Джулинка в новинах

 Новобранців проводжали урочисто

Новобранців проводжали урочисто

20 Червня 2014, 09:00 / Заходи / Бершадь / Джулинка

Відповідно до Указу виконуючого обов’язки Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» нинішнього року в установленому порядку проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань. На Бершадщині, за багаторічною традицією, новобранців урочисто проводжають до... читати далі ...»

 Який він, джулинський футбол?

Який він, джулинський футбол?

8 Червня 2014, 09:00 / Спорт / Джулинка / Красносілка / Шляхова

У спортивному залі Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів кожного понеділка, середи та п’ятниці можна побачити і почути тих, кому не байдужий спорт і футбол зокрема. Три рази на тиждень, о 15.30 у зимовий період тут відбувалися тренування. Шум і галас молодих хлопців, як і на великому футбольному полі, притишується футбольним свистком та вказівками тренера. Місію останнього сьогодні виконує Іван... читати далі ...»


 Навчаємо і дітей, і педагогів

Навчаємо і дітей, і педагогів

3 Червня 2014, 09:00 / Освіта і наука / Джулинка / М'якохід

На базі дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. М’якоходу проведено засідання районного методичного об’єднання вихователів різновікових груп з теми «Організація роботи з безпеки життєдіяльності в дитячому садку». З педагогами було проведено огляд розвивального простору на ігровому майданчику, який вразив присутніх наповненням та естетичністю. З дітьми старшого дошкільного віку проведена... читати далі ...»

Григорій Погончик біля будівлі конгресу США. Фото надане Григорієм ПОГОНЧИКОМ. Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"

Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"


Директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Григорій Погончик добре відомий і в районі та області, і далеко за їх межами. І це не випадково, адже він не лише талановитий педагог, а й знаний на Поділлі, і не тільки, історик, краєзнавець, журналіст. Власне, саме про цю діяльність Григорія Олексійовича ми нещодавно і вели з ним розмову. – Григорію Олексійовичу, Ви вже довгий час... читати далі ...»

 Рядки з листів

Рядки з листів

31 Травня 2014, 09:00 / Нам пишуть / Джулинка / Яланець

Нещодавно педагоги дитячого садочка «Барвінок» с. Яланця провели акцію «Відвідай ветерана». Від щирого серця маленькі барвінчата вітали квітами та сувенірами ветеранів Великої Вітчизняної війни у їхніх домівках: Григорія Марковича Мазуренка, Павла Марковича Шевчука та Івана Юхимовича Мазуренка. Зі сльозами на очах ветерани пригадали та розповіли дітям про ті страшні роки і події, які довелося... читати далі ...»

 Через півстоліття зустрілися з юністю

Через півстоліття зустрілися з юністю

30 Травня 2014, 09:33 / Нам пишуть / Джулинка / Дяківка

Мов журавлі у вирій, гайнули над головою у голубе піднебесся, так пролетіли п’ятдесят літ для випускників Дяківської восьмирічної школи. 50 років тому вони востаннє переступили поріг школи, приміщення якої вже давним-давно немає, аби зробити перший крок у самостійне життя. Невмолимий плин часу, а вік, зрозуміло, бере своє. Тож із вісімнадцяти випускників сім уже віді йшли у вічність, з решти... читати далі ...»

 Книга про вікопомний подвиг

Книга про вікопомний подвиг


Стрімко збігає час і вже нічого не вернути, а як хочеться заглянути у те потаємне минуле хоч краєчком ока, щоб відчути, пережити все заново. Таку можливість, подумки перенестися більш ніж на півстоліття назад, надав наш земляк Володимир Прибила, подарувавши односельчанам свою нову книгу «Весна над Бугом». Це документально-історичне видання, плід багаторічної копіткої пошукової роботи, в якому... читати далі ...»

 Міліціонер за покликанням

Міліціонер за покликанням


Важко переоцінити роль дільничного інспектора міліції в питаннях охорони громадського порядку і безпеки, профілактики правопорушень. У своїй діяльності він повсякчасно підтримує зв’язок з населенням, трудовими колективами, громадськими організаціями і покликаний надійно захищати їх права та інтереси від злочинних посягань. Успішно справляється з обов’язками старшого дільничного інспектора... читати далі ...»

 Вдячність за турботу, звеличення подвигу

Вдячність за турботу, звеличення подвигу

27 Квітня 2014, 09:00 / Заходи / Джулинка / Ставки

Як відомо, з ініціативи Ради організації ветеранів України та державної підтримки у лютому минулого року стартувала Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України», присвячена 70-річчю визволення України та 70-річчю Великої Перемоги. 14 березня 2014 року, в день святкування 70-ої річниці визволення Бершадського району,була проведена Всеукраїнська естафета пам’яті, яку приймала... читати далі ...»

 Як ми шануємо нашу історію

Як ми шануємо нашу історію

17 Квітня 2014, 08:00 / Нам пишуть / Джулинка / Сумівка

Шановна редакціє газети «Бершадський край»! Вам доводиться віддзеркалювати думки громадян району. Доводиться мати справу із глухими, сліпими, німими, і дуже образливо, коли вам пишуть ті, хто не хоче знати українську історію і тих, хто боровся та бореться за нашу Батьківщину. Написати листа мене спонукала стаття «Ні – вандалізму та провокаціям» у газеті за 20 грудня 2013 року. Читаючи... читати далі ...»

На знімку: авторка і О.П. Степовий. Світанок над бугом

Світанок над бугом

16 Квітня 2014, 08:00 / Персоналії / Джулинка

У районному краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка Олексія Степового, присвячена 200-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка. Районний краєзнавчий музей тісно співпрацює з різножанровими самобутніми майстрами народної творчості нашого району. У результаті співпраці організовує персональні виставки як у музеї, так і поза його межами. Одним із друзів музею є справжній патріот... читати далі ...»

 Резерви продуктивності

Резерви продуктивності

12 Квітня 2014, 08:00 / В громадах / Джулинка / Устя

Аналізуючи розвиток тваринництва, спостерігаємо, що за перший квартал 2014 року сільськогосподарськими підприємствами району вироблено 4544 тонни м’яса, 2319 – тонн молока. У порівнянні з минулим роком виробництво м’яса збільшилося на 695 тонн (118 відсотків), молока – на 48 тонн (102 відсотки). Збільшення обсягів виробництва та реалізації продукції тваринництва відбулося за рахунок підвищення... читати далі ...»

 Відокремити зерно від полови

Відокремити зерно від полови

9 Квітня 2014, 08:00 / Нам пишуть / Джулинка

У номері газети «Бершадський край» за 28 лютого 2014 року писалося про «бершадських тітушок». Та мова не про них, а доброго слова варті ті, хто справді був на Майдані у Києві. Небесна сотня – це ті, хто боровся за свободу нашого народу, за незалежну Українську державу. У статті йшлося про невідомих чоловіків, які в редакції вимагали надрукувати якісь сумнівні звернення та про відставку голови... читати далі ...»

 Запросив "Паросток"

Запросив "Паросток"

5 Квітня 2014, 08:00 / Відгуки / Джулинка

Днями мене запросили на зустріч з учнями Джулинської школи – учасниками патріотичного клубу «Паросток», під час якої відбулося читання шевченківської спадщини про Україну. Зібрання проводилося у залі шкільної бібліотеки. Завідуюча Л.І. Трохименко показувала книжки про Т.Г. Шевченка і тих, хто боровся за свободу нашого народу. Заступник директора школи з виховної роботи Л.А. Заміхора теж... читати далі ...»

 Його життя пісенне кредо

Його життя пісенне кредо


Пісня – духовне джерело Василя Лазаровича Малаховецького, людини, яка внесла великий вклад у розвиток пісенної спадщини Подільського краю. Все своє життя він присвятив композиторській діяльності, з-під його пера вийшло понад 450 пісень. Народився Василь Лазарович 18 січня 1926 року в с. Добра Маньківського району на Черкащині в сім'ї музиканта. 15-річним юнаком був забраний у фашистську... читати далі ...»

Сторінки:
19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9Новини села Джулинка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Джулинка. Новини села Джулинки, фото. Все про Джулинку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення