Fridge magnet wooden gears

Баланівка в новинах

 Тривають навчальні збори

Тривають навчальні збори

5 Листопада 2014, 10:00 / Нове в роботі / Бершадь / Баланівка / Джулинка

У період з 20 жовтня до 2 листопада тривають навчальні збори з ротами охорони (організовані при військкоматі на випадок воєнного стану) та загонами оборони (організовані у м. Бершаді, селах Баланівці та Джулинці для захисту району). Метою заходів є підготовка особового складу загонів територіальної оборони та роти охорони військового комісаріату до виконання поставлених їм завдань. Обов’я... читати далі ...»

На знімку: переможець змагань з футболу – команда Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і її наставник Віктор Причко. Фото автора. Юні футболісти з Баланівки - найсильніші

Юні футболісти з Баланівки - найсильніші

20 Жовтня 2014, 10:00 / Спорт / Баланівка / Велика Киріївка

На Бершадщині щороку проводиться традиційна районна спартакіада серед школярів. В її програмі – змагання з різних видів спорту, зокрема, з легкої атлетики, баскетболу, волейболу, футболу, «Старти надій». Нинішнього року спартакіада серед школярів розпочалася змаганнями з футболу. Оскільки мережа загальноосвітніх навчальних закладів у районі досить розгалужена, їх було поділено на чотири зони.... читати далі ...»


 Встановлюються особи

Встановлюються особи


Бершадським РВ УМВС України у Вінницькій області невпізнаних трупів чоловічої статі: Виявленого 12.12.2006 р. у лісовому масиві с. Баланівки Бершадського району Ободівського лісництва Тростянецького району. Був одягнений: байкова куртка зеленого кольору на блискавці з кішенями, штани зеленого кольору, туфлі коричневого кольору із шкірозамінника 42 розміру, носова частина з отворами,... читати далі ...»

 Мій брат Михайло

Мій брат Михайло

9 Жовтня 2014, 10:00 / Спогади / Бершадь / Баланівка

У це не можу повірити, хоч 1 жовтня з часу відходу у вічність мого дорогого братаблизнюка Балана Михайла Яковича минає рік. Він був лікарем не просто за фахом, а за покликом душі. Як кажуть, від Бога. І є, напевно, щось дуже несправедливе і навіть парадоксальне в тому, що самого його ніхто не зміг врятувати... Писати про рідну людину і легко, і важко водночас. Бо ж, здається, знаєш про брата... читати далі ...»

 Успіх юних вогнеборців з Баланівки

Успіх юних вогнеборців з Баланівки

9 Жовтня 2014, 10:00 / Заходи / Баланівка / Устя

У Польщі нещодавно відбувся захід «Спільні українсько-польські пожежні змагання молоді в Моравіці». Про це пише сайт «Україна-Польща-Німеччина». Із Вінниччини, позмагатися з ровесниками у пожежній справі, їздили діти із села Баланівка Бершадського району. Візит став можливим завдяки проекту, який виграла сільська громада в рамках програми «Польсько-українські обміни молоді» Національного... читати далі ...»

 Благодійна акція "Перше вересня"

Благодійна акція "Перше вересня"


З метою створення сприятливих умов для розвитку та навчання дітей, поліпшення матеріального становища сімей з дітьми, їх соціальної підтримки відділ освіти ініціював проведення у школах благодійної акції «Перше вересня» по залученню спонсорських коштів для придбання шкільного одягу, портфелів, канцелярських товарів для дарування дітям-сиротам, позбавлених батьківського піклування, дітям з... читати далі ...»

 Підхід - творчий

Підхід - творчий


У фінансово-економічному напруженні, ретельних творчих пошуках бібліотечна громадськість підходить до свого професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек. Книга – національне надбання, здобуток культури. І часто саме через бібліотеку вона приходить до читача. Бібліотекарі проводять велику соціокультурну та просвітницьку роботу. Відбуваються літературні вечори, усні журнали, читацькі... читати далі ...»

 Подвиг народних месників

Подвиг народних месників


Двадцять другого вересня виповнюється 73 роки з дня створення партизанського руху на території, тоді окупованої фашистами України. А вже у 1942 році в нашому районі розрізнені групи об’єднались, і сформувався перший партизанський загін під керівництвом учителя-комсомольця Максима Корнійчука, бази якого знаходилися біля Тернівки і Серединки. В Усті, Осіївці активно діяли народні месники на чолі... читати далі ...»

 Відстояли мир і волю

Відстояли мир і волю

24 Вересня 2014, 10:00 / Нам пишуть / Баланівка

За роки окупації України в роки Великої Вітчизняної війни партизанський рух перетворився у фронт боротьби проти іноземних загарбників, за волю та незалежність нашої рідної країни. І в селах нашого району також створювалися та діяли партизанські групи, що сприяли швидшому визволенню української території від окупантів. Така група з серпня 1941 року діяла в Баланівці, до неї входили Г.Вуйчак... читати далі ...»

 Вишивана доля Тетяни Кравець

Вишивана доля Тетяни Кравець

24 Серпня 2014, 09:00 / Персоналії / Баланівка

В усі часи сільська глибинка була і є багата на талановитих людей. Саме завдяки їм із покоління в покоління передаються секрети народних ремесел, уміння творити унікальні зразки мистецтва, які тісно пов’язані з побутом українців, з їх неповторним характером, звичаями, традиціями. Самобутню майстриню-вишивальницю Тетяну Кравець  з Баланівки добре знають не лише на Бершадщині, а й в області,... читати далі ...»

 Виїздні прийоми відбудуться за участю нотаріусів

Виїздні прийоми відбудуться за участю нотаріусів


На виконання наказу Міністерства юстиції України наказом Головного управління юстиції у Вінницькій області затверджені графіки роботи виїзних громадських приймалень за участю державних та приватних нотаріусів області для надання юридичної допомоги, консультацій щодо вчинення нотаріальних дій. Згідно з графіком, виїзди нотаріусів відбудуться: Касевич Марія Василівна – 20 жовтня... читати далі ...»

 Польська допомога Баланівці

Польська допомога Баланівці

6 Серпня 2014, 21:37 / Нове в роботі / Баланівка

В черговий раз делегація у складі представників Баланівської сільської ради, Бершадського районного управління електромереж та товариства «Україна-ПольщаНімеччина» перебувала в Польщі з робочим візитом. Метою поїздки стало вивчення практичного досвіду застосування енергоощадних технологій у різних сферах життя, а також можливості їх впровадження в Україні. Візит відбувався в рамках проекту... читати далі ...»

 "Озеро" - "ласий шматок"

"Озеро" - "ласий шматок"

6 Серпня 2014, 21:26 / В громадах / Баланівка / Бирлівка

Ми, жителі Бирлівки та Баланівки, вкрай стурбовані ситуацією навколо ділянки землі, яка називається «Озеро». Адже вона може потягнути нас у підземне царство разом з нашими господарськими будівлями. Ця ділянка – відрізок землі між Бирлівкою і Баланівкою. Рахується це «Озеро» на балансі Бирлівської сільської ради як пасовище. І ми ведемо боротьбу за нього вже два роки. У 2011 році сільська рада... читати далі ...»

 На рівні минулих років

На рівні минулих років


залишається демографічна ситуація на Бершадщині. Про це, зокрема, свідчать і дані відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Бершадського районного управління юстиції. Так, за шість місяців нинішнього року в районі народилися 263 дитини, померло ж 566 громадян. Торік за аналогічний період було 272 новонароджених, а за обрій земного життя пішли 556 земляків. У... читати далі ...»

На знімку: пам’ятний знак жертвам Голокосту Свіча пам'яті не згасне

Свіча пам'яті не згасне

17 Липня 2014, 23:24 / Спогади / Бершадь / Баланівка / Чернятка

Маловідомою й досі залишається трагічна сторінка історії Голокосту на території Трансністрії – від Дністра до Південного Бугу, яка в роки Великої Вітчизняної війни була під контролем румунської адміністрації. – Починаючи з осені 1941 року з території Бессарабії, Буковини здійснювалося насильницьке переселення людей єврейської національності, – розповідає краєзнавець, дослідник тих подій,... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Новини села Баланівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Баланівка. Новини Баланівки, фото. Все про Баланівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення