Fridge magnet wooden gears

Джулинка в новинах

 Краще, ніж торік

Краще, ніж торік

18 Квітня 2015, 19:55 / Нове в роботі / Джулинка

Минув перший квартал 2015 року. За цей період сільськогосподарські підприємства району досягнули позитивних результатів у розвитку тваринництва. М’яса вироблено 3406, молока – 2440 тонн, що у розрахунку на сто гектарів сільськогосподарських угідь становить, відповідно, 57 і 41 центнер. Виробництво молока збільшилося на 121 тонну – 105 відсотків до минулого року. Позитивних результатів ведення... читати далі ...»

 Децентралізація влади - об'єднання громад: перші кроки

Децентралізація влади - об'єднання громад: перші кроки

6 Квітня 2015, 09:00 / Нове в роботі / Джулинка

У контексті прийнятих змін до Бюджетного та Податкового кодексів України та набрання чинності законів щодо добровільного об’єднання та співпраці територіальних громад, громадська організація «Соціальний центр МХП» за участю і сприяння народного депутата України Миколи Кучера провела минулої п’ятниці форум «Перші кроки територіальних громад на шляху децентралізації влади» для голів сільських,... читати далі ...»


 Гуманітарну допомогу мешканцям Попасної

Гуманітарну допомогу мешканцям Попасної


доставили минулого тижня з Бершадщини. Ініціативу виявили представники об’єднаного громадського формування з охорони громадського порядку у Бершадському та Чечельницькому районах «Народна самооборона», а також доброчинної організації «Благодійний фонд добра та миру». У Попасній дислокується батальйон «Вінниця», який забезпечує на місці охорону громадського порядку. Військові розповідають, що... читати далі ...»

 Нашим бійцям потрібні вода і запчастини

Нашим бійцям потрібні вода і запчастини

27 Березня 2015, 09:00 / Актуально / Війтівка / Джулинка

Небайдужі до теперішніх подій на Сході нашої держави громадяни часто звертаються до нас із запитаннями, що найбільше потрібно там нашим бійцям? Звісно, у кожного з них можуть бути індивідуальні потреби. Але, як засвідчує практика, найперше, про що запитують захисники, зустрічаючи волонтерський бус, чи є у ньому вода? Наші благодійники намагаються вирішувати проблему забезпечення учасників АТО... читати далі ...»

 У наші серця зайшло його добро

У наші серця зайшло його добро

21 Березня 2015, 09:00 / Заходи / Джулинка / Серединка

До нас у серця зайшло добро Василя Думанського. Так кажуть учасники свята «Плекав журавок й випускав на волю», яке відбулося нещодавно в літературно-мистецькій світлиці бібліотеки Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ведучі Н.Г. Микитюк і Мирослава Мельник запросили долучитися до слова – скарбу талановитого поета, прозаїка, серединського філософа Василя Михайловича Думанського. Присутні занурилися... читати далі ...»

 Підрозділ солдатських матерів "Мальва" діє уже півроку

Підрозділ солдатських матерів "Мальва" діє уже півроку


Минає півроку, як діє чисельний підрозділ правозахисної організації солдатських матерів «Мальва». Він організовує поїздки в зону АТО до наших бійців і не тільки, бо всі, хто стоїть на захисті нашої безпеки, є земляками. І не має значення, з якої області солдат перед нами стоїть. Єдине завдання і прагнення – допомогти, підтримати, забезпечити. Наші перші кроки були не зовсім упевнені, але до... читати далі ...»

 Весна визволення

Весна визволення

20 Березня 2015, 09:00 / Спогади / Бершадь / Джулинка

Багато вікопомних дат містить історія кожної країни, народу, окремого району чи села. І складається ця історія з окремих фактів, подій, вчинків. Як з пазлів складається картина, так із них складається те, що нащадки сприймають як історію. У певний момент конкретна людина, перебуваючи у тому чи іншому місці, є свідком подій, які там відбуваються. Навіть у невеликому селі одна людина не може... читати далі ...»

 Справедливість треба відновити

Справедливість треба відновити

20 Березня 2015, 09:00 / Нам пишуть / Джулинка

Уже дуже багато років мене та інших джулинчан тривожить проблема, яка виникла ще на початку сімдесятих років минулого століття. Справа ось у чому. Свого часу в центрі села було облаштовано братську могилу, в якій захоронені воїни, які загинули у боях за звільнення Джулинки від німецько-фашистських загарбників. Тут також поховані знані люди села – Бубліков, Пічкур, Костирко, Лінецький. Таким... читати далі ...»

 Сонячна, світла, промениста

Сонячна, світла, промениста

6 Березня 2015, 09:00 / Персоналії / Джулинка

Є у Джулинці вулиця, що зустрічає схід сонця, перші промені якого пронизують її наскрізь. Так і назвали її – Сонячна. Тут живе наша ювілярка – сонячна, світла, промениста Галина Олексіївна Солонько. Народилась Галина 11 березня 1945 року. Народженню її передувало коротке, жагуче, як спалах блискавки, кохання москвича-фронтовика Олексія Олександровича Кошелева та красуні-джулинчанки Ганни... читати далі ...»

 Плакало небо...

Плакало небо...

20 Лютого 2015, 09:00 / Спогади / Джулинка

Пам’яті батька, учасника війни в Афганістані Миколи Загребельного. Вставало сонце, та ніби вечоріло… І чорна пелена звалилася здаля, А серце розривалося, тремтіло – Вогнем кричала змучена земля… Вставало сонце, та ніби вечоріло… У душу били постріли гучні! На землю впало зовсім юне тіло, Життя його забрали чорні дні… Вставало сонце, та ніби вечоріло… Невістку мати... читати далі ...»

 Чемпіонат з футзалу

Чемпіонат з футзалу

20 Лютого 2015, 09:00 / Спорт / Джулинка / Красносілка / Серединка / Шляхова

Напевно, кожен з нас мріє бути сильним, здоровим, витривалим і сміливим, хоче мати атлетичну фігуру, вміти швидко і довго бігати, високо і далеко стрибати, володіти всіма тими навичками, які постійно необхідні в житті. Усе це прихильники спорту, вболівальники футболу побачили в спорткомплексі села Шляхової, де проводився відкритий міжобласний чемпіонат з футзалу серед сільських команд... читати далі ...»

 Герой нашого часу

Герой нашого часу

20 Лютого 2015, 09:00 / Знай наших / Бершадь / Джулинка

Славиться своєю давньою історією село Джулинка, де на берегах вічної ріки зростало й мужніло горде плем’я «джуїв»(із тюркської – «хоробрий», «сміливий»). Навіки залишаться в пам’яті нащадків героїчне козацьке минуле, із присмаком гіркоти роки Другої світової, сумні дзвони Чорнобиля-полину. Ще так недавно слово «війна» асоціювалося у нас із безневинно пролитою кров’ю «юних хлопчиків» у далекому... читати далі ...»

На знімку: Руслана Вікторівна Руденко. "Майстриня слова і числа"

"Майстриня слова і числа"

15 Лютого 2015, 11:00 / Заходи / Джулинка

Під такою назвою в читальній залі Бершадської районної бібліотеки відбулася презентація збірки поезії Руслани Руденко «Слово в одежині». Руслана Вікторівна – творча особистість, педагог за фахом. Розпочався захід слайд-презентацією про життя і творчість, яку підготувала авторка, а технічну підтримку надали працівники районної кіномережі. Із творчим доробком Руслани Вікторівни ознайомила всіх... читати далі ...»

 Мелодії душі, вкарбовані в рядки

Мелодії душі, вкарбовані в рядки

15 Лютого 2015, 09:00 / Заходи / Джулинка

Нещодавно вийшла з друку збірка віршів самобутньої поетеси Руслани Руденко, яка мешкає в Джулинці. Її ім’я добре відоме в нашому районі та за його межами, адже вона не лише знаний педагог, державний службовець, а й автор багатьох поезій, публікацій, які друкувалися у різних виданнях. На освітянській ниві Руслана Руденко працює вже вісімнадцять років. Вона із золотою медаллю закінчила Джулинську... читати далі ...»

 Культура: підсумки, аналіз, перспективи

Культура: підсумки, аналіз, перспективи


Минулої п’ятниці за участю голови райдержадміністрації Олександра Лободовського відбулося розширене засідання ради при відділі культури і туризму РДА, на якому розглянуто питання про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури і туризму в 2014 році та завдання на 2015-ий. Присутні переглянули документальну стрічку Руслана Храновського «Герої не... читати далі ...»

Сторінки:
15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5Новини села Джулинка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Джулинка. Новини села Джулинки, фото. Все про Джулинку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення