Fridge magnet wooden gears

Баланівка в новинах

 З любов'ю до дітей

З любов'ю до дітей

17 Липня 2014, 09:00 / Нам пишуть / Бершадь / Баланівка

Час, проведений у пришкільному оздоровчому таборі «Джерельце» Голдашівської ЗОШ І-ІІ ступенів, залишив у душах дітей чудові спогади про теплі і сонячні дні, овіяні легеньким вітерцем, зволожені краплями теплого дощику. Але найбільш насичені дитячими усмішками та сміхом були незабутні миттєвості з цікавими іграми, конкурсами, змаганнями. Найбільше вражень діти отримали від екскурсій до... читати далі ...»

 "Таланти твої, Україно!"

"Таланти твої, Україно!"


Зметою розвитку інструментального мистецтва, виявлення юних талантів та популяризації їхньої виконавської майстерності в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А. Скалецького відбувся районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Таланти твої, Україно!». Виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого входили викладачі музичної школи та методисти районного будинку культури. У... читати далі ...»


 За якісний і змістовний відпочинок дітей

За якісний і змістовний відпочинок дітей


Літо завжди викликає позитивні емоції та асоціюється із відпочинком. Отримати масу гарних вражень та відпочити досхочу мали цьогоріч діти в пришкільних таборах Бершаді та району. Про роботу в пришкільних таборах розповіла Руслана РУДЕНКО – головний спеціаліст відділу освіти Бершадської РДА. – На основі листа Міністерства освіти і науки України у цьому році змінено підхід до формування мережі... читати далі ...»

 Леонід Бучек:"Робота з людьми мені подобається"

Леонід Бучек:"Робота з людьми мені подобається"

17 Червня 2014, 09:00 / Персоналії / Бершадь / Баланівка

Послугами поштового зв’язку щодня користуються багато людей. Це один із найважливіших елементів інфраструктури суспільства. Про це добре відомо начальнику центру поштового зв’язку №7 Леоніду Бучеку. Очолюване ним підприємство обслуговує населення двох районів – Бершадського і Чечельницького. – Праця поштовиків – не з легких, – переконаний Леонід Маркович, – адже щодня спілкуємося з людьми, які... читати далі ...»

На знімку: засідання комісії веде А.Т. Головня. Крайній праворуч – П.О. Пильний. У Пильного око пильне... або Хто такі скарги строчить, тільки голови морочить

У Пильного око пильне... або Хто такі скарги строчить, тільки голови морочить

5 Червня 2014, 09:00 / В громадах / Баланівка

Баланівська громада і господарство чимало років були в районі у числі кращих. Та прийшли нові часи, відбулася приватизація, тож чимало змінилося. Не обійшлося і без прорахунків та упущень. Звісно, більшість людей розуміє ситуацію, при цьому вірить, що рано чи пізно все стане на краще. А дехто безперестанно строчить скарги, не особливо задумуючись, який буде результат після перевірки цих... читати далі ...»

Григорій Погончик біля будівлі конгресу США. Фото надане Григорієм ПОГОНЧИКОМ. Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"

Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"


Директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Григорій Погончик добре відомий і в районі та області, і далеко за їх межами. І це не випадково, адже він не лише талановитий педагог, а й знаний на Поділлі, і не тільки, історик, краєзнавець, журналіст. Власне, саме про цю діяльність Григорія Олексійовича ми нещодавно і вели з ним розмову. – Григорію Олексійовичу, Ви вже довгий час... читати далі ...»

 Привітали ювілярку із сторіччям

Привітали ювілярку із сторіччям

30 Травня 2014, 09:22 / Персоналії / Баланівка

Минулої п’ятниці Уляні Кукурудзі, яка мешкає в Баланівці, виповнилося сто років. Довгожителька стала свідком багатьох бурхливих подій і чимало пережила на своєму довгому віку. Уляна Яківна зростала в багатодітній селянській сім’ї, важко працювала в колгоспі, рано овдовіла (чоловік загинув на фронті), виховувала, ставила на ноги чотирьох дітей, будувалася… Але й за таких складних життєвих... читати далі ...»

 Перемогли у конкурсі проектів

Перемогли у конкурсі проектів

30 Травня 2014, 09:00 / Нове в роботі / Бершадь / Баланівка

Згідно з розпорядженням голови обласної ради від 4 лютого 2014 року №12 «Про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» днями відбулося засідання конкурсної ради 11-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Згідно із рішенням конкурсної ради по Бершадському району переможцем визнано проект «Нова дошкільна група – можливість розвитку для дитини» с. Баланівки.... читати далі ...»

 Життя - і мить, і ціла вічність

Життя - і мить, і ціла вічність

28 Травня 2014, 14:33 / Персоналії / Баланівка

Так може сказати рідним, близьким, знайомим жителька села Баланівка Уляна Яківна Кукурудза, яка сьогодні святкує сторічний ювілей. Переступити його вдається не кожному, практично одиницям. За її прожитими роками можна вивчати історію: царська Росія, більшовицький переворот, становлення радянської влади, колективізація, голодомор, Велика Вітчизняна, роки відбудови, розпад Радянського Союзу,... читати далі ...»

 Якщо до справи з любов'ю

Якщо до справи з любов'ю


– Головне в будь-якій роботі – це любов до своєї справи. Коли такої любові немає – це катастрофа,– такими словами Григорій Олексійович відповів на моє запитання «Що є запорукою успіху у житті?». Відомо ж бо, що у людей, які досягли висот, завжди є свій маленький секрет. Родом Григорій Погончик із мальовничої Баланівки. Що таке сільська праця, знає не з розмов, оскільки все дитинство провів у... читати далі ...»

На знімку: тренер Олександр Маляр (крайній зліва) під час проведення змагань. Фото автора. Плекає юні спортивні таланти

Плекає юні спортивні таланти

7 Травня 2014, 09:00 / Спорт / Баланівка / Флорино

Тренер Бершадської РДЮСШ «Ровесник» і Вінницької спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Колос» Олександр Маляр займається з чотирма групами юних легкоатлетів. Вихованці цього наставника не лише вдало завершили минулорічний легкоатлетичний сезон, а й успішно розпочали нинішній – вони успішно виступили на відкритому зимовому чемпіонаті області з легкої атлетики. Взагалі, успіхи... читати далі ...»

 Пам'яті Василя Корнелюка

Пам'яті Василя Корнелюка

15 Квітня 2014, 19:13 / Персоналії / Баланівка

На 54-му році пішов за земні обрії член Національної спілки журналістів, поет, лауреат премії імені Василя Думанського Василь Мойсейович Корнелюк. Народився він 14 серпня 1960 року в Баланівці. Після успішного закінчення місцевої школи вступив на природничо-географічний факультет Вінницького державного педагогічного інституту, диплом якого одержав у 1982 році. За направленням поїхав на... читати далі ...»

 Будував усе життя

Будував усе життя

9 Квітня 2014, 09:00 / Персоналії / Бершадь / Баланівка / Бирлівка

Народився Григорій Гнатович у селі Баланівці в багатодітній сім’ї колгоспників Гната та Олени Макогонів. Коли почалася війна, батька забрали на фронт, звідки він не повернувся. Молода дружина залишилася вдовою з п’ятьма дітьми. У голодні 4647 роки малий Гришко вже заробляв на прожиття, пасучи вівці, свині, а згодом корови. Щодня приносив додому сто грамів хліба, якого так чекали менші брати.... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): під час ранкової п’ятихвилинки головний агроном господарства Степан Павлович Загарій, ди- ректор Бершадської філії ПрАТ «Зерно продукт МХП» Сергій Андрійович Рудченко і його заступник Сергій Павлович Цимбалюк. Сергій Рудченко:"Таких умов ще треба пошукати"

Сергій Рудченко:"Таких умов ще треба пошукати"

9 Квітня 2014, 09:00 / В громадах / Баланівка / П'ятківка

«Зернопродукт МХП» очолив Сергій Андрійович РУДЧЕНКО, фахівець із 32-річним досвідом роботи у сільськогосподарському виробництві. Пропонуємо увазі читачів його розповідь про досягнуті успіхи, а заодно він ділиться і враженнями, як про це господарство, так і район взагалі. – Сільськогосподарське виробництво колись і тепер – велика різниця. У Бершадській філії ПрАТ «Зернопродукт МХП»... читати далі ...»

 Успіхи команди з фудзалу

Успіхи команди з фудзалу

5 Квітня 2014, 08:00 / Спорт / Бершадь / Баланівка

На початку березня стартував чемпіонат Вінницької області з футзалу (міні-футболу) серед ветеранів 35+. У змаганнях брали участь 18 команд Вінниччини, у тому числі ФК «Бершадь», яку представляють гравці з райцентру та один із Баланівки. До речі, за всю історію бершадського футболу жодного разу наші земляки не були учасниками обласних змаганнях з міні-футболу серед ветеранів. На першому... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4Новини села Баланівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Баланівка. Новини Баланівки, фото. Все про Баланівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення