Хмарівка в новинах

 Знаменні і пам'ятні дати Бершадщини 2016 року

Знаменні і пам'ятні дати Бершадщини 2016 року


365 років з часу появи (1951) першої письмової згадки про с. Устя Бершадського району. 165 років тому (1851) розпочала роботу винокурня у Бершаді (нині спиртовий завод). 2016 – 50 років тому (1966 р.) Бершадь було віднесено до території міст. 2016 – 30 років тому при Хмарівському сільському клубі створено хор-ланку, яка з часом переросла у самодіяльний фольклорно-етнографічний колектив... читати далі ...»

 Чернятська сільська виборча комісія інформує

Чернятська сільська виборча комісія інформує

7 Листопада 2015, 09:00 / Нове в роботі / Хмарівка / Чернятка

Сільським головою обраний ОЛЕКСІЙ Станіслав Олексійович Народився 12 серпня 1962 року. Освіта вища. До обрання на посаду сільського голови тимчасово не працював. Безпартійний. НОВООБРАНІ ДЕПУТАТИ ЧЕРНЯТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ Округ №1. Вакуляк Валерій Несторович, 1959 р.н., освіта середня технічна. Проживає в с. Чернятці. Бригадир тракторної бригади, завгар ТОВ «Надбужжя Плюс».... читати далі ...»


 Підрозділ солдатських матерів "Мальва" діє уже півроку

Підрозділ солдатських матерів "Мальва" діє уже півроку


Минає півроку, як діє чисельний підрозділ правозахисної організації солдатських матерів «Мальва». Він організовує поїздки в зону АТО до наших бійців і не тільки, бо всі, хто стоїть на захисті нашої безпеки, є земляками. І не має значення, з якої області солдат перед нами стоїть. Єдине завдання і прагнення – допомогти, підтримати, забезпечити. Наші перші кроки були не зовсім упевнені, але до... читати далі ...»

 Епідемічний сезон - середні інтенсивність

Епідемічний сезон - середні інтенсивність


Епідемічний сезон грипу та гострих респіраторних інфекцій 2014-2015 років в області характеризується середньою інтенсивністю без перевищення порогових рівнів. По району ситуація аналогічна. Загалом за епідсезон на грип та ГРВІ захворіло 7219 осіб, у той час, як за весь епідемічний сезон 2013-2014 років ця цифра становила 3315 осіб, серед яких понад 60 відсотків – діти. Триває щотижневий... читати далі ...»

 Справжній ветеран

Справжній ветеран


Через два дні виповнюється 85 років Петру Парамоновичу Титарчуку. Професія дільничного – одна з найважливіших і найвідповідальніших. Петро Титарчук свій трудовий шлях розпочав у далекому 1953 році. Відразу був призначений на посаду дільничного інспектора міліції та направлений на обслуговування сіл Червоне, Вікнина Джулинського району (теперішній Гайворонський район Кіровоградської області).... читати далі ...»

 Храмові праздники на Бершадщині в 2015 році

Храмові праздники на Бершадщині в 2015 році


Привітайте рідних і знайомих! 6 травня – Великомученика Георгія Побідоносця – Устя. 21 травня – Вознесіння Господнє – Бершадь. 22 травня – Святителя Миколи-Чудотворця – Баланівка. 31 травня – День Святої Трійці – Маньківка, Яланець. 12 липня – Святих перво - апостолів Петра і Павла – Велика Киріївка. 28 серпня – Успіння Пре - святої Богородиці – Піски Бершадські, Серебрія, Чернятка,... читати далі ...»

 Графік вимкнення споживачів Бершадських ЕМ

Графік вимкнення споживачів Бершадських ЕМ


Графік може змінюватися по мірі зміни потужності енергосистеми України, та в звязку з плановими та аврійними роботами ЕМ. Про що буде повідомлено Голів сільських Рад та Бершадську Райдержадміністрацію. Черга Години Дисп. назва ПЛ-6-10 кВ... читати далі ...»

На знімку: гостя та м’якохідський фольклорний колектив «Подружки». Із народного джерела

Із народного джерела


Недавно в районі перебувала телевізійна група українського телебачення «Фольк-мюзік» з ведучою, народною артисткою України Оксаною Пекун. Поїздка на Бершадщину була не випадковою, адже тут працюють знані в Україні майстри народної творчості та народні фольклорні колективи, які здобували престижні місця на міжнародних, всеукраїнських конкурсах та фестивалях. Група відвідала Війтівку,... читати далі ...»

 Про погруддя Шевченку. І не тільки.

Про погруддя Шевченку. І не тільки.

6 Квітня 2014, 08:00 / Нам пишуть / Хмарівка

Про те, що у нас, на Бершадщині, повинен бути пам’ятник Т. Г. Шевченку, мова велася давно. І з піднесенням сприймала громадськість, що відкриють його саме у день 200-річчя з дня народження. Ще в листопаді-грудні 2013 року розпочалися роботи. І всі бачили, що зроблено чимало. Залишилося покласти облицювальну плитку на постамент і самий бюст. Такий, як Родіону Скалецькому біля музичної школи.... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 Медицина: на службі у людей

Медицина: на службі у людей


Останні три роки в медицині Бершадщини відбулися зміни в організації роботи та наданні медичної допомоги населенню. 2013 рік був особливо продуктивним у рамках нового управлінського формату, який діє на території області з початку року під егідою голови Вінницької ОДА Івана Мовчана. Напевно, ще не було в історії Бершадського району, щоб голова РДА особисто протягом року відвідав усі медичні... читати далі ...»

 Дякуємо за допомогу!

Дякуємо за допомогу!

18 Листопада 2013, 19:42 / Нам пишуть / Джулинка / Хмарівка / Чернятка

Є на Бершадщині мальовниче село Чернятка, яке розкинулося на лівому березі річки Південний Буг. У селі розмістилося сільськогосподарське підприємство ТОВ «Надбужжя Плюс» інвестором якого є Анатолій Володимирович Пешко, що проживає в Києві. Хоча і далеко столиця від Чернятки, та доброта і теплота справ цієї людини досягає кордонів нашого села. За його сприяння заасфальтована дорога від Джулинки... читати далі ...»

На знімку: Петро Тимофійович Горобець із правнуком Сашком. Фото автора Сади бригадира Петра Горобця

Сади бригадира Петра Горобця

21 Липня 2013, 12:21 / Персоналії / Хмарівка / Шумилів

Коли почалася Велика Вітчизняна, йому було лише тринадцять років. На війну він не потрапив, бо народився у двадцять восьмому, а останній фронтовий набір був із хлопців двадцять сьомого року народження. Втім, це не завадило йому відчути на собі всю важкість воєнного часу. Петро з самого дитинства, як і більшість сільських дітей, був привчений до праці. Тож під час окупації (німців у їхній... читати далі ...»

Фото автора Кооператори на шляху реформ

Кооператори на шляху реформ


Потенціал споживчої кооперації потужний, її можливості далеко не вичерпані. Вона підтвердила свою життєздатність і реальну можливість робити вагомий внесок у розвиток економіки і соціальних відносин. Про це та інше мову ведемо з головою правління Бершадського районного споживчого товариства, заслуженим працівником сфери послуг України М.П. СЛІСАРЧУКОМ. Соціально-економічними проблемами району... читати далі ...»

 Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»

Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»


З початку нинішнього року в Україні набув чинності Закон №5081-VI «Про екстрену медичну допомогу», і «швидка» зажила за новими правилами. Закон багатообіцяючий і націлений на те, щоб знизити смертність серед населення та забезпечити максимально швидке прибуття карет швидкої допомоги до пацієнта, як у міській, так і в сільській місцевості. Поряд із затвердженим законом було також прийнято... читати далі ...»

Сторінки:
8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Хмарівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Хмарівка. Новини села Хмарівки, фото. Все про Хмарівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення