Флорино в новинах

 "Таланти твої, Україно!"

"Таланти твої, Україно!"


Зметою розвитку інструментального мистецтва, виявлення юних талантів та популяризації їхньої виконавської майстерності в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А. Скалецького відбувся районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Таланти твої, Україно!». Виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого входили викладачі музичної школи та методисти районного будинку культури. У... читати далі ...»

Григорій Погончик біля будівлі конгресу США. Фото надане Григорієм ПОГОНЧИКОМ. Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"

Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"


Директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Григорій Погончик добре відомий і в районі та області, і далеко за їх межами. І це не випадково, адже він не лише талановитий педагог, а й знаний на Поділлі, і не тільки, історик, краєзнавець, журналіст. Власне, саме про цю діяльність Григорія Олексійовича ми нещодавно і вели з ним розмову. – Григорію Олексійовичу, Ви вже довгий час... читати далі ...»


На знімку: тренер Олександр Маляр (крайній зліва) під час проведення змагань. Фото автора. Плекає юні спортивні таланти

Плекає юні спортивні таланти

7 Травня 2014, 09:00 / Спорт / Баланівка / Флорино

Тренер Бершадської РДЮСШ «Ровесник» і Вінницької спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Колос» Олександр Маляр займається з чотирма групами юних легкоатлетів. Вихованці цього наставника не лише вдало завершили минулорічний легкоатлетичний сезон, а й успішно розпочали нинішній – вони успішно виступили на відкритому зимовому чемпіонаті області з легкої атлетики. Взагалі, успіхи... читати далі ...»

 Інклюзивне навчання

Інклюзивне навчання

17 Квітня 2014, 08:00 / Освіта і наука / Флорино / Шляхова

– одна із форм освіти для дітей з особливими потребами, насамперед із порушеннями психофізичного розвитку. Ресурси цієї освіти спрямовані на стимуляцію рівноправності учнів та їх участі в житті колективу, розвиток у всіх дітей необхідних навичок для спілкування та взаємодії з оточуючими. На початковому етапі розвитку інклюзивної освіти (2010-2011 рр.) проводилися консультативно-просвітницька... читати далі ...»

 Сонячні таланти рідної землі

Сонячні таланти рідної землі

9 Квітня 2014, 08:00 / Нам пишуть / Бершадь / Флорино

Щоденно до редакції нашої газети надходить чимало листів читачів на різні теми. Майже всі вони – електронні, хоча час від часу приносять і звичайні конверти. Редакція намагається використати ці листи максимально, хоч, зважаючи на дефіцит газетної площі, ми змушені деякі листи подавати у скороченому вигляді. Як правило, скорочуємо загальні фрази, зайві подробиці, багатослівні вступи,... читати далі ...»

 Чи люблять діти читати?

Чи люблять діти читати?

7 Квітня 2014, 20:48 / Цікаво / Бирлівка / Флорино

Книга з раннього дитинства супроводжує людину на її життєвому шляху. Починається все з чарівного світу казок. Згодом, по мірі того, як дитина дорослішає, розширюється й коло книг, якими вона захоплюється. Однак останнім часом нерідко можна почути розмови про те, що сучасні діти не люблять читати, не дуже тягнуться до книги. Інколи скаржаться на це й деякі батьки, які переконані в тому, що книги... читати далі ...»

 Інвестиційний ресурс - основа розвитку району

Інвестиційний ресурс - основа розвитку району


Успішний розвиток громад прямо залежить від активності Нові книги інвестиційних процесів. Про те, який стан справ із залученням інвестицій та які альтернативні напрями фінансування можна розвивати в сучасних умовах, детальніше розповідає начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Валентин РУСНАЧЕНКО. -Сьогодні багато говорять про інвестиції, їх роль в економічному розвитку.... читати далі ...»

 Сьогодні на полях

Сьогодні на полях


Хоч весну у цьому році можна вважати ранньою, характерною особливістю її є те, що у механізаторів з’явилася можливість одразу ж вивести техніку на поля. Тому польові роботи організовано стартували практично у всіх господарствах району. В результаті у цілому по району у найкоротші строки на площі 59 тисяч гектарів було закрито вологу, здійснюється підготовка грунту під посів – цей агрозахід уже... читати далі ...»

 Волейбольна першість

Волейбольна першість

27 Березня 2014, 16:07 / Спорт / Бершадь / Війтівка / Джулинка / Устя / Флорино

Відбувся чемпіонат району з волейболу серед чоловічих команд. У ньому взяли участь команди міста Бершаді, сіл Флориного, Усті, Війтівки, Джулинки та Бершадського РВ УМВС. Змагання пройшли у цікавій, безкомпромісній боротьбі і були підтримані чисельними вболівальниками. Команди показали змістовний і видовищний волейбол. Перше місце виборола команда Флориного, яка у фіналі перемогла команду... читати далі ...»

 За крадені кіловати мало буде хати...

За крадені кіловати мало буде хати...


Так запевняють ті, хто вже впіймався, користуючись електроенергією поза лічильником. Незважаючи на те, що ремонти, модернізація електромереж ведуться у районі постійно, скарг на якість електропостачання ще чимало. Особливо збільшується їх кількість у холодну пору року, коли навантаження на електромережі зростає. На прохання кореспондента газети директор Бершадських ЕМ В.Т. Власюк і інженер... читати далі ...»

 Пам'яті земляка

Пам'яті земляка

25 Березня 2014, 10:39 / Спорт / Бершадь / М'якохід / Устя / Флорино

У день народження нашого односельчанина, воїна-афганця Василя Ободнюка у Флоринській школі відбувся вже 14-ий волейбольний турнір. Крім господарів, у ньому взяли участь команди Бершаді, М’якоходу та Усті. Турнір відкрив сільський голова Сергій Рожкевич. Учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляка, а також загиблих у Києві. На турнірі були присутні голова районної федерації волейболу,... читати далі ...»

На знімку: ветерана при йшли привітати учні Флоринської школи. Ветеран - творець краси

Ветеран - творець краси

14 Лютого 2014, 19:30 / Персоналії / Флорино

Саме так можна сказати про жителя села Флориного Олександра Григоровича Чорноволюка, учасника війни, педагога, викладача музики, співів, малювання і трудового навчання. Деякий час він працював у місцевій школі, де, крім основної роботи, оформляв загально шкільну стінгазету, готував різні лозунги та гасла на демонстрації. Малював портрети видатних діячів, фотографував кращих учнів на Дошку... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 За материнський подвиг - почесні звання

За материнський подвиг - почесні звання

22 Січня 2014, 18:24 / Заходи / Війтівка / Серединка / Флорино

Відповідно до Указу Президента України від 24 серпня 2013 року №440 чотирьом багатодітним матерям із нашого району за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». Приємну місію з вручення посвідчень і нагрудних знаків виконали у середу голова райдержадміністрації Михайло Бурлака і... читати далі ...»

 Календар знаменних та пам'ятних дат Бершадщини

Календар знаменних та пам'ятних дат Бершадщини


1 січня – 50 років з дня народження воїна-афганця Олега Броніславовича Недзеленка, с. Осіївка. Загинув 12 вересня 1982 року, беручи участь у черговій бойовій операції. Посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки. Похований в Осіївці. 6 січня – 85 років з дня народження Героя Соціалістичної Праці, новатора сільськогосподарського виробництва Василя Івановича Хрипливого, с. Мала... читати далі ...»

Сторінки:
16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6Новини села Флорино всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Флорино. Новини села Флорино, фото. Все про Флорино
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення