Fridge magnet wooden gears

Хмарівка в новинах

 КУЛЬТУРА: ПІДСУМКИ, АНАЛІЗ, ПОСТУП

КУЛЬТУРА: ПІДСУМКИ, АНАЛІЗ, ПОСТУП


Минулого четверга відбулося розширене засідання ради при відділі культури і туризму райдержадміністрації. На нього були запрошені працівники галузі району, а також сільські голови. У роботі зібрання взяли участь начальник управління культури і туризму облдержадміністрації, заслужена артистка України М.В. Скрипник, голова райдержадміністрації С.Л. Шульц, голова районної ради М.Г. Бурлака. Із... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив фінансового управління райдержадміністрації сердечно вітає з днем народження начальника фінансового управління Людмилу Олексіївну ЛЕБЕДЄВУ (21.01) Зичимо радості, щастя, добра в усьому, миру, здоров’я, років – без межі. Злагоди, спокою – Вашому дому, світла і ніжності – Вашій душі. Хай обминають життєві тривоги, щоби завжди, а не тільки в цей день, перетиналися Ваші дороги тільки з... читати далі ...»


 БІЛЬ УКРАЇНИ

БІЛЬ УКРАЇНИ

12 Грудня 2008 р / Чорнобиль / Флорино / Баланівка / Хмарівка

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відзначають в Україні 14 грудня – в день завершення спорудження «саркофагу» над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської електростанції. Неймовірними, героїчними зусиллями вдалося приборкати атом, що ви йшов з-під контролю. Чорнобиль – і величезна трагедія, і символ мужності багатьох тисяч людей. Законодавством України... читати далі ...»

 ВІН «ГОРІВ» САМ І «ЗАПАЛЮВАВ» ІНШИХ

ВІН «ГОРІВ» САМ І «ЗАПАЛЮВАВ» ІНШИХ

15 Жовтня 2008, 08:11 / Спогади / Хмарівка / Джулинка / Красносілка

Рік тому пішов із життя Анатолій Іванович Байдалюк – досвідчений керівник, мудрий господар, талановитий організатор, відома в районі і за його межами людина. Він "горів" сам і "запалював" біля себе інших – так говорили про нього друзі і колеги, відзначаючи неабияку його працездатність та ініціативність, бажання якнайбільше зробити для загальної справи і для людей.Напередодні... читати далі ...»

 ПЕРСПЕКТИВИ НАЦІЇ ФОРМУЄ ШКОЛА

ПЕРСПЕКТИВИ НАЦІЇ ФОРМУЄ ШКОЛА


Знову вересень покликав дітвору до Країни знань. В освітніх закладах знову звучить рідна й незабутня мелодія – голос шкільного дзвінка, що для всіх дорослих назавжди залишиться символом дитинства і юності.Позавчора вся країна відзначила День знань – свято не лише школярів і студентів, вихователів і вчителів, а й кожного із нас. А напередодні, минулої п’ятниці, відбулася традиційна серпнева... читати далі ...»

 ЧОМУ В МАЛИХ СЕЛАХ АВТОБУС З РАЙОНУ РІДКІСТЬ?

ЧОМУ В МАЛИХ СЕЛАХ АВТОБУС З РАЙОНУ РІДКІСТЬ?


Серед багатьох проблем, які скопом навалилися останніми роками на селянина, особливо з віддалених сіл, добавилися і негаразди з автобусним сполученням. Мова не йде про те, як їхати до Вінниці, Києва чи Одеси – тут якраз все більш-менш. А насамперед до райцентру і назад, додому, звідки добратися дуже непросто. Про це постійно піднімають питання на сходах громадян чи зборах, або ж в листах до... читати далі ...»

 ВСЮДИ ДОБРЕ, А ВДОМА – НАЙКРАЩЕ

ВСЮДИ ДОБРЕ, А ВДОМА – НАЙКРАЩЕ


Пишу листа із далекої Італії. У місті Равенна нас з Бершадщини небагато: я родом з Війтівки (нині живу у Вінниці, але в Бершадь при нагоді завжди приїжджаю і читаю районку), ще двоє – із Хмарівки, із Берізок-Бершадських, і Марія із Пилипонівки. От вона і дала привід написати листа до редакції. Одного разу в парку, де ми збираємося по вихідних, мова зайшла про святкування п'ятої річниці... читати далі ...»

 СЕЛО КРАСНЕ – КРАСНОСІЛКА

СЕЛО КРАСНЕ – КРАСНОСІЛКА


Своєрідно перегукуючись з ініціативою Міністерства культури України, яке започаткувало декілька років тому проведення цікавого й оригінального заходу в столичному Українському Домі "Мистецтво одного села", честь відкрити який тоді було довірено нашій Війтівці, в районному краєзнавчому музеї вже другий рік проводиться подібний захід. Торік своє мистецтво тут презентували представники Джулинки,... читати далі ...»

 В ОСНОВІ ДІЯЛЬНОСТІ – КОНСОЛІДАЦІЯ І СПІВПРАЦЯ

В ОСНОВІ ДІЯЛЬНОСТІ – КОНСОЛІДАЦІЯ І СПІВПРАЦЯ


Минулого тижня відбулася 8-а сесія районної ради, на якій її голова М.Г. Бурлака звітував про діяльність з квітня 2006-го по липень 2007 року. Пропонуємо читачам основні тези звіту. Події останнього часу в суспільстві, державі свідчать про протистояння, нереалізовані угоди між політиками. В зв'язку з цим перед нами чітко окреслено завдання: забезпечувати стабільний розвиток району, зберігати... читати далі ...»

 ПеревІрЯли ринки та магазини

ПеревІрЯли ринки та магазини


З метою дотримання санітарних вимог та якості продукції працівниками санслужби проводяться періодичні перевірки магазинів, кіосків, палаток на ринку та торговельних майданчиках. За останній місяць було перевірено 34 магазини і кіоски, проведено 7 рейдів-перевірок дотримання ветеринарно-санітарних вимог щодо продажу продовольчих товарів на ринку м. Бершаді та сіл Осіївки, Джулинки. Було виявлено... читати далі ...»

 ЯК ХОРОНИЛИ ВЕТЕРАНА

ЯК ХОРОНИЛИ ВЕТЕРАНА

16 Січня 2007, 20:23 / Нам пишуть / Чернятка / Хмарівка

"На восьмидесятому році пішов із життя дорогий батько, щирий дідусь, порадник і захисник Іван Петрович Швець. Якщо сказати, що він багато зробив для села, району, держави, людей, сім'ї, то це означало б нічого не сказати. Рядок за рядком дрібненьким почерком залишилася недописаною вісімдесята сторінка. А писати є про що. Бо народився у бідній селянській сім'ї, дитинство – холодне, голодне,... читати далі ...»

 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З БОКСУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З БОКСУ

28 Листопада 2006, 19:02 / Спорт / Красносілка / Хмарівка

У Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед кадетів 1989-1990, 1991-1992 рр. народжень пам'яті заслуженого тренера України Анатолія Зиновійовича Вальчука. Участь у змаганнях взяли 160 юних спортсменів 17-ти команд міст Києва, Львова, Кам'янця-Подільського, Хмельницького, Черкас, Бердичева, Жмеринки, Вінниці, Надвірної, спортивних клубів "Спартак", "Спарта", "Надія", "Орбіта",... читати далі ...»

 В ЦЕНТРІ УВАГИ – ВИХОВАНЦІ

В ЦЕНТРІ УВАГИ – ВИХОВАНЦІ


Діти – наша любов і радість, наш неспокій і біль. Піклуючись про найменших, держава ставить своєю метою виростити їх здоровими, працьовитими, високоосвіченими. І, звичайно, важливу роль у вихованні дітей відіграють дошкільні навчальні заклади. Їх у нашому районі 41, з них працюють 35, охоплено дошкільною освітою 1858 дітей. До речі, це показник найвищий серед районів області. Всі заклади... читати далі ...»

 ТРИ НАПРЯМКИ, ЯК ТРИ КРИЛА

ТРИ НАПРЯМКИ, ЯК ТРИ КРИЛА

27 Травня 2006, 07:26 / Оголошення / Чернятка / Хмарівка

жартує тепер дехто у Чернятці і Хмарівці. Хоч насправді ще далекувато до великої радості. Або ж ще один жарт: ми вже вертольот, відколи маємо три крила, а не якась там пташка. Під першим крилом, яке насправді є своєрідним напрямком у подальшій діяльності, тут мають на увазі інтенсифікацію у рослинництві. Причому, орієнтуючись на світовий ринок, курс взяли на технічні культури з перспективою... читати далі ...»

 СОНЯЧНИЙ ПРИВІТ ІЗ ІТАЛІЇ

СОНЯЧНИЙ ПРИВІТ ІЗ ІТАЛІЇ

6 Березня 2006, 17:35 / Привітання / Хмарівка

Доброго дня, моя любима газето "Бершадський край". Великий привіт і низький уклін у переддень жіночого свята – 8 Березня шлю тобі із далекої Італії. Хочу, щоб ти знала, що кожен твій номер, хоч із запізненням, читаю і чекаю з нетерпінням. Вітаю своїх землячок, всіх жінок-трудівниць із рідної Хмарівки із прекрасним весняним святом. І, насамперед, свою любу матусю Євдокію Трохимівну Козак та милу... читати далі ...»

Сторінки:
8 7 6 5 4 3 2Новини села Хмарівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Хмарівка. Новини села Хмарівки, фото. Все про Хмарівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення