Fridge magnet wooden gears

Баланівка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з нагоди гарного ювілею Варвару Дмитрівну ОСТРОВЕРХ (8.12). Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта. Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім. Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай повсякчас і... читати далі ...»

Фото автора Культурному розвитку – позитивну динаміку

Культурному розвитку – позитивну динаміку

8 Грудня 2013, 23:34 / Нове в роботі / Бершадь / Баланівка / М'якохід

Стан виконання районних програм у галузі культури – одне із основних питань порядку денного пленарного засідання 24 сесії районної ради 6 скликання, яке відбулося минулої п’ятниці. Загалом же депутати розглянули два десятки питань. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Бурлака та його заступники, начальники управлінь, відділів, служб РДА, міський, сільські голови,... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Із діамантовим весіллям! Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 60-річчя подружнього життя нашим дорогим, доб - рим, турботливим батькам, дідусю і бабусі, прадідусю та прабабусі Івану Мироновичу та Ользі Іванівні БОЙКАМ (22.11) із Флориного. Слова шукаємо для Вас ми найтепліші, Щоб висловить любов, та важко їх знайти. Для нас Ви є найкращі, наймиліші, І буде завжди... читати далі ...»

На знімках: під час святкового концерту; цього дня у фойє районного будинку культури було облаштовано виставки робіт майстрів народної творчості, у центрі – майстер по виготовленню музичних інструментів Володимир Віхренко з Баланівки; майстриня-вишивальниця Любов Шубович із внучкою Яною з Війтівки представляє свої роботи; біля спортивного комплексу райвідділу міліції – за мить до відкриття оновленого приміщення. Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО і Федора ШЕВЧУКА. Найбільше наше багатство

Найбільше наше багатство


Минулої суботи у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Наша Бершадщина завжди славилася своїми хліборобськими досягненнями, цей день є професійним святом переважної частини жителів району. 90 відсотків працюючого населення району задіяно у сільськогосподарському виробництві. Розділити радість свята із земляками прибув голова обласної... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Рада сільськогосподарських виробників району щиро вітає всіх аграріїв Бершадщини з Днем працівників сільського господарства. Дякуємо вам за наполегливу самовіддану працю, хай вік ваш подовжиться, шана і вдячність людські збережуться на все життя. Щиро бажаємо вам і вашим родинам благополуччя, миру та злагоди. Хай на полях цвіте колосся, а в серцях – найніжніший цвіт, щоб в наших селах всім... читати далі ...»

 Першочергові пріоритети галузі

Першочергові пріоритети галузі


У районі функціонують 90 закладів культури, в яких працюють 227 осіб. Значна увага приділяється активізації масово-освітній, культурно-мистецькій роботі з дітьми та молоддю, адже 2013-й Президент України оголосив Роком дитячої творчості. З метою розвитку творчих здібностей обдарованих дітей при закладах культури клубного типу активно діє 161 дитяче клубне формування, в яких бере участь 1781... читати далі ...»

На знімку: Володимир Антонович із дружиною Майєю Василівною. Фото автора Трудне щастя Володимира Плетенчука

Трудне щастя Володимира Плетенчука

18 Листопада 2013, 18:45 / Персоналії / Баланівка / Бирлівка

Де обійстя Володимира Плетенчука у Бирлівці, вкаже кожна людина. Журналістські стежки звели з ним кілька десятиліть тому, коли він ще працював головним бухгалтером у баланівському господарстві. І сталося так, що вони привели на його подвір’я знову. На вигляд він такий же, яким був колись – привітний, веселий погляд, доброзичлива усмішка, яка, здається, ніколи не сходила з його обличчя.... читати далі ...»

 Триває послідовна і системна робота

Триває послідовна і системна робота


11 жовтня про роботу по соціально-економічному розвитку району за 9 місяців звітував в облдержадміністрації голова Бершадської РДА Михайло БУРЛАКА. «У Бершадському районі триває послідовна та системна робота з реалізації державних програм, соціальних ініціатив Президента України, завдань та доручень голови облдержадміністрації, районної програми соціально-економічного розвитку», – розпочав свій... читати далі ...»

 Книга, що звучить

Книга, що звучить

4 Жовтня 2013, 15:26 / Знай наших / Баланівка

Любителів красивих, піднесених віршів, просякнутих новизною, неординарним підходом до зображення дійсності та мелодійністю у строфах неодмінно порадує нова поетична збірка члена Національної спілки журналістів України, лауреата премії імені Василя Думанського Василя Корнелюка з Баланівки «Сонети», яка нещодавно вийшла друком і поповнила ряди надбань літературного світу. Автор далеко не новачок... читати далі ...»

 Віддані своїй професії

Віддані своїй професії


Професійне свято бібліотечних працівників традиційно святкується 30 вересня після виходу в 1998 році Указу Президента України. За ці насичені подіями роки відбулися певні зміни в становленні бібліотек. З’явилися Інтернет-центри в бібліотеках сіл Баланівки і Флориного. Придбано ком п’ю - тери за кошти сільських громад для бібліотек Красносілки, Тирлівки, П’ятківки, Джулинки, Війтівки.... читати далі ...»

 Слава їхня - невмируща

Слава їхня - невмируща

23 Вересня 2013, 13:40 / Нам пишуть / Бершадь / Баланівка

За роки окупації України партизанський рух настільки набув поширення, що перетворився у своєрідний фронт боротьби проти загарбників. У селах та містах нашого району створювалися партизанські групи. Так, із серпня 1941 року в Баланівці була створена підпільна партизанська група, до якої увійшли Г. Вуйчак (керівник), М. Лондкевич, Т. Корнелюк, П. Тузенко та інші. На території України в роки... читати далі ...»

 Найголовніша мета - праця на благо людей

Найголовніша мета - праця на благо людей


Голова райдержадміністрації Михайло Бурлака після шести місяців роботи на цій посаді провів прес-конференцію для журналістів місцевих ЗМІ – працівників редакцій газет «Бершадський край», «Поштова вулиця» та радіо «Бершадь». Подаємо короткий звіт із прес-конференції. – Михайле Григоровичу, чим стали для Вас перших півроку роботи на цій відповідальній посаді? – Для мене було непросто зробити цей... читати далі ...»

На знімках: брати і сестри Дісяки (зліва направо) Андрій, Галина, Віра, Любов, Майя і Семен. Пишаємося нашою великою родиною

Пишаємося нашою великою родиною

20 Вересня 2013, 08:53 / Нам пишуть / Баланівка

У Баланівці проживала дружна сім’я Дісяків. Батько Сава Андрійович пішов на війну у 1941 році, залишивши вдома дружину Євдокію із дочкою Вірою. Був кілька разів поранений. Повернувшись у 1945 році додому, приступив до роботи. Працював тяжко і на фермі, і бригадиром, і різноробочим. Мама працювала в ланці. Незважаючи на те, що діти народжувалися майже щороку, і був такий тяжкий час, батьки... читати далі ...»

 Виїздні прийоми

Виїздні прийоми


Начальник Бершадського райвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції Олег Революк здійснює виїзні прийоми громадян по селах району. Такі прийоми вже відбулися у Баланівці, Бирлівці, Війтівці, Великій Киріївці, Голдашівці, Джулинці, Дяківці, Кидрасівці. Далі прийоми відбудуться протягом вересня: у Кошаринцях – 4, Красносілці – 11, Лісничому – 18, Маньківці – 25; протягом жовтня:... читати далі ...»

 Для душі і серця

Для душі і серця

4 Вересня 2013, 15:23 / Світ захоплень / Баланівка

Правоохоронець Олександр Підлубний із Баланівки почав майструвати дерев’яні рамки для ікон та фотографій ще у восьмому класі. – Від випадкового знайомого я дізнався про мистецтво різьби по дереву. Під його керівництвом опанував ази та навчився користуватися спеціальними інструментами. Першими моїми роботами були художньо вирізьблені рамки з візерунками та малюнками для ікони Божої Матері та... читати далі ...»

Сторінки:
16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6Новини села Баланівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Баланівка. Новини Баланівки, фото. Все про Баланівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення