Fridge magnet wooden gears

Баланівка в новинах

 Смертельна небезпека

Смертельна небезпека

8 Квітня 2016, 09:00 / Актуально / Бершадь / Баланівка / Війтівка

Останніми роками спалахи сказу серед тварин по всій Україні та в нашій місцевості значно зросли. Це результат різкого збільшення питомої ваги в рослинництві зернових і соняшнику. Внаслідок цього необмежено зросла популяція польових мишей, улюблений об’єкт полювання червоної лисиці – її кількість у результаті також значно зросла. Аграрії вкрай незадовільно проводять заходи щодо зменшення... читати далі ...»

 Будував усе життя…

Будував усе життя…

3 Квітня 2016, 09:00 / Спогади / Бершадь / Баланівка / Бирлівка

Григорій Гнатович Макогін народився у Баланівці в багатодітній сім’ї колгоспників Гната та Олени Макогонів. Коли почалася війна, батька забрали на фронт, звідки він не повернувся, а мати, ще будучи молодою, залишилась вдовою з п’ятьма дітьми. У голодні 1946-47 роки малий Гришко вже заробляв на прожиття, пасучи вівці та корови. Щодня приносив додому сто грамів хліба, якого так чекали менші... читати далі ...»


 Командування АТО надіслало подяку

Командування АТО надіслало подяку

27 Березня 2016, 09:00 / Відгуки / Бершадь / Баланівка / Тернівка

На адресу Бершадської районної ради надійшов лист, у якому командування протитанкового артилерійського дивізіону в/ч пп В 4950 висловлює подяку за виховання мешканця с. Тернівки Миколи Миколайовича Ярмійчука, який чесно й сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету та територіальної цілісності України в зоні проведення АТО. Керівництво військової частини відзначає, що... читати далі ...»

 Громади району активно долучилися до написання проектів розвитку територіальних громад

Громади району активно долучилися до написання проектів розвитку територіальних громад

26 Березня 2016, 09:00 / В громадах / Баланівка / Сільські ради

16 березня Департаментом регіонального економічного розвитку облдержадміністрації завершено прийом заявок участі у тринадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, який розпочався з 16 лютого. З метою активізації участі у цьому конкурсі на Бершадщині відбувся регіональний форум на тему «Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової... читати далі ...»

Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО. Купання на водохреща

Купання на водохреща

26 Січня 2016, 09:00 / В громадах / Бершадь / Баланівка

в Бершаді традиційно проходило в річці Дохні біля міського парку. До голови районної ради Михайла Бурлаки, який чимало років у цей день купається з ентузіастами, приєдналися і брати Іван з Баланівки та Дмитро з Бершаді (зліва направо), які також мають чималий досвід у цій справі. читати далі ...»

На знімках: Галина Пасенчук-Бойко та її вироби. Майстриня смачної випічки

Майстриня смачної випічки

16 Січня 2016, 09:00 / Світ захоплень / Баланівка

Талановита 33-річна баланівчанка Галина ПасенчукБойко – справжня майстриня смачної української випічки. Традиційне, популярне та оригінальне оздоблення тортів до будь-якого свята – не лише її захоплення, це витвір справжнього мистецтва. Про неї знають і чують не лише у рідній Баланівці, а й в області. У неї беруть замовлення всі охочі посмакувати солодощами для канді-барів та випічки... читати далі ...»

 До уваги громадян!

До уваги громадян!


Протягом першого кварталу 2016 року працівники Бершадської місцевої прокуратури проведуть виїзні прийоми громадян, а саме: 27 січня 2016 року в Баланівці, 16 лютого – в Джулинці і 29 березня – у Великій Киріївці. Прийоми відбуватимуться у приміщеннях сільських рад з 11 до 12 години. Особи, які виявлять бажання звернутися на особистий прийом до працівників прокуратури, повинні мати документ,... читати далі ...»

 Стійка тенденція

Стійка тенденція


Статисти стверджують: демографічна ситуація на селі поки що залишається складною, адже щороку кількість населення зменшується. Ця стійка тенденція простежується протягом багатьох останніх років і в нашому районі. Так, за даними відділу державної реєстрації актів цивільного стану районного управління юстиції, у 2015 році в районі народилися 488 дітей, померли ж торік 1134 громадяни. У... читати далі ...»

 Розпочалися виїзні прийоми

Розпочалися виїзні прийоми


Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Бершадського району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради. Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення... читати далі ...»

 "Баланівський Кулібін" або Золотий фонд вулиці

"Баланівський Кулібін" або Золотий фонд вулиці

11 Січня 2016, 09:00 / Персоналії / Баланівка

Зустріч із Омеляном Сидоровичем Ярошептою у нього вдома у Баланівці відбулася після того, як дружина, діти, онуки привітали його по радіо із семидесятиріччям. На одній із стін кімнати фотографії – свідчення ще одного ювілею – з нагоди золотого весілля, яке вони відсвяткували рік тому. – А він вартий того, щоб про нього написати, – обізвалася Тамара Василівна, його дружина. – Тільки криниць... читати далі ...»

 У Баланівці щогла, а не вишка

У Баланівці щогла, а не вишка

11 Січня 2016, 00:04 / Цікаво / Бершадь / Баланівка

У новорічні дні, як і у будні, усі ми слухаємо радіо, збираємося біля телеекранів і дуже рідко згадуємо при цьому, що для того, щоб звук і зображення доходили до нас якісними, у когось саме о цій порі робоча зміна на ретрансляторі. Віталій Почтовенко – начальник цеху №3 РТПС «Бершадь» – один із таких фахівців і працює на цьому об’єкті з 1978 року (тоді вже завершували монтаж щогли). Тому... читати далі ...»

 На марші - барабанщиці з Баланівки

На марші - барабанщиці з Баланівки

1 Січня 2016, 12:40 / В громадах / Бершадь / Баланівка

Почесна варта стала гордістю школи та громади. На одному із фестивалів у Києві Володимир та Юлія Віхренки років п’ятнадцять тому побачили виступ барабанщиць. Були вражені, як вони крокують, вибивають ритм, усе виконують чітко, синхронно, з грацією, рівною поставою. Другий раз побачили виступ колективу барабанщиць у Вінниці. А чому б і в себе не створити подібне? – ця ідея осяяла їх майже... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): О.Смаженюк, В.Резнік, В.Бадьорко, В.Гребенюк. Герої живуть поруч

Герої живуть поруч

1 Січня 2016, 12:36 / Персоналії / Баланівка

В’ячеслава Петровича Бадьорка з Баланівки знають як працьовитого й доброго господаря, прекрасного сім’янина. Великою повагою він користується в Бершадській філії «Зернопродукт», де працює слюсарем на технічному комплексі. Колеги по роботі кажуть, що в нього золоті руки, адже може відремонтувати чи налагодити найскладніші агрегати та механізми. В’ячеслав Петрович ніколи не думав, що йому... читати далі ...»

 Графік виїзних прийомів

Графік виїзних прийомів


головою Бершадської районної ради Голова районної ради Михайло Бурлака видав розпорядження від 23 грудня 2015 року №52, яким затверджено графік виїзних прийомів у територіальних громадах в 2016 році. Прийоми пройдуть:  4 січня, понеділок, – Баланівка, Бирлівка; 11 січня, понеділок, – В.Киріївка, Війтівка; 14 січня, четвер, – Голдашівка, Кидрасівка, Лісниче, Михайлівка;... читати далі ...»

 Баланівка - село над річкою

Баланівка - село над річкою

25 Грудня 2015, 09:00 / Цікаво / Баланівка

Село Баланівка розташоване на мальовничій Подільській височині, де серед розлогих берегів протікає річка Берладинка. Поселення досить старе. Підтвердженням цьому є згадка в історичних джерелах про те, що в 1015 році тут поселилися селяни на прізвище Балани. Історики вважають, що звідси і пішла назва села. Одним із перших був селянин Аврам Балан, який прожив 120 років. З усіх сторін село... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Баланівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Баланівка. Новини Баланівки, фото. Все про Баланівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення