнучка з Москви, сім’ї Терінчик, Каритників, Акименків з Кошаринець, сім’ї Лускало з Тростянчика і Кучеруків з П’ятківки.
Сердечно вітаємо з 80-річним ювілеєм шановного сусіда Андрія Григоровича ПЛАКСІЯ з Кошаринець.
Летять роки, але це не біда, Про це не треба хвилюватись, Не випадково в пісні є слова: "Мої роки – моє багатство".
Прийміть вітання найщиріші наші, І побажання в цей святковий день, Щоб від життя Ви мали тільки радість, Любов і шану від людей.
З шаною і повагою сусіди: сім’ї Токаренків, Гаврилюків, Підборських.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
4 фото   
<b>«Струни моєї душі»</b><br />Вже стало гарною традицією, відмічати ювілеї людей, котрі добре відомі в районі своєю працею та творчістю. Його...
2 фото   
<b>Щодо проблемних питань відносно сміттєзвалища</b><br />Жителі села Флорино знову вимагають від керівництва району припинити завозити побутові відходи на сміттєзвалище, що...
3 фото   
<b>Це свято не затьмариться в віках...</b><br />14 березня 1944 року на землю Бершадщини прийшло радісне свято - визволення рідної землі від поневолення військами...
31 фото   
<b>УСТЯ</b><br />Вперше згадується у писемних джерелах в 1651 році. Назва походить від імені засновниці Устини Любомирської.
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Кошаринці
Підборський Михайло Григорович (1912) 1912 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1944 р.

З історії Бершаді
Цікаво проводять своє дозвілля трудящі в численних гуртках та студіях художньої самодіяльності, які є на всіх підприємствах, в навчальних закладах. Хоровий і танцювальний колективи спиртового комбінату — дипломанти республіканського огляду колективів художньої самодіяльності. Незмінним успіхом користуються не тільки в районі, але й в області хор вчителів міста, естрадний оркестр,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення