Fridge magnet wooden gears

Хмарівка в новинах

 Поетичний світ Валентини Царюк

Поетичний світ Валентини Царюк

19 Червня 2013, 23:06 / Персоналії / Кошаринці / Сумівка / Хмарівка

Там, де круті подільські пагорби сягають до небес і рясніють щедрими врожаями, у селі Хмарівці народилася в новорічну днину в сім’ї Якова та Галини Сутиків дівчинка, яку нарекли Валентиною. Вродлива, веселої вдачі, товариська, росла вона здібною до наук, добре вчилась у школі. Ось уже й атестат у руках. Якою стежиною йти? І впевнено вирішила: буду вчителем. Перші свої педагогічні кроки зробила... читати далі ...»

Фото Руслана БАЙДАЛЮКА На чому тримається небо над Хмарівкою

На чому тримається небо над Хмарівкою

3 Квітня 2013, 22:34 / Персоналії / Хмарівка

Життя іноді підхоплює у свою круговерть так, що навіть буває важко визначитися, чим зайнятися, до якого з берегів причалити. Особливо актуальним це стає на схилі літ. У Фросини Миколаївни Джус (на знімку) із Хмарівки, яка відзначатиме у нинішньому році своє сімдесятиріччя, у цьому вихорі свій курс. Та ще й настільки незвичайний, що давно вже хотілось про неї написати. Завжди приємна, весела, з... читати далі ...»


 Вітаємо!

Вітаємо!


Дорогі, милі, найкращі жінки Шляхової, Теофилівки та Завітного! Існує в світі чимало свят, але 8 Березня – віддано вам і весні. І тільки ваша ніжна влада може створити гарний настрій, теплу атмосферу в родині та на роботі. Від усього серця бажаю вам – наші дорогі матері, кохані дружини, донечки та внучки – світлої долі, мирного неба, яскравих зірок, безмежного кохання, радісних посмішок. Від... читати далі ...»

 Онлайн-трансляція з виборчих дільниць

Онлайн-трансляція з виборчих дільниць


Запис та онлайн-трансляцію з виборчих дільниць 28 жовтня розпочнуть за годину до початку голосування. Сайт, на якому можна спостерігати за виборчим процесом 28 жовтня вже працює. Зареєструйтесь на сайті http://vybory2012.gov.ua/ і додайте до закладок дільниці, за якими бажаєте спостерігати до 28 жовтня. В день виборів перегляд дільниць не з закладок буде не доступний! На... читати далі ...»

На знімку: директор Маньківського будинку культури Віталій Тимошенко, завідуюча бібліотекою Ольга Кулик, майстриня-вишивальниця Світлана Лазарєва, керівник самодіяльного ансамблю Ольга Павліченко, учасники художньої самодіяльності Оксана Бойко та Тетяна Тимошенко під час презентації виставки. Барвисте перевесло талантів

Барвисте перевесло талантів


Саме під такою назвою нещодавно пройшла презентація виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва одного села, Маньківки, у районному краєзнавчому музеї. Вже традиційним стало проводити таку акцію, метою якої є відродження народних традицій, звичаїв, обрядів у сільській місцевості, що передаються з покоління в покоління. Велике та різнопланове надбання своїх майстрів уже... читати далі ...»

 Склад дільничних виборчих комісій

Склад дільничних виборчих комісій


СКЛАД дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року одномандатного виборчого округу № 17, Бершадський район. (оновлено) Дільнична виборча комісія № 050072 Місце голосування: школа №3, актова зала, вул.Червоноармійська, 56, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-38-31 Голова комісії – Бернацька Лідія Луківна, 1954 року народження,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив молочно-товарної ферми №1 ТОВ «Агрофірма «Джулинка» шле найкращі слова вітань з нагоди 50-річного ювілею завідуючій МТФ №1 Ніні Анатоліївні ШУМИГОРІ (19.09) Журавлиним ключем відлітають літа, Сивина засріблила вже скроні. Тільки в серці у Вашім та струна золота, Те ж тепло незгасиме в долонях. Хай калиною кущ зацвіте у дворі, Солов'ї защебечуть грайливо, Хай ще довго Вам сяє сонце... читати далі ...»

На знімку: Л.І. Дзюбенко (в центрі) разом з директором М’якохідської ЗОШ Ю.А. Грициком та заступником директора Джулинської ЗОШ С.І. Чабан обговорюють освітянські справи. Освітянська галузь – на підйомі

Освітянська галузь – на підйомі


Так складається освітянський календар, що приходу нового навчального року передує завершення попереднього. Щоб гідно розпочати роботу, проаналізуємо стан готовності навчальних закладів, результати минулого року та визначимо основні завдання на 2012-2013 навчальний рік. Сьогодні увага суспільства спрямована на дошкільну освіту, тому що вона передує початковій ланці, яка в цьому році переходить... читати далі ...»

На знімку: голова районної ради М.Г. Бурлака (у центрі) разом з Кидрасівським (зліва направо) та Бирлівським сільськими головами В.І. Беником та І.Д. Прудченком, директорами Красносільської, Баланівської та Кидрасівської шкіл В.І. Рябоконь, О.О. Оструком та Н.А. Заболотною обговорюють питання оздоровлення та відпочинку дітей влітку. У центрі уваги – дошкільна освіта і оздоровлення дітей

У центрі уваги – дошкільна освіта і оздоровлення дітей


Питання розвитку дошкільної освіти, а також літнього оздоровлення дітей – в числі пріоритетних в галузі освіти і перебувають на особливому контролі у держави. Про це у вівторок мова йшла на засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. В роботі взяли участь голова райради М.Г. Бурлака, який вів засідання, заступник голови райдержадміністрації... читати далі ...»

 Виборчі дільниці Бершадського району

Виборчі дільниці Бершадського району


Центральна виборча комісія 12 квітня прийняла Постанову №66 від 12.04.2012 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”. Зокрема з 33 тис. 540 дільниць 32 тис. 188 є звичайними, що складає 96% від загальної кількості. Згідно з постановою ЦВК, 1 тис. 352 дільниці є спеціальними, з них 1 тис. 200 будуть утворені у лікувальних закладах і 152 – в... читати далі ...»

 З турботою про дітей і земляків

З турботою про дітей і земляків


На особистих прийомах до депутата обласної Ради Г.М. Заболотного, крім тих громадян, що переймаються власними проблемами, чимало звертаються і таких, які опікуються й громадськими. Якщо індивідуальні питання часто йому вдається вирішувати під час прийому, то інші потребують певного часу. Так, на прийомі громадян, який Г.М. Заболотний проводив у Джулинці і Шляховій, до нього з проханням... читати далі ...»

На знімку: у Війтівському дитсадку «Мрія» його вихованці завжди захищені. І не лише парасолькою, а й теплом і любов’ю своїх наставників Найменшим – увага і любов дорослих

Найменшим – увага і любов дорослих


Дитячий садок – це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період її розвитку. І від того, чим вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, а й майбутнє родини, суспільства. Сьогодні в державі добре розуміють важливість дошкільного періоду життя людини, як підгрунття її подальшого особистісного становлення, тому питання розвитку дошкільної освіти стало пріоритетним і в діяльності... читати далі ...»

 Повернули з мандрів

Повернули з мандрів

29 Травня 2012, 22:30 / Гаряча лінія / Хмарівка

Зазвичай діти тікають з дому від нудьги, постійної опіки. Вони прагнуть різкої зміни обстановки, яскравих вражень, щоб довести свою самостійність. Можливо, саме ці причини спонукали 17-річну жительку Хмарівки також податися в мандри. Про зникнення доньки до райвідділу міліції заявив батько. Він розповів, що дівчина гостювала в нього та направилась до матері (батьки проживають окремо). А через... читати далі ...»

 102: дівчину розшукали

102: дівчину розшукали

29 Травня 2012, 21:54 / Гаряча лінія / Хмарівка

Проведеними оперативно-розшуковими заходами співробітників карного розшуку Бершадського РВ УМВС було встановлено місце знаходження безвісти зниклої В.А. Осатюк, 1994 року народження, жительки Хмарівки. Протягом останніх 14 днів вона перебувала за власним бажанням в одному з сіл Миколаївської області у громадянки К., 1966 року народження. Розшукану дівчину повернуто додому. читати далі ...»

 Допоможіть розшукати

Допоможіть розшукати

27 Травня 2012, 16:07 / Гаряча лінія / Бершадь / Баланівка / Хмарівка

Бершадським РВ УМВС України у Вінницькій області розшукується безвісти зникла Осатюк Віта Андріївна, 1995 р.н., уродженка та жителька Хмарівки, яка з 18 по 21 квітня 2012 року перебувала в гостях у свого батька в Баланівці, зранку мала намір поїхати додому. Однак до нинішнього часу її місцезнаходження не відоме і додому вона не повернулася. Прикмети розшукуваної: на вигляд 15-17 років, зріст... читати далі ...»

Сторінки:
8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Хмарівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Хмарівка. Новини села Хмарівки, фото. Все про Хмарівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення